S. Gentvilas: dalį nuostolių už „Nidos seklyčią“ atlygins atsakingi pareigūnai

korumpuotas neringos meras jasaitis

korumpuotas neringos meras jasaitis portretas
O tuo tarpu Neringos meras Jasaitis pasibaigus bizniukui nelegaliai registruot uz kysius fizinius ir juridinius asmenis bei ju automobilius Neringoje, is ko valstybe prarasdavo kas metus po desimtis milijonu euru, dabar savo giminaiciams dalina darbo vietas savivaldybeje kaip karstas bulves, dalina pigius savivaldybes butus savam ratui bei visi gyvendami juose po pigiaja tuos butus per sezona nelegaliai nuomoja uz komercine kaina turistams. kodel tuomet valstybe is musu mokesciu turi islaikyti neringos gyventojus mokant uz ju nemokama ir be eiles kelimasi keltu, kai mes patys mokame po 40 euru ir panasiai uz ivaziavima?

rokantinas

rokantinas portretas
O kaip su buvusiais savininkais, kurie ir dave kysi darbuotojui, kad tas pasirasytu po nelegaliu objektu? Kodel jis buvo pamirstas? Kodel nera istatymo, kuris leistu valstybes tarnautojui ne tik uzdrausti bent koki darba valstybiniame sektoriuje, bet ir/ar nubraukti ismoketa pensija kaip kad buna vakaruose grieztrai nusizengiant?

liberalų vadą masiulį pagavo su kyšiu,

liberalų vadą masiulį pagavo su kyšiu, portretas
ir kiek laiko mala š ū d ą, o čia masiulio augintinis bando kažką pavėjui veblenti

Tikra nesamonė

Tikra nesamonė portretas
Mano nuomonė tokia, jeigu pastatas jau pastatytas, jo griauti tikrai nereikia, o jeigu kyla problemų dėl neteisėtai išduoto leidimo statymui, tai geromis sumomis bausti pažeidėjus. Kaip yra daroma dabar, tai kvailių ir juokdarių išsidirbinėjimai

Agis visiškai

Agis visiškai portretas
teisus. Simonas turėtų atleisti tuos darbuotojus iš postų su ,,vilko bilietu" O toliau reikalus turėtų perimti prokuratūra. Įvykdyti visas tyrimo, kaltinimų procedūras ir nubausti tikruosius nusikaltėlius...Šioje vietoje drystu labai suabejoti - mūsų prokuratūra jau daug metų kažkokia keista ir nevykdo veiksmų, kurie kiekvienam iš mūsų atrodo logiški:D)

Anonimas

Anonimas portretas
Labusynas NE VALSTYBE. Kriminaliniu gauju ZONA su ZEKU istatymais. Ar ilgai gali egzistuoti tokia ZONOS ,,valstybe,,?

Algis

Algis portretas
Svarbiausia, kad tie kurie isdave tuos leidimus toliau kaip niekur nieko dirba ta darba. Niekas net nedugalvoja ju atleisti. PS salis turetu zinoti tu cheroju pavardes ir valdiskuose darbuose jie neturetu dirbti

LT

LT portretas
Kompensuoti teks ministerijai, kuri iš pradžių išdavė leidimus statyti. Ministerijos pinigai yra iš pajamų mokesčių mokėtojų kišenės.

Klpd.

Klpd. portretas
Mano nuomone, tokiais griovimais nereikėtų užsiimti. Vistik ne aukso klodai po Neringos gruntu guli Žinoma, jei negalima, tai negalima. NUO ŠIANDIEN KONKREČIAI ,,UŽDARYKIT" TOKIUS LEIDIMŲ IŠDAVIMUS. Dabar.Tuoj pat._**_ Būtinai reikia griežtinti tvarkas, įvesti konkrečią atsakomybę už aiškiai korumpuotas-nupirktas veikas. Dabar jau - kas įvyko, tas įvyko. Ta ,,dalis nuostolių" kuriuos sumokės atsakingi pareigūnai tikrai nėra teisingas sprendimas. Jie turi sumokėti visus ir dar sėsti už padarytą nusikaltimą. VALSTYBĖ NETURI MOKĖTI TOKIŲ PINIGŲ UŽ SUKČIŲ SUSUKTĄ NUOSTOLĮ. (kodėl pav. anstolių metamo iš buto žmogaus įsiskolinimų valstybė neapmoka?). Dar vienas piktinantis dalykas - dvigubi standartai: (irgi pav.) kai tokia Kuršių nerijos direktorė Freser sunaikino kelis ha miško ( kadangi jai ,,reikėjo kad būt daugiau smėlio":D), tai net šuo nesulojo, o čia gražus, harmonizuojantis su aplinka namukas yra baisus nusikaltimas? Blogai. Ir dar kartą - blogai Simonai.

Klp ?

Klp ? portretas
Debilų trolis ? :)))

Klp

Klp portretas
vel raudonkoncerviu troliai dirba ....

Ona /klp imbecilė ?

Ona /klp imbecilė ? portretas
Liberalas , jei nebūtų 2018 -06-29 nebūtų priimtas naujos redakcijos Valstybės įstatymas , net neužsimintų apie regresą !!! Kodėl liberalai , tiek metų būdami valdžioje nesiūlė tokių pataisų ? Matyt gerai turėjo ? Fui... viduramžių išsilavinimu prasmirdo ar nuotolinis " mokslas " taip smogė ? :))) O gal šiaip nemokintinas ? Klaidų ...

Tam Klp imbecilas ?

Tam Klp imbecilas ? portretas
" valstiečiai " 2018 m ir priėmė Valstybės tarnybos įstatymą , kurio VIENA ESMINIŲ PATAISŲ - numatyta REALI MATERIALINĖ ATSAKOMYBĖ VALSTYBĖS TSRNAUTOJAMS savo veiksmais padariusiems žalos valstybei . Jei ne " valstiečiai " valstybė NIEKADA nebūtų apsivaliusi nuo tokių veikėjų , nes įstatymo NEBUVO . Todėl liberalas iš vis ne prie ko !!! Tooooks bukas ? Nieko nežinai , bet cypauji ? Ir tokie zombiai mums rinko valdžią ?

Klp

Klp portretas
Jei gandragalviai prasmirdo,reiškia viskas gerai.Valstybė valisi nuo bebrų ir kolxoznikų pridarytų nesamonių

ona

ona portretas
labai gerai butu kad tai galetu isreikalauti bet atsiras labai daug priesininku ir bandis gantvila sutripti juk visur gali dirbti tik aferistai tiesos ner ir nebus

Marytė

Marytė portretas
Et, labai gaila, kad negalima viešint asmens medicinos duomenų. Slapta, paslaptis. Tačiau galima nujaust į valdžią prasprūdusius iniciatyvius, buvusius, mūsų dar pilnai neišgydytus. ligoniukus.Jeigu prie jų pritapo iš to labai didelio laivo išlipusieji, tai ne tik namus, miškus, bet ir šventoves griausim. Čia tik pradžia, laukite tęsinio.

Kažin

Kažin portretas
ar tas griovimas priimtas ne dėl įstatymų pažeidimo, o dėl to, kad ta statyba neatneša verslininkui tikėto pelno, o parduoti už verslininko "norimą" kainą nepavyksta. Tie, kur pasirašė leidimus, ko gero gavo kyšius didesnius už būsimus "išieškojimus". Už pastato nugriovimą apmokės valstybė, (kurios atstovai nesiderėdami nustatys "reikiamą" kainą) ir visi bus patenkinti

Ciudas

Ciudas portretas
Senu valdininku parasai jau praeitis ir jie jau neatsakys tai pone ministre yra populizmas,rinkeju apgaudinejimas.Tad nubauskit nors viena pasirasiusi ir kad jis padengtu nuostolius.Tada as patikesiu kad Jus nesivaikot tik reklamos

juokas

juokas portretas
sunelis ministeris jau visai nugrybavo i lankas

Cianidas

Cianidas portretas
Ar Palangos dusine jau nugriove ar isteige maskvos namus?

Fruktas

Fruktas portretas
Ar pats Gentvilas tiki,kad dali pinigu isreikalaus is kaltu?Dar kaltiesiems iteiks po medali.Uz sunku,nepriekaistinga darba.Klavisa paspaude, nugara slapia.Reikia apdovanoti.

Budeliui

Budeliui portretas
Kodėl tenki į seimą tuos , kuriems nusispjauti į tavo norus 100% atlyginti ? Kodėl nepalaikote tų , kurie DARBAIS parodė , keisdami įstatymo pataisas dėl valdininkų atsakomybės? Mes kalti , rinkėjai , nes leidžiame klestėti tiems , kurie turtėja skurdindami valstybės biudžetą - mus . Mes nebalsuojame per rinkimus , o jų , turinčių interesus biudžete , net šeimos ir giminės dalyvauja. Kalti rinkėjai . " valstiečiai " buvo pati geriausia valdžia Lietuvai , žmonėms , bet " išrinkti ne tie " buvo Grybauskaitei ir dabartinei seimo daugumai , kurie nedirbo kaip opozicija , nedirba ir dabar . Laukia ekspertų patarimų .

S. GENTVILAI--nepamirš DRUSKININKŲ "dvaro",

S. GENTVILAI--nepamirš DRUSKININKŲ "dvaro", portretas
kurį su GRYBAUSKAITĖS pagalba ,absoliučiai n e p a g r į s t a i PRIĖMĖ sprendimą NUGRIAUTI -- tai KONSERVATLIBERALŲ KERŠTO akciją, prieš labai gerai dirbantį merą MALINAUSKĄ , kuris i š k ė l ė KONSERVATORIŲ -LIBERALŲ padarytus finansinius n u s i k a l t i m u s, kaip jiems valdant-- n u a l i n o KURORTĄ ..---- GENTVILAI !, n e p a m i r š k išieškoti iš TŲ VALDININKŲ, kurie s ą m o n i n g a i-nepagrįstai priėmė sprendimą n u g r i a u t i "dvarą", kurį buvo GALIMA panaudoti VISUOMENĖS poreikiams.--Lietuvos ŽM0NĖS laukia tavo veiksmų-- atstatant konservatorių i š k r a i p y t ą TEISINGUMĄ---nemanau , kad TU tuščiai politikuoji.

nepotui baisingajam

nepotui baisingajam portretas
Pradžioj už "pajūrio dušinę" išreikalauk!

:)))

:))) portretas
Gali būti , kad pažiūrėjus posėdžių stenogramas bus koks liberalaus pasisakymas dėl atidėjimo ir dėl to , kad nereikia atlyginti 100 % ? Taip kaip dėl " klaipėdos paketo " atidėjimo kovojo tas pats liberalus Gentvilas , maždaug VERSLAS nespės pasiruošti " taršos ribojimams " ? Nei karto negirdėjau , kad liberalas , būdamas seimo nariu , rūpintųsi piliečių gerbūviu . Gal ką praleidau ? :) Galite priminti :)))

ali-baba

ali-baba portretas
As visai nenustebciau jeigu musu verslininkai pastatytu daugiabuti ant tu bangolauziu kuriu likuciai randasi juroje iejimas nuokranto tai uzdirbtu uz tokius butus grazaus pinigelio.

Budelis

Budelis portretas
Kas dave leidimus, tas ir turi atlyginti 100%. Neturi uz ka-sesk i cype ir atidirbinek, kol atidirbsi visus nuostolius. Susikure sau istatymus parazitai ir krecia nesamones.

Deja deja

Deja deja portretas
Koks 30 m " skaidrumas " beveik visose srityse , žinome daugelis . O galėjo būti paprasta , dar kol patryjotai buvo valdžiose , o ne anot jų " kremliniai valstiečiai " , REIKĖJO PRIIMTI įstatymą dėl valdininkų materialinės atsakomybės , jei padaroma žala valstybei . Kodėl nei vienai patryjotų valdžiai nerūpėjo ? Liberalams t.p. ? Kodėl teismas " pamatė " kažkokį planelį , o SPECIALISTAI dėję suderinimo parašus , privalantys žinoti net kablelį įstatymo raidėje, galėjo " nematyti " ? Matyt kišenių pagalba ? Ir ASMENINĖS ATSAKOMYBĖS NEBUVIME . Iš kur valdininkų pilys ? Iš mažos algos dėl kurios jie virkauja ? Net liberalų Masiulis " paskolą " iš mgboltico dėžutėje ėmė :) Jei ne " valstiečiai " valdininkai ir toliau galėtų be jokios baimės " derinti " planus . Pagarba .

jis

jis portretas
Kas paneigs, kad nt vystytojai yra labai, neskaidrūs, įkyrūs ir nagli? Kur dar- Nidoje, tai be abejo radę spragą įstatyme (o gal ir neradę bet kyšių pagalba) tokioje vietoje pasistengs pastatyti ir parduoti, tada į krūmus dumti. Didžiausias blogis, kad visą žalą turėsime atlyginti mes, Lietuvos piliečiai, kurie iš vio su tokiomis statybomis neusiję. NT vystyme tais laikais ir dabar labai trūksta skaidrumo, tai draustinyje 5 aukštų pirtis išdygsta, tai kopose 3 aukštų su garažu persirengimo kabina ar tuoletas. Ką galiu pasakyti- gėda, labai trūksta skaidrios kontrolės. Vis dar kai kuriuose asmenyse sėdi tas tarybinis mongolas su nagais lenktais į save. Va vieną kitą nugriaus, tada pradės galvoti apie tokio nt vystymą.

Deja deja

Deja deja portretas
Jei ne buvusi " valstiečių " dauguma , mes - biudžetas iki šiol visokias valdininkų " klaidas " iki šiol būtume mokėję savo algų , pensijų , neįgalumo išmokų sąskaita , NES BEVEIK 29 m Lietuvoje nei viena buvusi valdžia , NESUGEBĖJO priimti įstatymo dėl valdininkų atsakomybės . Liberalai net inicijuoti nesugebėjo , todėl liberalo Gentvilo " rūpestis " net ne veidmainiškas , o atvirai ciniškas . Mano nuomone , partija dalyvaujanti politinės korupcijos byloje , iš vis neturėtų dalyvauti valstybės valdyme . Konservatoriams turėtų būti gėda dėl tokios koalicijos . Deja deja , mes net seimo pirmininkę Čmilytę turime liberalią .

Vėl

Vėl portretas
Gentvillas eilinį kartą susireikšmino. Gal pone Gentvilai, nusileisk ant žemės. Labai pritariu /deja, deja/komentarui. Parašyta visa tiesa. Ačiū jums!

klausimėlis

klausimėlis portretas
Kada žalą LT demokratijai atlygins E.Masiulis su visa savo brendžiadėžutininkų gauja bei sugulovai konservatnykai?

kapeika

kapeika portretas
iš kur tokios sumos ar tas pastatas gali tiek kainuoti

Anonimas

Anonimas portretas
ANONIMUI VATINUKUI SLOVE TARYBINIAM PROFESORIUI

Anonimui

Anonimui portretas
Ką čia rašinėji rusiškas vatnike? Išmok lietuviškai... Terminas "Labusyne" parodo tavo kultūrą ir iš kur tu esi.

Anonimas

Anonimas portretas
Su.pis.tas liberaste, KODEL MELUOJI. Labusyne nebuvo nubaustas dar ne vienas kysininkas nei savivaldybeje, nei vyriausybeje, nei prezidenturoje. Bet stai bomzus isbadejusius uz duonos kepaliuka pavogta apsauginiai dauzo kaip zmogzudi, o prokurorai porai metu pasodina. Tai kokios tu atsakingu pareigunu pavardes ir kelias desimtis euro uzmokes baudeles ? Nera pavardziu - eilinis sudo malimas. Tauta privalo zinoti savo garbes piliecius.

Yra žalos atlyginimo ist. Bet lovio patikėtiniams negalioja

Yra žalos atlyginimo ist. Bet lovio patikėtiniams negalioja portretas
Mieli žmones yra regreso tvarka priimtas valdininkams įstatymas, tačiau nei vienas patikėtinis lovio nėra pagal ši įstatymą nubaustas. Praktika tokia pagavo tave IX rankos žiniasklaida ar pilietiški žmones iškart tavo lovio kolegos skuba atleisti kad nebutu pritaikytas regredo žalos ist. Va taip pas mus LT

Deja deja

Deja deja portretas
liberalo nuopelno jokio , TIK buvusio seimo " valstiečių " daugumos dėka 2018-06-29 Neeiliniame Seimo plenariniame posėdyje priimtas naujos redakcijos Valstybės tarnybos įstatymas , kurio viena esminių pataisų - numatyta reali materialinė valstybės tarnautojams savo veiksmais padariusiems žalos valstybei . Taigi , jei ne " valstiečių " valdymas po šiai dienai nebūtų jokių pokyčių ir mes visi ir toliau mokėtume iš biudžeto . Seniai rašau " valstiečių " valdymas buvo pats geriausias Lietuvai ir jos žmonėms .

as

as portretas
Ne dali ,o viska turi atlygint

Marazmatas kazkoks

Marazmatas kazkoks portretas
100% isieskoti is valdiniku kurie pasirase ir dave leidimus. Kodel uz kazkokius valdininkus, kurie palaimino ( gal ne uz grazias akis, arba nekomperetingi) dabar turi sumoketi visi Lietuvos mokesciu moketojai?

Jo

Jo portretas
Kodel griaut. Paimt statini valstybes naudai ir visus nuostolius isreikalaut is kaltu asmenu.

Anonimas

Anonimas portretas
Ministre, nekabink makaronų , baigėsi visi senaties terminai išreikalauti žalos atlyginimą iš valdininkų.

Deja deja

Deja deja portretas
ne liberalo nuopelnas , kad nors kiek gali išreikalauti regreso tvarka iš valdininkų .
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių