Dėl seksualinės orientacijos T. V. Raskevičių niekinęs vyras nuteistas 3 tūkst. eurų bauda

Grįžti į straipsnį

Tik tokia Raskevičiaus išniekinimo kaina

Tik tokia Raskevičiaus išniekinimo kaina portretas
Atsiras daug norinčių išniekinti Raskevičių ne po vieną kartą.

->Cha cha cha

->Cha cha cha portretas
NORMALŪS žmonės, ne su diagnoze F-64 REMIA Ukrainą. Tu tai tikrai nieko neremi.

to-Cha cha cha

to-Cha cha cha portretas
Šunauja tai matosi-tu. Apsimeti šlangu, jog nežinai, kad pirmi iškrypėlių paradai buvo Rašoje???

to-nuomonė

to-nuomonė portretas
ŠAUNUOLIS, kad visiems pranešei apie save !!! KAS save gheriausiai pažįsta , nei pats???? Galiu užduoti 2 klausimus , LABAI tikuosi natsakymą -- Tave tėvai per subinę padarė??? Juk jūs pripažįstat tik analinį seksą. -Kitas klausimas: Per kur jūs šalinat išmatas-per burną? Nes kiek žinoma man- anusas (išeinamoji anga) skirta išmatų šalinimui, o ne seksui. ATSAKYK. Atsakymo laukiu ne tik aš, bet ir dfaugėlis-manau.

->

-> portretas
o gal Šurajevas pasakė TIESĄ????

to-nereikia

to-nereikia portretas
o jie tegul jums šika ant galvos, o jūs sakysit- šokoladas krenta???? ABEJINGUMAS- baisiausia nusikaltimo forma. Visi nusikaltimai ir vyksta DĖKA ABEJINGIEMS.

Kas per IŠSIDIRBINĖJIMAS

Kas per IŠSIDIRBINĖJIMAS portretas
Facebook CENZORIŲ-fašištų gynėjų???? Parašiau Egidijui Žyliui- ,,Nemaišyk ukrainiečių ir ped...'' ir už tai gavaiu bloką 30dienų . O tas Žylis, parašęs tokį komentarą-NEBLOKUOTAS.

nereikia

nereikia portretas
nieko viešai niekinti, yra geresnė protesto forma - ignoruoti visur ir visada.

Baisu

Baisu portretas
LT boratų šalis žmogų už nieką nuteisė.

nesuprantu

nesuprantu portretas
As niekaip negaliu suprasti uz ka nubaude zmogeli Pagal mane jis pasake visiska tiesa bet neveltui sakoma kad zmogus pyksta uz sakoma tiesa

Tai va

Tai va portretas
O Žmogaus teisių gynėjas Raskevičius Šurajevo įžeidimų Seime net nepastebėjo. Ech...

nuomonė

nuomonė portretas
Puikus sprendimas nepraustaburniams,keikūnams,be mamų užaugusiems, valkatoms iš patvorio.Dar per mažai gavo.

Anonimas

Anonimas portretas
Bet kurią frazę, tame tarpe ir „Pid...ai job...i bl... naikint jumis bl...“ glima iššifruoti kaip patinka. Tik galvą pasukti reikia jei jau parašei tokius trumpinius.

Sūduvis

Sūduvis portretas
Tai parodo kas mus valdo, ir kieno teises gina mūsų ,,šaunioji,, teisėsauga.

Anonimas

Anonimas portretas
Vargšas tas seimukas, kaip galima niekinti tokį mielą pupuliuką? Na nors pinigėlių dabar gaus, vis paguoda žmogeliui.

to cha cha

to cha cha portretas
O tu kas gėjus ar chacholas nes aiškini tautai kaip bus žmonėm jeigu netaps gejais bus teisemi apiplėšinėjami ir tikrai esi ukrainos gėjus nes kilus karui visi sulindot i europa ir tūkstančiai i lietuva Tikrai kyla abejonės kad elgemasi neteisyngai kaip buvo siuloma valinsko nušauti tomaševski nušauti tai ne susidoroti Susidoroti reiškia daug visokiu formu apšmeišti ignoruoti o nušauti tai mirtis Bet kažkodėl tai nenuteisė žmonėm neaišku ir tai sukėlė dar didesni nepasitenkinima tarp tu saujalės neaiškiu ir to vaikino nuteisimasPamenam kaip buvo juokingai nuteistas net pora kartu pederastas čekanavičius ir kas jo bylas vedė ATSIMINKIT ŽMONĖS ir suprasit kas pas mus sėdi teismuose Atsiminkit kaip raskė mums piršta vis kaišiojo su armonaute seimo tribunoje veliavos tik vaivorikštės pedofilai seime ir iš seimo siulymas tautai čiulpti pimpala tai kokie sedi seime čiulpikai ir katrie tuom užsiima

V

V portretas
O Šūdajevas, gal gau paru, už savo apgailėtina pasirodyma seime?

Ar įmanoma niekinti tą

Ar įmanoma niekinti tą portretas
Pats save senai paniekino?

Pigiai

Pigiai portretas
Atsipirko gyvulys

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Oi, daug paramos bus už savo laisvę kovojančiai Ukrainai, kai besikeikianti ir besikoliojanti Kremliaus šunauja pradės mokėti baudas už Putino unitazinės leksikos naudojimą.

...???

...??? portretas
kaip dar tam v.t.r. leidžia artintis prie vaikų,varyt kuo toliau ,o tai dar užkrės juos savo nenormaliom pažiūrom...

pranašas

pranašas portretas
Dar truputį ir įvyks pilna neoliberalizmo pergalė Lietuvoje: armonaitė šers lietuvius narkotikais, šikalienės chebra atiminės iš apkvaišintų šeimų vaikus ir juos tieks homoseksualistų „šeimoms“, o į išvalytą nuo lietuvių teritoriją Vištgaidis PIŠ veš pagal Globalios migracijos paktą laukinius afrikos negrus kolonistus, steigs jų bantustanus nuo NATO poligonų likusioje teritorijoje. Tik lietuviai čia nebegyvens, jeigu mes nesutraiškysime šias Lietuvos kraują siurbiančias utėles armonaites,kitaip jau greit vergai negalės ir p...tis be raštiško valdžiagyvių neadekvatų leidimo... Atrodo, reikia rimtai pradėti domėtis, kokios iš tikrųjų gyvenimo sąlygos Šiaurės Korėjoje, nes jei taip bus ir toliau, pačiu artimiausiu laiku reikės ieškotis saugesnės gyvenimo vietos. Visa ES tiesiog akyse virsta silpnapročių ir iškrypėlių valdoma viena didele griežto režimo koncentracijos stovykla, su spalvotais žviegiančiais prižiūrėtojais ir pavlikais morozovais paverstais kaimynais

to-Įdomu kaip bus su šurajevu

to-Įdomu kaip bus su šurajevu portretas
Įžeidinėjimą?? O gal jis sakė TIESĄ???? Apsisprėskit pagaliau-jūs už Seimą, ar prieš tokį Seimą???? Pagal komentarą matau-UŽ. Jūs VERTI tokio Seimo, nedėjokit. APGAILĖTINI IŠVERSTASKŪRIAI esat.

už nuomonės pasakymą-

už  nuomonės  pasakymą- portretas
baudž.byla, o už NARKOTIKŲ įsigijimą- NAIKINTI baudžiamąją atsakomybę??????? Čia NE Seimas, o Lietuvos NAIKINTOJAS.

homo sekams

homo sekams  portretas
gali įžeidinėti normalius žmones, tyčiotis, pravardžioti homofobais (kas iš tiesų jie yra PATYS) -r nieko, nes tai jų saviraiškos laisvė. O kitiems žm0nėms tai NEGALIOJa?????? KOKIE debilai rinko tą laisvūnų partiją????

viktorija

viktorija portretas
ne tik niekint,bet ir izoliuotiuot visus reikia i rezervatus,kenkia visiems normaliems zmonems,kiek galima su jais terliotis,naikinti juos

idomu ar tokio dydzio bauda gaus tas kur seime izeidinejo

idomu ar tokio dydzio bauda gaus  tas kur seime izeidinejo portretas
kitus,ar pataps nelieciamu.?

na

na portretas
pats ponas V. Raskevičius giriasi apie save...rodė daug kartų per TV net kokie rūbai kabo spintoje..dėjo Reklamą kaip reikiant...o paskui jei žmogus pakomentavo ne jo naudai bauda...3 tūkst. jau kišenėje yra. Juokas ima ..nereik pačiam ponui reklamuotis nebus apkalbų ir panašių atvejų. Čia kaip patarlėj pats rėkia pats save muša. Na tauta sužinojo gal užteks tų reklamų. Mums visai neįdomu, ką ponas valgo, kuo rengiasi, kuo kvėpuoja.

Lietuvą \\\\\\...//////

Lietuvą   \\\\\\...////// portretas
jau p'Ydarai valdo.

Tūbausių kaimo bernas

Tūbausių kaimo bernas portretas
už seksualinę orientaciją buvo užtrauktas ant baudžiamosios atsakomybės. Koks veidmainiškumas Lietuvoje - vieni gali turėti seksualinę orientaciją kiti ne.

nesuprantu

nesuprantu portretas
Man seneliui labai keista kad uz tiesos sakyma gali buti baudziamas

Jons

Jons portretas
O Valinskui uz grasinimus Tamosevskiui saudyti ir t.t. tai nieko net nepabare.GEDA lietuvos teisingumui…

Taigi taigi

Taigi taigi portretas
Vėl iškrypėlis koncerVatrolis Cha cha cha išlindo

Įdomu kaip bus su šurajevu

Įdomu kaip bus su šurajevu  portretas
Kokia bauda bus skirta šurajevui už viešą koliojimą ir įžeidinėjimą.

Komentaras

Komentaras portretas
Skaitant komentarus,ne vieną reikia "apdovanoti" bauda,nes kai kurie leidžia sau rašyti tokias bjaurastis .Atrodo,kad gyvenam rusijos užkampy... ir aplinkui prasigėrėliai. Teisingai,aš prieš chamizmą

a tai koks cia niekinimas

a tai koks cia niekinimas portretas
taigi pats pripazino kad rudmeses profesionalas

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Tai gerai. Nors ir ne tam kam reikia skirta bauda, bet vistiek gerai. Greitai ateis laikas, kai ir Kremliaus šunaujai, keikiančiai bei koliojančiai Lietuvą, lietuvius, jų valdžią ir nepriklausomybę teks mokėti baudas. Laukiu nesulaukiu to laiko. ...............Reikia baudų, oi kaip reikia. Reikia priversti Kremliaus šunaują remti ukrainiečius, kovojančius už nepriklausomybę su Putino zzzasrancais. Reikalinga įvesti sistemą kaip Latvijoje - konfiskuoti girtų vairuotojų automobiliai siunčiami kaip parama Ukrainai.

įdomu

įdomu portretas
kaip tie virtualūs policininkai dirba, ar tik gėjus draudžiama koneveikti? O Valinsko išsireiškimai šaudyti , šuriko siūlymai visiems nepatinkantiems ciulpti ...ir pan. kažkodėl neužkliuvo.

Kokia

Kokia portretas
Kokia bauda gavo vaflis valinskas?

viska panaudosiu

viska panaudosiu portretas
savo draugui ant sargiu

Anonimas

Anonimas portretas
Tik tokie ir gali prisiteisti už niekinimą, žeminimą. Normalius žmones mūsuose niekina poliklinikose medikai ,"tarnautojai " šaraškėse - valstybinėse aptarnavimo įstaigėlėse ,valdžiagyviai televizijose. Ir ką. Dasigyvenom

Artūriukas

Artūriukas  portretas
Eh,ne taip performansą padarė,reikėjo pasiūlyti nučiulpti,būtų premiją gavęs....taigi tas anas profesionalus padaras :)

vytas

vytas portretas
lietuvoj demokratija-gejam-leisbiciam-narkomanam laisve visur--o televizija ziuret is kitu valstybiu nusikaltimas--to nebuvo prie stalino,nei prie gorbaciovo--tai kokia laisve-- tai nelaisve amerikos uzpakalyje..

Vycka

Vycka portretas
Užsiaugina ant veido ryžas barzdas ir įsivaizduoja,kad tai p...tė.

Buvies Lietuvis

Buvies Lietuvis portretas
Kad tam spalvomtm berniukui pasprintu tai pinigais ir per užpakalį išsisyktu.Prisidengę istatymai kabutėse.Gyvenimas dar paruodis tem ligonems kas yra kas….nuo lykimo ne pabeks….

audra

audra portretas
Kažkaip nejauku darosi. Gyvenimas tampa panašus į 1939 metus.Vienoje pusėje fašizmas, kitoje komunizmas. Lietuva buvo šių abiejų rėžimų auka. Dabar vienoje pusėje agresyvus leftizmas, LGBT+, kitoje pusėje putinizmas. Ir kiekvienas įrodinėja savo toliarancijos vertybes.Kaip bebūtų nepalaikau,,burliokų'' kultūros. Burliokas neturi tautybės, neturi pažiūrų. Jis tik nepraustaburnis. O viešoje erdvėje tokių tiek daug ,kad etikos komisija atrodo kaip lobistų kompanija.

faktas

faktas portretas
jo orientacija tai pinigai

Paaiškinkit

Paaiškinkit portretas
Kas yra seksualinė orientacija ir kaip tai atliekama fiziologiniu lygiu ?????( moteris i vyras yra gausybė video) Gal YUOTUBE tai užbaninta ir neradau nei vieno video kur būtų išsamiai su komentarais paaškinta kaip tai ši orientacija atliekama gamtoje...Manau YUOTUB administracija pažeidžia tos , kaip jinai, Kažkokios ortientacijos žmogaus teises....

tomas

tomas portretas
nejuokinkit valinsko

Raskevičius

Raskevičius portretas
pyksta, kad jį vadina tikruoju vardu. Bet ylos maiše nepaslėpsi.

woldemortas puldineja taikius laisvecius?

woldemortas puldineja taikius laisvecius? portretas
kodel pareigunai nieko nedaro?

vacekas

vacekas portretas
nyhuja sebe-uz ka-ten turbut irgi tokie patys sedi

gaila

gaila portretas
As niekaip negaliu suprasti uz ka nuteise si zmogeli Nesuprantu kur cia yra zmogelio nusikaltimas

Felka

Felka portretas
O kur cia izeidimas ?? Is dainos zodziu neismesi...

Juzė

Juzė portretas
Neliečiama kasta. Nors anksčiau buvo kitaip. Buvo ligos kodas.

kadangi esu krikscionis ir

kadangi esu krikscionis ir portretas
uz mano krikscioniskus poziurius i netradicinius tai ir mane nuteis teismas Viespaties akivaizdoje.

gyvulių ūkis

gyvulių  ūkis portretas
o teismas neatsižvelgė , kad mus jau užkniso pedalų noras būti ,,lygesniais už lygius '' ??? kokių dar teisių ? turi TOKIAS PAČIAS TEISES IR PAREIGAS !!! kas ,,jiems'' negerai ? LR Konstitucija nieko neišskiria - tai jie nori ko tai ,,išskirtinio '' , nori kartu gyventi ? - gyvenkite , ar kas draudžia ? turtą pas notarą pasidalinkite... TIK VAIKŲ NELIESKITE !!!

Uch ty

Uch ty portretas
Išniekino ir sumokės baudą?

Eikit peklon su savo Gavnopoliais

Eikit peklon su savo Gavnopoliais portretas
Kodėl visos šitos orientacijos,ligų koduose žyminos F?

Lauris .R

Lauris .R  portretas
Koke seksualinė orientacija ten psihinis iškrypimas psihiniu iškrypeliu juos reike uždaryti į psihiatrine ligonine gyditi koks raskevicius ten rakuškevicius

Jūs čia rimtai?

Jūs čia rimtai? portretas
Kai vaivorykštiniai niekina žmones-nuomonė.Kai žmonės,kad ir neetiškai išreiškia nuomonę -niekinimas.Gal žmogus,kada nors gyvenime,patyrė tokio įvairiaspalvio priekabiavimus, todėl ir nuomonė tokia?!

aha

aha portretas
Kepeninis irgi turėtų gauti baudą,kaip jis seime kalba,jam nekrenta bjaurastis iš lūpų tam antivakseriui...arba gražuoliui...taip kad čia darbo yra.

na ir

na ir portretas
Visi žino kieno pusėje yra didžioji, nenukvakusi tautos dalis. Vieši pavieniai pabaudavimai tautos vertybinių pamatų nesugriaus. Niekada.

nu tai

nu tai portretas
zinos dabar nepraustaburnis, kad moterys, o ypac barzdotos labai greitai isizeidzia

parmazonas

parmazonas portretas
Straipsnyje tarsi pabrėžiama seimo nario pareigybė,tad gal čia ir yra ta baudos dydžio esmė?Atseit jei ne seimūnas,tai ir kaltė ne tokia jau didi būtų?Aš prieš rekomenduojamus valinskinius šaudymus ir drg landsbergio pasitempimus alksnynuose,bet ryžtingai pasisakau prieš va tokių okeanidžių plunksnuotus įvaizdžius respublikinėje spaudoje ir televizijose.Na o toliau jau paties seimo reikalas su kuo jam žengt koja kojon-su tauta ar su su policijos saugomais kokiais tai dyvinais paradais?

Anonimui

 Anonimui portretas
Nesupyk, bet visa gyvenima gejus lydi šudas. Čia tisiog anatomija ir tiek. Meile ir šudas.

Julija

Julija portretas
Tikėkimės, šurajevas irgi gaus tokią pačią baudą, gal net didesnę, jis dar baisesnių keiksmažodžių Seimo nariams išsakė. Vienas prie vieno...

To anonimas

To anonimas portretas
Tai nereikia iseit su savo iskrypeliu paradais i gatves,ir kitu mokinti,kad butu iskrypeliai...?

Anonimas

Anonimas portretas
Bravo.Gal bekultūriai komentuotojai užsidarys savo srėbtuves ir neaiškins visiems,kaip gyventi.

Galerijos

Daugiau straipsnių