80-metė buvo mirtinai sumušta Pereiti į pagrindinį turinį

80-metė buvo mirtinai sumušta

2010-12-19 18:07
80-metė buvo mirtinai sumušta
80-metė buvo mirtinai sumušta / Scanpix nuotr.

Klaipėdos rajone, Priekulėje, nužudyta 80-metė senutė. Kad moteris nužudyta paaiškėjo tik atlikus ekspertizę, anksčiau manyta, kad ji mirė sava mirtimi.

Senutės lavonas Priekulėje, Turgaus gatvėje, savo namuose buvo rastas dar ketvirtadienio rytą, apie 8.45 val.

Jokių išorinių smurto žymių ant moters kūno nebuvo matyti, todėl iš pradžių galvota, kad ji mirė sava mirtimi. Atlikus ekspertizę, paaiškėjo, kad tiesa yra kitokia – prieš mirtį moteriai teko iškęsti ne vieną smūgį, jai sulaužytas žandikaulis, smarkiai sumuštas visas kūnas.

Ikiteisminis tyrimas dėl mirties priežasties nustatymo buvo perkvalifikuotas į ikiteisminį tyrimą dėl nužudymo.

Savaitgalį pareigūnai sulaikė ir į areštinę uždarė du galimus senutės žudikus – 62 metų moterį ir 49 metų vyrą. Abu jie „linskminosi“ jau nebe pirmą dieną, todėl juos sulaikius, kažką išsiaiškinti sekėsi sunkiai – moteriai nustatytas 2,04, o vyrui 3,02 promilių girtumas.

Tikimasi, kad kai įtariamieji išsiblaivys, pavyks sužinoti daugiau šio nusikaltimo aplinkybių.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų