Sprogus paspirtuko baterijai – katastrofiškos pasekmės: tvarkinga šeima liko be namų

Grįžti į straipsnį

Blogai

Blogai portretas
Neremontuokite bateriju netaupykite centu. Prižiurekite savo elektrinius daiktus daugumoje jie neturi pakankamo ip

Vartotojas

Vartotojas portretas
Tie cirkai su akumais prasidėjo nuo mobiliųjų telefonų sprogineijmo. O čia paspirtuko blokas gan didelis, tai nieko nuostabaus kad tokie nuostoliai. Idomu kas bus kai sprogs elektromobilis, bus kaip mini černobilis gal:)

tedla

tedla portretas
gi baterijos 'saugios',bet sugedus joms ar krovikliui dideles będos ,kodel ?

na

na portretas
tai, kad mūsiškiai žiūri kas pigu..visas kiniečių šlamštas suvežamas pas mus..pažiūrėkit kokie rūbai po pirmo plovimo spalvos nueina, vyr palaidinės maišais tampa...neperku nieko kai tik pamatau, kad gaminta Kinijoj..kaip sakoma skūpas moka du kartus..neturiu ir nereikia ..pasitaupau, kad ir kelis metus bet tik ne kiniečių šlamštui. Labai gaila žmonių tikrai baisi nelaimė, baisiau ir būt negali, kai žmogus netenka savo namų. Stiprybės šeimai, galėtų paskelbti s-tą atsirastų užjaučiančių žmonių, kurie ištikus bėdai pagelbėtų savam lietuviui.

Pakrante

Pakrante portretas
Pirkite elektromobilius,tas pats sudas kitojeje saujeje,bet kai išeis akumai velniop,liksite be kelnių ir be tipo automobilio,nebent pinigų nėra kur dėti !

SIŲSTI

SIŲSTI portretas
SIŲSKITA NAHUJ TOKIUS BATERIJOS GAMINTOJUS, NEĮLEISTI į LT

Meras

Meras portretas
Baterijas kraukik pas mane kieme!

jo

jo portretas
Panašu į neva lietuvišką Beaster Scooter BS11 ir tai ne paspirtukas, o kažkas tarp mopedo ir motociklo - išvysto 65 km/h greitį (2 kW). Iš čia klausimas, ar jau laikinai sustabdyta prekyba šiuo galimai nesaugiu produktu, ar pradėti atšaukimai iš rinkos? Ką veikia atitinkamos LT institucijos?

Elektrinis paspirtukas yra blogis

Elektrinis paspirtukas yra blogis portretas
Važinėkit dviračiais ar normaliais paspirtukais. Ir pasportuosit, ir pigesni, ir nedega. Ir traumų rizika mažesnė. Daugiaaukštis pilnai gali įsirengti rakinamą garažą dviračiams, kad nereiktų į balkoną temptis.
Anonimas portretas
Nieko tokio, nusipirks naujus, tik tingeti nereikia ir turėsi visko.

o taip

o taip portretas
ir vel,zmoniu nera atsakomybes,jei kas butu siems asmenims pasake ,kad bute,name ar dar kazkur negalima krauti paspirtuko -garantija,kad butu atsakyta-mano paspirtukas,ka noriu,ta ir darau....visi galvoja tik apie save....,duok DIE...siems zmonems tai bus pamoka...,gaila labai aisku visu nukentejusiu,bet reikia ir istatymu,kuriu butu laikomasi....Laiko klausimas,bet tuoj ir namai nuo isreklamuotu ale stebuklingu kinieciu gamybos elektriniu degs...Degs elektromobiliai,nes viska kepa bet kaip,bet kas,o is kokiu detaliu,kad tik pigesniu....

Na taip

Na taip portretas
mažos rankytės, siauros akytės konstruoja paspirtukus- bombytes!

Byyyy Rka DEJĘS

Byyyy Rka  DEJĘS portretas
Jeigu krauna Batareika IŠ LEMPOS.... VA ir pasekmės !!!! :-//// pylna tokių pats mačiau Bajeriu :-////

...

... portretas
Dabar suprantu , kodėl kai kurios keltų linijos neįsileidžia elektrinių šūdmobilių.

Ačkarikas

Ačkarikas portretas
"Tvarkinga šeima liko be namų". Nesupratau antrastes. Jeigu seima butu netvarkinga - nebutu apie tai straipsnio?

Anonimas

Anonimas portretas
Kažkokie apsirūke!

nėra ko snausti

nėra ko snausti portretas
tvarkiingas pakrovėjas turi apsaugą-nusipirko naudotą, "patobulintą" , tai ir atsirado bėda.ir išvis, kraunant pirmą kartą, ypač dėvėtą, reikia nors viena akimi dirstelėti, ar viskas tvarkoje

pikta

pikta portretas
paspirtuko pardavėjas turi atsakyti ir atlyginti nuostolius

koks paspirtukas?

koks paspirtukas? portretas
kinietis su pavadinimu? ar visai noname?

sūduvis

sūduvis portretas
Čia sprogo tik nedidelės talpos paspirtuko batarėja, o kas jei būtų sprogusi didelės talpos elektromobilio batarėja, tai būtų nuėjęs visas kvartals šaibom, ir vis brukame tuos eletromobilius kaip tisinčias bombas šis sprogimas tą ir įrodė.

Sudegino

Sudegino portretas
Chruščiovkę atmatos

Konfiskuot nesertifikuotus

Konfiskuot nesertifikuotus portretas
Prisperka nesertifikuotu visokiu grabu po to perpardavineja, Vokietijoje tokius monstrus atima be ceremoniju ir bauda tukstsntine, nes jie neturi jokios apsaugos nuo vandens, baterijos be tinkamu bms kontroleriu kurie isjungtu laiku krovima gedimo stveju, viskas surinkta ant pigiu plonu laidu kurie neatlaiko net 30A nekalbant jau apie ta kur foto 1kw ten vaikšto sroves iki 50-60A ir dar krovimas eina per ta pati kaip ir iškrovimas nes pataupyta ant visko, svarbu 1-2kw už 500 pinigu o kad viskas ant snargliu dzin

Nustokite kliedėti nesąmones!

Nustokite kliedėti nesąmones! portretas
Tai ne paspirtukai, o elektriniai motoroleriai! Ir KET jiems priklauso kaip motoroleriams, o ne šaligatviais skraidyti.

Iš Kinijos sproginės ne tik paspirdukai bet ir automobiliai

Iš Kinijos sproginės ne tik paspirdukai bet ir automobiliai portretas
Kinietiško šlamšto - automobilių su kiekviena diena vis daugiau matau keliuose. Laukite bėdų!

Bbd ant kauno

Bbd ant kauno portretas
Kas dabar nores nuomuotis buta apdegusiam name.Nuostuoliai gyventojiems.

Paspirtukas,

Paspirtukas, portretas
Baisiau už slimokus-tie tik nueiti salotas gali,o šitie nutrenkė bet kur bet kada gali.

Palanga

Palanga portretas
Jaučiu savavališkai pakeite i galingesni akuma. Ir bum

Diedas

Diedas portretas
Tvarkinga šeima, o butas neapdraustas? Tai kuo ji tvarkinga? Mūsų laikais tvarkingi žmonės apdraudžia turtą ir save nuo įvairių nelaimių. Ir ypač gerai apsidraudžia sveikatos draudimu, o ne juokingu ppp. Na o butas juk nedingo, jį tik reikės atremontuoti. Su gerais darbininkasi galima atremontuoti per savaitę, įskaitant statybinius, apdailos, elektros, santechnikos ir staliaus darbus. Vot tegul savivaldybė ir atremontuoja. Tokiems įvykiams jie atsargoje turi fondą.

Teslos

Teslos portretas
Pardavimai Europoje 2023 metais sumažėjo 35%

Taigi

Taigi portretas
Kinijos komunistų subūdavotas tas paspirtukas. Pradėjo prekiauti automobiliais. Ar nebus tas pat

kiek

kiek portretas
buvau Anglijoje, niekur nemaciau kad kas vazinetu tais paspirtukais, cia tik buduliu lietuviu tinginiu transporto priemone, vazinekit dviraciais ir sveika ir saugum buduliai

Anonimas

Anonimas portretas
SAUGIAUSIA paspirtuką krauti balkone jei jis neįstiklintas ir paverstas šiukšliu sandėliu...ypač. renovuotuose namuise...toliau nuo lango..Jei užsidegė tegul sudega nes užgesinti negalins be to galima pačiam apdegti...Negalima krauti nestandartiniu įkrovikliu arba samopalu...Be to sugedus baterijai geriausiai keisti naujq...tiesa ji brangi. Pigiau išmesti paspirtuką ir pirkti naują........

tu

tu portretas
siomos gentvilu šeimos biznis,but gerai kad žalioji entrgetika paliktu ubagais abu ir tėva ir sunu abu vagys kuriu nenato nei stt neifntt nei musu rinktas šiukšlė nuosėda banku gerovės kurėjas,tu niekše kas tave rinko LIETUVOS ŽMONĖS tu bankomate nebutum išrinktas jeigu žmonės butu balsave lgbt žmoga tau antra karta pasisekė.tu KADA BUČIUOSI LIETUVOS VĖLIAVA IR RUPINSIES PAPRASTU ŽMONIU BUITIMI, PRAGYVENIMU tu BANKOMATE ATSISUK I PAPRASTUS ŽMONES GĖDA TURĖT TOKI PREZIDENTA OŽIO PAMPERSU KEITĖJA.

Ponas,

Ponas, portretas
pats samprotauji kaip visiškas nežinotojas. Kai užsidega ličio jonų baterija, jos iš viso neįmanoma užgesinti su vandeniu. Ji dega labai aktyviai ir t-ra užkyla iki 600-800 laipsnių. Nuo tokios t-ros užsidega viskas aplinkoje - kilimai, putų polistirolo izoliacija ir kt. Sprendimas paprastas - visus akumuliatorius reikia krauti tik atviroje erdvėje. EV automobilių negalima krauti požeminiuose ir daugiaaukščiuose garažuose.

Keista keista

Keista keista portretas
Gal bičelis bombike kure pagal interneto nurodymus?

Gudručiai

Gudručiai portretas
Atsiverskit Delfi ir paklausykit ka moteris papaskojo ir poto pažiūrėkit į tą paspirtuką. Apšviečiu iš anksto: paspirtuką pirko devėtą dieną prieš, o patscpaspirtukas tik apdegęs guli. Realiai įtariu, kad su pakrovėju buvo problema, o sprogo visai ne paspirtukas, o kažkas kitas kas buvo kambaryje, nes jei būtų sprogęs paspirtukas, tai ten klnieko nebūtų likę, o dabar matosi, kad baterijos skyrius niekaip nepažeistas. Tai galvokim iš naujo gudragalviai rašantys apačioje

As

As portretas
Kokius čia vėjus rašote. Stebėti įkrovimą? O kada dirbti, jei visą naktį žiūrėsiu kaip įkraunomas automobilis, paspirtukas, kompiuteris, telefonas, patefonas? Ir jei žiūrėsiu, tai jie nesproks? Gal jie susinepatogins? Įkraudinėti tik lauke? O kiek pakrovimo vietų su stoginėm Palangoje įrengta?

tam-,, pagrindine taisykle,, na siuo atveju jeigu

tam-,, pagrindine taisykle,, na siuo atveju jeigu portretas
zmogelis butu salia to akomuliatoriaus sedejes is ziurejes kaip jis kraunasi --jo likucius siandien nuo sienu su kastuvais krapstytu gaisrininkai ...

Aplinkybes

 Aplinkybes portretas
Sake kad pirko paspirtuka iš kazkokio žmogaus prieš nelaimes diena. Matomai žmogus pardaves pastebejo kad paspirtuko baterija greit issikrauna net nenaudojant tada reikejo parduoti. O taip atsitinka del to kad viena licio jonu celes baterija sugedo ir vidine varza padidejo, ko pasekoje kraunant ji ikaisdavo ir kaitino kitas baterijas celese ir grandinine reakcija ivyko, šiluma dideja varza vidine kitu bateriju ir dar labiau kaista bateriju sistema iki sprogimo. BMS tokiu atveju nepadeda. Tokiais atvejais visada reikia nupirkus deveta tikrinti baterijas kraunant ir su termovizoriumi ir testeriu tikrinti celiu itampas ir vidine bateriju varza. Turbut bms neturejo ir termo jutiklio arba jis buvo pašalintas kad butu parduotas paspirtukas ir jis krautusi "normaliai" iki pardavimo.

Na

Na portretas
Kažkas čia ne taip. Kas ten ,trotilu buvo užpildytas akumuliatorius? Net siena įtrūko? Užsidegt gali, pokštelti gali, bet šitaip? Vilniuje sprogimo neišaiškino, tylu, vėjus kažkokius pasakė. Ir vėl?

pagrindinė taisyklė

pagrindinė taisyklė portretas
Niekada nepalikit el.prietaisų krautis be priežiūros. Visose tech.pasuose nurodyta stebėti kraunamą telefoną, akumuliatorių ir tt. O mūsų žmonės įkišo į rozetę ir eina miegot. Vyksta krovimas, akumuliatorius kaista, persikrauna ir dega.

kosmarai ..stai tau ir naujausios technologijos

kosmarai ..stai tau ir naujausios technologijos portretas
manau neuzilgo prades ir elektroautomobiliai sproginet bevaziuojant..

XXI-mo amžiaus " specialistai" sukuria prietaisus,

XXI-mo  amžiaus " specialistai" sukuria prietaisus, portretas
kurie tampa BOMBOMIS ir tai neretas atvejas. ---Visa tai rodo , jog įvairaus g o b š ū s GAMINOJAI sugeba prakišti NIEKALĄ, nes nėra specialistų , kurie sugebėtų sustabdyti tokio NIEKALO serijinę gamybą.-- Vaikydamiesi p e l n o - yra žudomi žmonės.-- Be atsakomybės buvo ž u d o m i žmonės ir su fiktyvia VAKCINA - " kovoje" su COVID

Straipsnis nemastantiems

Straipsnis nemastantiems portretas
Šiaip sau niekas nesprogsta. Neparaso visų detalių ir sudaro įspūdį kad didžiausias blogis yra tas pats paspirtukas... Niekas nedega,kol neatsiranda mechaniniai pažeidimai.

Susivienyime pagalbai

Susivienyime pagalbai portretas
Užuojauta šeimai. Draudimas ir dar kartą draudimas... Susivokit, žmonės. Žinodma Palangos mero popierumą, jautrumą žmonėms, tikiu, kad Palanga, poilsiautojai- SUAUKOS. Juk savi žmonės, sava šeima... Skelbik paramą, koncertus. Padėsim.

Tai stipriau sudegė

Tai stipriau sudegė portretas
Ne renovotad namas. Kaip fakekas dega

tevas

tevas portretas
o kam reikalingas CE sertifikatas?kad tik pinigus susluoti ar sauguma uztikrinti?

Fors majore

Fors majore portretas
Niekas nuo to neapdraustas. Bet čia pamoka ir TESLA auto savininkams. Amerikonai masiškai jų atsisako, nes po lietaus uzsidega ir sudega garažai su namu..

Anonimas

Anonimas portretas
Tuoj elektriniai automobiliai pradės sproginėti.

veryga

veryga portretas
zmonos vibratoriu dabar krausiu tik laukia...

Anonimas

Anonimas portretas
REIKIA NE DRAUST PASPIRTUKUS BET DRAUSMINT PASPIRTUKININKUS KURIE NAUDOJA BOLT IR KITOKIU ŠLAMŠTU IR SUKELIA PAVOJŲ ŽMONĖMS.. O BATREIJOS TURI BUTI KEIČIAMOS O NE AKSARANKIŲ NEMOKŠŲ REMONTUOJAMOS.

Sprogo tai sprogo

Sprogo tai sprogo portretas
O tas besilydantis plastikas ar ne renovacinės namo apdailos medžiagos?Putplastis kuriuo "apšildomi"namai yra ypatingai degus.

Seniai jau youtubėj yra

Seniai jau youtubėj yra portretas
Kaip kraunamos teslos dega... pavojinga...

Truksta konkretumo

Truksta konkretumo portretas
Koks paspirtuko modelis? Ar baterija nebuvo remontuota?

reikia

reikia portretas
paspirtukus vezt i ukraina

Titas

Titas portretas
Tai va kinai šūdą gamina ,o mes perkame..Tai turėtų būti kažkokia garantija, dabar masiškai naudojasi tais paspirtukais, tai gerai kad tik taip baigėsi. Nejaugi jų projektuotojai negali jų patobulinti kad kažkokiu būdu gauti signalą, kad jau jį krauti pavojinga

Antanas

Antanas portretas
Kada politikai atsikvošės ir uždraus šitą absurdą - paspirtukus.

Hanibalas

Hanibalas portretas
O jei sprogtų kraunamas elektromobilis - jo baterija ... manyčiau praeiviams būtų riesta

Galerijos

Daugiau straipsnių