Viešajai Klaipėdos pirčiai ieškos direktoriaus

Jonas Lietuvis

Jonas Lietuvis portretas
Gal Gražuliui pasiūlyti šią puikią darbo vietą. Kažkodėl man atrodo kad ta vieta jam labai tiktų. Seimas taptų kultūringas be jo, klaipėdiečiai švarūs ir dvasingi tokiam puikiam vyriškumo įsikūnimui vadovaujant pirčiai . Žiūrėk . ir turistų susilauktume pasklidus gandams apie Trilapio pirties būsimą šlovę.

Kandidatuočiau

Kandidatuočiau portretas
Kur paduoti dokumentus? Ar būtinos kūno taturuotės, priklausymas Laisvė partijai? Ar reikia nurodyti anketoje, kaip žiūriu į vienos lyties santuokas ir narkotikų dekriminalizavimą?

Anonimas

Anonimas portretas
Klaipedos miesto sovietas iesko kadro su nusikalstama praeitimi. Pirmenybe vagiui ir aferistui. Kitus prasom NESIKREIPTI nes neturit sansu.

Klaipėdietis

Klaipėdietis portretas
Tiesa, Vaitkus be darbo, apie viską nuomonę reiškia, gal čia jam tiktų. Ir su žmonėm pabendrautų ir savivaldybė netoli.

To C7

To C7 portretas
Jus ten baikit su tais paplūdimiais. Ten ir pirtys ir visa kita yra jūsų ozurpuoti ir paversti nuosavu versliuku iš valstybės kišenės, be investicijų. Jei pasidomėtu kas nors rimčiau ta kompanija tai pakrauptų. Čia antra všį Klaipėdos šventės su savo makliais:(

kad visus švogerius ir valdžios čiulpikes per kotą permesti

kad visus švogerius ir valdžios čiulpikes per kotą permesti portretas
o kur ten užsiregistruoti

C7

C7 portretas
Ar tikrai šiam reikalui turi būti atskiras UABas su visa biurokratija? Ar negalėtų būti Klaipėdos paplūdimių ar pan įstaigos dalimi? Juk paplūdimiai ir taip jau valdo kelias pirtis prie jūros?

Tikras vyrrass \\\\\.../////

Tikras vyrrass \\\\\...///// portretas
Jei moterų su malonumu ir be algos.Simonko priimčiau pavaduotoju.

Teleu

Teleu portretas
9 eurai ir pirtis dirba nuostolingai ......nejuokinkit ......audito reikia

Klausimai

Klausimai portretas
Ar tikrai nedirbo????!!!??? Vadovauti pirčiai su aukstuoju:) 11 etatų! Biurokratija ne kaip kitaip! Ar jie prastovos kaip visi ar trina bamba ir gauna atlyginimą?

>

> portretas
Oi prajuokino...

zenonas Išpriekulis

zenonas Išpriekulis portretas
Reikia pirties šeimininku įdarbinti be galo pirties gerbėją ir mylėtoją Šarūną Jagminą. Šis žmogus yra tam skirtas, pažįsta tikrai asmeniškai netgi pirtininkus, žino jų poreikius. Jis tikrai bus pasišventęs tam darbui, manau sutiks dirbti netgi už 1000 eurų, Pamenu ateidavo į pirtį ir pats meras, kol nebuvo meras. Šarūnas Jagminas būtų nepamainomas vadovas, pirtis sublizgėtų ir atgaivintų pirtininkų bendriją. Eitų žmonės puntais, užsisakinėtų iš anksto ir pan. Šarūnai, registruokitės kuo greičiau, kol posto neužėmė koks lobio trokštantis, kad neliktume be pirties.

>pensininkas

>pensininkas portretas
Jie taip ir darys, tik laukia, kada kapines ims tvarkyti, tada gales ir viesbuti pastatyti...

pensininkas

pensininkas portretas
Tokios kainos sukeltos dirbtinai, koks pensininkas gali sau leisti atsiprausti už 7 eurus, dar bilietas ten ir atgal. Pakelkit gudručiai iki 20 eurų, subankrotinkit ir pasistatykite viešbutį ar viešnamį.

Anonimas

Anonimas portretas
Siaubas kazkoks. Kokios plyteles, cia kalejimo dusine?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių