K.Donelaitį – į dienos šviesą Pereiti į pagrindinį turinį

K.Donelaitį – į dienos šviesą

2014-03-14 03:00
Liepų gatvė.
Liepų gatvė. / Vytauto Liaudanskio nuotr.

Labai džiaugiuosi, kad pagaliau iškirsti nusenę medžiai Liepų gatvėje. Tai tikrai teisingas sprendimas, nes vėjuotą dieną buvo baisu gatvėje mašiną palikti. Dabar gi bus pasodinti nauji medeliai, praeis keleri metai, ir visiems vėl viskas bus gerai. Man gėda už tuos pusgalvius (kitaip jų nepavadinsi), kurie dėl kertamų puvenų laksto su plakatais, mėgina kvailai piketuoti, bet nieko iš to neišeina. Tokių veltėdžių, kuriems visada viskas blogai, yra vis dar labai daug, jeigu į juos kreipsime dėmesį, nustosime gerbti patys save. Labai prašyčiau miesto valdžią apsvarstyti galimybę išpjauti senus medžius K.Donelaičio aikštėje. Jie jau nuo sovietmečio stūkso persenę ir yra pati tikriausia grėsmė žmonėms. Manau, didysis poetas savo jubiliejaus proga tikrai nusipelnė nebebūti šešėlyje. Siūlyčiau tokiu sprendimu pagerbti tautos dainių. Nes kol kas tuose medžiuose dar ir varnos veisiasi, todėl aikštėje yra ne tik pavojinga, bet ir nejauku. Poeto gerbėjai gali būti ir apteršti, taip sakant.Virkite savose sultyse

Gintas, Liepų gatvės gyventojas

Virkite savose sultyse

Be reikalo lietuviai baiminasi, kad Rusija juos užpuls. Niekam to nereikia. Tektų dar vieną burną maitinti. Geriau tegu lietuviai pagalvoja apie tai, ar Vilnijos lenkai nepaskelbs analogiško referendumo ir ar nebus jis tarptautiniu mastu įvertintas taip pat, kaip Kosovo albanų? Tarptautiniai santykiai yra panašūs į kaimynų. Jeigu tu kasdien ant kaimyno kilimėlio palieki krūvelę išmatų, tai nesistebėk vieną dieną radęs savo sudegintą mašiną.

Valerijus

V.Grybas – neišmanėlis?

Perskaičiau V.Grybo nuomonę "Nenorime trečiojo pasaulinio karo" ("Klaipėda", 2014 03 13) ir man kilo klausimas: iš kur atsirado tas "draugas" Grybas? Ponu jį pavadinti neapsiverčia liežuvis. Tas neišmanėlis kaltina Lietuvos valdžią, kad tai ji kalta, jog Ukrainą okupavo Rusijos kariškiai, – esą ES su Lietuva veda mus į trečiąjį pasaulinį karą. Siūlyčiau "draugui" Grybui atsipeikėti arba išsiblaivyti, jei kai kuo piktnaudžiauja. Tokio nesusipratėlio dar nebuvau matęs.

Jonas,
savanoris, Tėvynės gynėjas
 

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų