Norėčiau, kad futbolas klestėtų Pereiti į pagrindinį turinį

Norėčiau, kad futbolas klestėtų

2015-11-30 03:00

Šeštadienį prisiminiau senus gerus laikus, kai į stadioną traukėme būriais. Šį kartą "Atlantas" kovojo dėl bronzos ir sutraukė nemažai sirgalių. Man tai priminė jaunas dienas, kai futbolo varžybos buvo šventė, o žaidėjai – tikros žvaigždės. Nežinau, ką reikėtų padaryti, kad tokia dvasia vėl atgimtų, bet tikrai žinau, kad tada laimėtų visi. Žmones sportas suvienija. Linkiu kuo geriausios kloties "Atlanto" vyrams, treneriams ir klubo vadovams.

Antanas

Kaip valys Kauno gatvę?

Mano akimis, naujojo policijos komisariato pastato projektuotojai bei statytojai kažko neapgalvojo. Kasdien matau, kad prie Kauno gatvės ties komisariatu išsirikiuoja daugybė lengvųjų automobilių. Suprantu, kad tokiu būdu bandoma spręsti vietų mašinoms trūkumo klausimą. Jau dabar visa pakelė pilna lapų, o kas bus, kai pasnigs? Kaip gatves valanti technika išvalys šią vietą? Užkas automobilius sniegu ar vers iš čia juos patraukti? Kažin, ar apie tai kas nors jau galvojo?

Vytautas

Žaidimo aikštelės skendi tamsoje

Šaltuoju metų laiku anksti sutemsta, ypač jeigu apsiniaukę, sutemos ateina jau po pietų. Tačiau tai nereiškia, kad mažyliai turi ištisas dienas tupėti namuose. Mano sūnelis labai mėgsta suptis, tad dažną pavakarę einame pajudėti į vaikų žaidimo aikštelę šalia Danės gatvės arba į Poilsio parką. Dideliam mūsų nusivylimui tiek pačiame miesto centre, tiek parke aikštelės skendi tamsoje. Paradoksaliausia, kad žibintai apšviečia gatves ir takus parke, bet prie vaikams skirtų aikštelių nėra nė vieno žibinto. Mamos ir vaikai būtų labai laimingi, jei valdininkai atkreiptų dėmesį į šią problemą.

Lilija

Partiniai išvertė kailį

Kodėl dabar visi tik akcentuoja Kalėdas? Kokia čia šventė, pasakykite man? Juk daugybę metų šventėme ne kažkokias Kalėdas, o Naujuosius metus, ir tik prieš 20 metų išvertėme kailį. Suprantu, kad mane gali apšaukti komunistu, sovietofilu, bet aš net komjaunuolis nebuvau, nes man bjauri ta komunistinė ideologija. Vis dėlto man šlykštu matyti, kaip anų laikų partiniai sekretoriai, skundę žmones sovietiniam saugumui, dabar apsiseilėję garbina Kalėdas ir apsimeta disidentais. Nesuvokiama, kaip galima būti tokiam veidmainiui. O man kaip buvo Naujieji metai didžiausia šventė, taip ir liko.

S.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų