Palangoje porelė užpuolė vyrą: ant žemės daužomą ir spardomą nukentėjusįjį gelbėjo praeiviai | KaunoDiena.lt

Palangoje porelė užpuolė vyrą: ant žemės daužomą ir spardomą nukentėjusįjį gelbėjo praeiviai

13 2025-08-08 13:45

Komentarai

Grįžti atgal

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Rikis

Jeigu spardė ir moteris- priežastis aiški, nes šiaip jos nelinkusios į spardymą. Tas vyrukas turbūt ją išprievartavo. Dabar retai kuri moteris kreipiasi dėl to į policiją, nes nėra prasmės. Policija gal ir išryškins prievartautoją, bet teismai jų neteisia, nes tipo kalėjime nebėr vietų. Taigi moteris pasitelkia savo vyrą ar draugą ar brolį ir jie gerai pritalžo išgamą, išbarškina jam dantis, sulaužo šonkaulius, žandikaulį. Ir teisingai daro. Galėtų ir pimpį nupjauti, bet matyt bijo, kad tas išgama nustips, o tada jau reiks atsakyti.
1
-1
Trelcas

Gal babajus buvo
0
0
matomai

vistu pesiotojas su pesiotoja uzsuko i lietuva pailseti.
7
-1
Chi chi chi

Mėsinga budulienė kokio lygio palanga gaidziu ir vistu sostine.ten jauciu jai niekas nesusimuse nepavoge tai svente
8
0
Janina

tūik visur ir visada reikia nesiotis dujų balionėli kitaip nuo tokiu banditeliu neatsiginsi, o tie jaunyuoliai verti pagarbos kurie isikiįo ir pagelbėjo žmogui,kad tokiš drąsių daugiau atsirastu,
9
0
Matomai

buvo už ką. Tikrai šiaip sau nebūtų užpuolę nekalto avinėlio.
2
-8
Z

Kur straipsnis apie girtą chohlą už vairo šią nakt Kaune sulaikytą, mūsų laisvės gynėja. Ar jo prabangi mašina Toyota camry bus konfiskuota ir atiduota Lietuvos daugiavakiei šeimai?
9
0
Kariškis

Aš visada nešiojuosiu gerą savygynos priemonę ne dujas, bet mano požiūriu jei Tave Žmogus puola iš niekur tai palik jį invalidą arba nužuzdyk
4
-1
to kar

Šiaip jau be niekur nieko nieks nepuola. Arba nori tavo pinigų arba tu esi stipriai nusikaltęs.
1
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

Bbd

boba tai karve stora
8
0
visa basankė

kamerom apstatyta. tai taip išeina kad neveikia ir neprižiūri policija saugumo sezono metu.
10
-2
kaunietis

policija turi stebeti ir matyti kamerose kas vyksta, gerai kad atsirado žmonių kurie sustabdė smurtautoją, bet galėjo jam policija iškviesti.
11
-1

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

Tvarumas

Jebana Palanga... Nu visda ten buvo urodu susirinkimo vieta.
11
0