Vyriausybė kol kas atidėjo sprendimą perimti Šventojoje esančius poilsio namelius

Kazimieras

Kazimieras portretas
Blogai kasur dairotes ziurit aferu eilini karta niekas nejuda kas per valdia

kad

kad portretas
vieną dieną "taip",kitą dieną "kitaip"-nuomonė keičiasi ,lyg vėjo kryptis...

Anonimas

Anonimas portretas
Kaip ne gėda Energetiko atstovei pasakoti apie jų valdomus namelius geriau tegul papasakoja apie apdergta mišką. Jų nameliai paskutinėmis vasaromis stovi tušti, nes žmonės nenori tokiu be jokių patogumų. Greičiau atlaisvinti mišką!

Ligonis

Ligonis portretas
nebedelskit išlaisvinkit ŠVENTAJA nuo grobiku

taigi

taigi portretas
Malkos ir lentos yra nuosavybė, net kinvarpų sukapotos sovietinės malkos yra nuosavybė, tik jas susirinkite ir išsineškite į savo kiemą iš valstybinės žemės. Tie "namukai" tas pats , kad kaimyno kieme pastatytumėte sau lauko išvietę ir skūstumėtės , kad kiekvieną rytą einant "nusilengvinti" jus vargina kaimyno skundai esą dvokia, tik su tais namukais šik...at ant visos Lietuvos.

Dirigentas

Dirigentas portretas
leis dar viena sezona pasipinigauti iš varguoliu

taigi

taigi portretas
Proletare, niekas nieko iš tavęs neatims, tik susirink savo rakandus iš visų - valstybinės žemės ir neškis kur nori , tos malkos tavo, o vieta kur jos sumestos visų, taip kad susirink šiukšles.

Nigga

Nigga portretas
Atims atiduos kokiem buržujam o tie "dušo kabinas" po 500 stuku pasistatys.. Kaltu nebus korumpuotam durniu laive

Kodel

Kodel portretas
Visi tyli apie du prudus jūros g. paliktus be priežiūros niekas jų nevalo laukia kol galutinai uzaks kad galima būtų užversti ir pastatyti namus!? Kur jūs gerieji Mentai ???? Ar liko dar tikru One vilkolakių parsidaveliu ???

tai

tai portretas
Statyk Spratan tipo, kad savo malkų krūvą iš kopų išskraidintum.

Geriau

Geriau portretas
Pasistatykime orlaivį ir isskriskime iš čia nachren!

Geriau

Geriau portretas
Pasistatykime

tai

tai portretas
RAPOLAI- sakai kur eiliniai žmonės? Tai ar galiu aš ir visi kiti eiliniai susikalti būdą , pasistatyti tiesiog kopose ir poilsiauti per vasaras , dar ir bizniuką padaryti iš nuomos? Juk tie statiniai neteisėtai stovi kopose, jei gali RAPOLAS, tai kodėl negali dar milijonas eilinių Lietuvos žmonių - susikali iš kelių lentų būdą kopose ir prašau - nemokamas NT kurorte :)

Rapolas

Rapolas portretas
Na stebesime, ar neatsiras cia kgb "dusine", kaip Palangoje? Valdzios mafija yra praradusi saika ir geda. Kur eiliniai zmones ziuri?

tai

tai portretas
Sovietinė kriošena tavo , tai ir neškis į savo kiemą, o ne pajūrio juostoje - valstybinėje žemėje laikyk. Baudas jiems ,o ne kompensacijas.

Žemėtvarka

Žemėtvarka portretas
Kas čia labai džiaugiasi, kad "senienas" nugriaus ir kaip bus gražu paminėsit, pasistatys namus, apsitvers tvorom ir Jūs nė kojos ten negalėsit ikelti žmogeliukai paprastieji. Va tada galėsit džiaugtis.

pritariu

pritariu portretas
Kiekvienas norintis gali susikalti ir pasistatyti po namuką Šventosios miestelyje tiesiog kopose? Akivaizdus įstatymų neįgalumas, pagaliau tas sovietines atgyvenas panaikins - ačiū .

manau

manau portretas
Nieko nereikia perimti, duoti terminą pažeidėjams savanoriškai nusikelti savo "turtą" nuo valstybinės žėmės su įspėjimu, kad už kiekvieną uždelstą dieną bus imamas, tarkim, 100 eurų mokestis ,o pats statinys nugriautas ir išrašyta sąskaita už griovimo darbus .....jei chamai nesusitvarkys su griuvenomis, tai juos maloniai sutvarkys antstoliai.

Anonimas

Anonimas portretas
Ne perimti, bet NACIONALIZUOTI burzuju naudai liaudziai meluojant kad tai jos (liaudies) gerovei.

Blinda

Blinda portretas
Teeeip, gera vietele seimunu viloms, gera... Reikia perimti... :DDD

Ateitis lengvai nuspėjama

Ateitis lengvai nuspėjama portretas
Nu nameliai nepuošia pajūrio, bet juos nugriovus atsiras „puošiantys“ apartamentai, tada nuostolis bus ne 2 mln. o nebeaišku kiek x100 ar dar daugiau. O visi pareigūnai žadėją atkurti parką bus jau nebepakaltinami. Pavyzdžių nereikia toli bristi nugriovė tuliką pastatė vilą arba prakirto parke medžius jau numatomi pastatai statyti gargžduose.

Sventosios kaimo papuasai

Sventosios kaimo papuasai portretas
Visi tie nameliai avariniame stovyje. Ir buvo arogantisku akipelsu, kurie juos muomodavo ir is to daresi pinigus! Tikrai privalo buti jie nugriauti. Sita mesla kazkas dar vadina "paveldu" :)))))) Pirmas zingsnis svarinant Sventaja. Sekantis butu griauti privacius namus, jei savininkai nesugebes ju atsinaujinti, nes atrodo ypac klaikiai su visais tais lauko tualetais, tvartais ir darzais viduryje "miesto".

kaunietis senjoras

kaunietis senjoras portretas
Nesuprantu ko taip putojamasi dėl tų namelių? Ar visi gali šimtus mokėti Palangoje už nakvynę. Kodėl neįpareigojus šeimininkų gražiai nudažyti namukus, sutvarkyti aplinką, nutiesti iš trinkelių takus. Pastatyti kelis bendrus sanitarinius mazgus su dušais ir tegul sau gyvena neturčiai. Ar mažai tų miškų pakrantėse? Kaip maloniai su nostalgija prisimena mūsų vaikai kai atostogaudavome palapinių miestelyje Gubojoje..... Dabar tik tokią išvadą galima daryti:ponėkai nori užimti teritoriją, kad pastatytų griozdiškas vilas"poniškam elitui"

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
Ateityje prie tam tikrų aplinkybių toje vietoje galbūt galėtų atsirasti prabangi vila . Tai kaip tai turėtu nutikti ? Ai , dėl nusikaltėlių valstybės tarnyboje ir įstatymų . Tai gaunasi taip kad prezidentai ir seimo nariai nesaugoja valstybės nuo nusikaltėlių , o rūpinasi kad naikinti konkurentus ir kad didžiulė dalis poilsiautojų patektų į tam tikrus poilsio namus .

tie

tie portretas
nameliai yra savotiškas paveldas. Gausybė meno žmonių, neturtuoliu poilsiaudavo su šeimomis ir vaikais, ir vargo nematė. Galima originaliai sutvarkyti, graži poilsio zona ir originali.

Marčius

Marčius portretas
ateisim su laužtuvėliais pagelbėti

griauti

griauti portretas
tas lūšnas. Ispanijoje panašus įstatymas yra, tik ten kompensacijų nemoka.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių