„Neptūnas“ palaužė „Aisčius“

Atkakliose ir nervingose rungtynėse šeštadienį Klaipėdos „Neptūnas" 72:69 (20:10, 16:22, 18:18, 18:19) nugalėjo Kauno „Aisčių" krepšininkus.

Ryžtinga kova vyko visą rungtynių laiką. Ketvirtąjį kėlinuką aikštelės šeimininkai „Aisčiai" pradėjo pelnydami 7 taškus be atsako bei išsiverždami į priekį 57:54, tačiau „Neptūnas" laimėjo dviejų minučių atkarpą 10:0 ir likus penkioms minutėms pirmavo 64:57. Vis dėlto kauniečiai nepasidavė ir po E.Dimšos dvitaškio su pražanga taškų skirtumas sumažėjo iki minimumo (64:63).

Per likusį laiką „Aisčiai" turėjo nemažai galimybių išlyginti rezultatą, tačiau jomis nepasinaudojo. Paskutinėmis dvikovos akimirkomis E.Ežerskis nepataikė iš toli, o „Neptūnas" šventė pergalę 72:69.

Šiame straipsnyje: NeptūnasAisčiaikrepšinis