Agresyvių šunų šeimininkui skirta 75 eurų bauda, bus sprendžiama dėl jų konfiskavimo

  • Teksto dydis:

Pakruojo rajone dviem agresyviems šunims sudraskius kaimynų keturkojus policija savininkui skyrė 75 eurų baudą ir paprašė Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos nuspręsti, ar šunys gali likti pas šeimininką.

Kaip trečiadienį pranešė Šiaulių policija, Pakruojo rajono policijos komisariato pareigūnai neseniai baigė tirti incidentą, įvykusį pernai lapkritį Mikniūnų kaime.

Kaip policijai pranešė kaimo gyventoja, vieną rytą savo kieme ji pamatė du lakstančius, anot jos, pitbulterjerus, kurie moterį vijosi, tačiau tąkart suspėjo įbėgti į namo vidų.

Incidentas netrukus pasikartojo. Moteris kieme aptiko negyvai sudraskytus du savo šunis – keturiolikos metų pinčerio mišrūną ir septynerių vokiečių aviganį.

Kaimo gyventoja kreipėsi į pareigūnus prašydama nubausti dėl jos gyvūnų žūties kaltą asmenį.

Tyrimo metu paaiškėjo, kad savo augintinius šeimininkas laiko voljere, tačiau naktį juos išleido į aptvertą kiemo teritoriją. Ryte, dukrai išeinant į mokyklą, pro atvertus vartus šunys paspruko į kaimą.

Pakruojo rajono policijos komisariato pareigūnai baigė šio įvykio tyrimą ir savininkui skyrė 75 eurų baudą.

Be to, policijos pareigūnai informavo Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Pakruojo skyriaus specialistus, kad Mikniūnų kaimo gyventojas leidimo pavojingiems ir koviniams šunims bei jų mišrūnams laikyti neturi, o jo laikomi gyvūnai pagal išorinius požymius gali būti kovinio šuns mišrūnai.

Anot policijos, nuo šios tarnybos sprendimo priklausys, ar gyvūnai liks savininko dispozicijoje.NAUJAUSI KOMENTARAI

tik

tik portretas
konfiksuot ir da bauda uzdet uz zala ir isviso uzdraust tokiu sunu platynima civyliams o sodyboje laikyt 1 ir ta pati prirista ar aptvare o mistuose isviso tokius draust laikyt===

reikia

reikia portretas
tiems palaidiems sunims kurie laksto po svetima kiema paberti nuodu, tai bus kompensacija uz ju sudraskytus sunis

75 eurai?

75 eurai? portretas
O atlyginimas už nuostolius? Mano kaimynų šuniuką apkandžiojo šuo vedžiojimas be pavadžio. Tai jo savininkė pati juos nuvežė pas vetgydytoja ir viską apmokėjo. Tyrimus, operaciją, gydymą po operacijos. Be jokių derybų ir prievartos. Ir virš 900 eurų. O kai baigiasi gyvūno mirtimi, tai minimum kompensacija turi būti.
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių