Tarptautinių ryšių skyriuje – permainos

Nuo rugpjūčio pradžios, įgyvendinusi vieną ambicingiausių savo projektų, kai uostamiesčiui pavyko iškovoti Europos jaunimo sostinės titulą, iš pareigų savivaldybėje staiga pasitraukė Tarptautinių ryšių ir ekonominės plėtros skyriaus vedėja Jurgita Činauskaitė.

Kelerius metus Klaipėdos savivaldybės Tarptautinių ryšių ir ekonominės plėtros skyriui vadovavusi J.Činauskaitė savo feisbuko paskyroje pranešė, kad išėjo iš darbo savivaldybėje ir tapo "freelancere", tai yra laisvai samdoma darbuotoja.

Į uostamiestį J.Činauskaitė atvyko iš Naujosios Akmenės.

Po ekonomikos studijų Klaipėdos universitete ji dar įgijo rinkodaros ir vadybos magistro laipsnį.

Po to Klaipėdoje J.Činauskaitė 15 metų vadovavo M.Kerpės įkurtam kiokušin karatė klubui "Okinava", kuriame sportavo daugiau nei 200 vaikų ir suaugusiųjų. Ji taip pat profesionaliai sportavo.

Aukščiausias jos pasiekimas – Europos čempionate iškovota 8 vieta.

J.Činauskaitė dar dėstė Klaipėdos universitete ir Socialinių mokslų kolegijoje.

Pirmasis jos darbas savivaldybėje buvo Socialinės paramos skyriuje ekonomiste. Vėliau, kai iš darbo išėjo Jaunimo reikalų koordinatorė, J.Činauskaitė dalyvavo konkurse ir jį laimėjo.

Netrukus jai pavyko laimėti konkursą eiti Tarptautinių ryšių bei ekonominės plėtros skyriaus vedėjos pareigas Klaipėdos savivaldybėje.

J.Činauskaitė tris kartus kandidatavo ir į miesto tarybą – 2011, 2015 ir 2019 m.

Pastarąjį kartą su visuomeniniu komitetu "Vytautas Grubliauskas ir komanda". Kandidatų sąraše ji buvo įrašyta 30 numeriu, tad į tarybą nepateko.

Ambicingiausiu savo įgyvendintu projektu J.Činauskaitė įvardijo "#chooseklaipeda", kai uostamiestis iškovojo Europos jaunimo sostinės, kuria turėtų tapti 2021 m., titulą.

Nepaisant to, J.Činauskaitė nuo rugpjūčio pradžios savivaldybėje nebedirba.

"Vietoj išėjusios J.Činauskaitės šiuo metu laikinai vedėja dirba Reda Švelniūtė. Kadangi numatoma visos struktūros pertvarka, kol kas, pasitraukus asmenims iš vadovaujamų postų, į jų vietas nauji žmonės nebus ieškomi, dirbs tik laikinai einantieji pareigas", – pakomentavo Klaipėdos savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Neniškis.NAUJAUSI KOMENTARAI

Br.

Br. portretas
Labai šauni moteris!!!! tokių žmonių, kuo daugiau

Logiška

Logiška portretas
Ateini, padedi senam liberalui rinkimuose, pasitvarkai po to savo projektus ir pirmyn... Savivaldybėje lieka tik amžinieji, nenorintys palikti "šiltnamio".

Liberalinis su das

Liberalinis su das portretas
keliamas ant šakiu.Daugiau nieko.
VISI KOMENTARAI 6
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių