Nelaimė Prienų rajone: per eismo įvykį sužalota vyresnio amžiaus moteris

  • Teksto dydis:

Šiandien keliaujant į darbą Prienų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro darbuotojams teko matyti liūdną įvykį: policijos ir greitosios švyturėliai, gausus būrys pareigūnų ir medikų, sutrikęs vairuotojas, o ant stuburo lentos gulėjo vyresnio amžiaus moteris. Visa laimė, kad nukentėjusioji buvo sąmoninga bei judino rankas.

Panašu, kad moteris ėjo reguliuojama šviesoforu perėja, kai ją kliudė į kairę sukantis automobilis.

Išsigandęs vairuotojas apgailestavo, tikino nepastebėjęs moters. Moteris vilkėjo tamsiomis kelnėmis, dėvėjo tamsią striukę.

Kad tokių įvykių rajone būtų mažiau, biuras žmones skatina būti matomais: pasirūpinti atšvaitais, šiuo tamsiu metų laikų dėvėti ryškesnius drabužius, būti itin atidiems kertant kelią net kai dega leidžiamas šviesoforo signalas, perėjose.

Vairuotojams linki būti ypač atidiems, o svarbiausia neskubėti. Greitis šio įvykio metu, laimei, buvo nedidelis, bet moteris vis tiek buvo nublokšta nemažą atstumą, patyrė sužeidimų.

Biuras viliasi, kad nukentėjusioji sparčiai sveiks ir nebus patyrusi rimtų sužeidimų. Taip pat labai gaila automobilio vairuotojo, kuris tikrai nesitikėjo tokios savo kelionės baigties.


Šiame straipsnyje: avarija LTnukentėjo moterisavarijasužalota moteris

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių