Uostamiesčio praeitis rūpi ne visiems

Vitalija

Vitalija portretas
Nuostabus ir šiltas, dvasingas žmogus - istorikas Vacys Vaivada, kuris ne tik tyrinėja Klaipėdos miesto praeitį, bet ir Telšių. Ačiū Jums! Ir sėkmės Jums darbuose .

Tomas Karkalas

Tomas Karkalas portretas
Širdingai dėkoju už Pagalbą suprasti ką jaučiu eidamas senamiesčio gatvelėmis

Saulė

Saulė portretas
Pagarba ir padėka gerbiamiems mokslininkams! O straipsnis tendencingas. Kultūros skyriaus atstovė pasiūlė, kaip gauti finansavimą, t.t. rašyti projektus. Valdininkas neateis ištiesęs delną su pinigais (nebent iš savo kišenės), nes savivaldybės biudžeto pinigai taip nedalinami.

pirmam komentatoriui

pirmam komentatoriui portretas
Jūs proto bent kiek turite?

Memellander

Memellander portretas
Šaunuoliai istorikai , Memelio Krašto istorijos sargai .

Pritariu Gintai

Pritariu Gintai portretas
Čia teisybė, saugant ką nors nereikia persistengti. Perdėtas rūpinimasis duoda priešingą rezultątą.

Ginta S

Ginta S portretas
Praeitis turi tarnauti dabarčiai ir žmonėms, o ne atvirkščiai. Perdėtas rūpinimasis kokiu nors menkaverčiu objektu, nors jam ir 100 metų, nieko gero neduoda, tik netvarką ir stagnaciją. Jeigu jau kam nors atsiranda noras ką nors, kas trukdo judėjimui į priekį, išsaugoti, tai yra daugybė šiuolaikinių būdų tai padaryti: tai ir pastatų pervežimas į kitą vietą, tai ir objektų 3D skenavimas, patalpinant juos į skaitmeninę erdvę ir t.t. O dėl "Lujos" - labai gerai kad statytojai išdrįso ją nugriauti ir atstatyti naujomis medžiagomis. O tai turėtumėme dar vieną "Baltijos" kino teatrą miesto centre.

Nuomonė

Nuomonė portretas
Ateities deja irgi labai nerūpi. Dėl gyvenamo namo. Visais laikais (ir tame prieškaryje), jei būdavo poreikis, nušluodavo tiek kiek reikia, pristatydavo kiek reikia ir t.t. Paveldo saugojimas yra gerai, tačiau ir ta lazda iššauna. Nereikia jos perlenkti ir idealizuoti.

skaudu

skaudu portretas
Liberalų valdomam meistui terūpi tik grandioziniai pseudoprojektai, Grubliausko šeimo džiazas, ir pinigai, pinigai pinigai... Eilės laukia jų Bastionų tilto" beprotybė", nušluojant šimtametį gyvenmą namą kaip kliūtį tiltui, statomam absoliučiai netinkamoje vietoje... Pagarba istorikams, inteligentams, kurie liberalams, deja, yra nulio vietoje.

zekemunčikui

zekemunčikui portretas
Tavo logika, nemokinto okupanto logika. Kai ateini į nepažįstamą kraštą, atrodo, kad iki tavęs čia nieko nebuvo, o kas ir buvo, tai ne tavo ir todėl, nevertinga. Kitaip sakant, esi okupantas, bet ne šeimininkas. Bet gal galėtum, netrukdyti šeimininkam tvarkytis, neprimetinėti savo gyvenimo būdo.

ist

ist portretas
nerūpi todėl ,kad valdininkai yra atėjūnai

zekemunčikas

zekemunčikas portretas
Šitiek metų Vaivada ir Elertas tempia Klaipėdą atgal.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių