Daugiau detalių: vyrą ir vaiką pražudžiusios avarijos kaltininkas – girtas, jis sulaikytas

  • Teksto dydis:

Penktadienį Panevėžio rajone vyrą ir mažą vaiką pražudžiusią avariją sukėlęs vairuotojas buvo neblaivus, jis sulaikytas, pranešė Policijos departamentas.

Per eismo įvykį taip pat sužalotos dvi moterys.

Pasak policijos, avarija įvyko apie 19.30 val. Panevėžio rajone, kelyje Rokiškis-Panevėžys 103-ąjąme kilometre. Čia automobilis „BMW 525“, vairuojamas neblaivaus (1,05 prom.) 1962 metais gimusio vyro, atsitrenkė į ta pačia kryptimi važiavusį automobilį „Fiat Punto“, vairuojamą 1997 metais gimusios moters.

Po smūgio automobilis „Fiat“ išvažiavo į priešingą eismo juostą ir susidūrė su priešpriešiais važiavusiu automobiliu „Honda Civic“, kurį vairavo 1972 metais gimusi vairuotoja.

Per eismo įvykį žuvo automobiliu „Fiat“ važiavę 1983 metais gimęs vyras ir 2019-aisiais gimęs vaikas, dėl įvairių kūno sužalojimų į ligoninę paguldytos ir „Fiat“ važiavusi bei „Honda“ vairavusi moterys.

Įtariamasis sulaikytas, pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kelių eismo taisyklių pažeidimo esant neblaiviam, kai dėl to žuvo žmogus. Už tai gali būti baudžiama nuo trejų iki dešimties metų laisvės atėmimo.NAUJAUSI KOMENTARAI

to joo

to joo portretas
kokia laimė , kad tu esi iš tų 29. Galėjai iš karto parašyt.

Nebaudžiamumo

Nebaudžiamumo portretas
vaisiai.

nuomonė

nuomonė portretas
išsiūsti į tarptautinį legioną ukrainoje,išpirkti nuodemes
VISI KOMENTARAI 29

Galerijos

Daugiau straipsnių