Ruošiamasi toliau atnaujinti Kuršių nerijos dviračių taką

  • Teksto dydis:

Likusias Kuršių nerijos pėsčiųjų ir dviračių tako nuo Smiltynės iki Nidos atkarpas ruošiamasi sutvarkyti 2024 metais, teigia Lietuvos automobilių kelių direkcija (LAKD).

Pasak jos, baigus šiuo metu vykstančius viešuosius pirkimus naujas takas bus tiesiamas nuo Juodkrantės iki Pervalkos.

„Rangos darbų viešojo pirkimo procedūroms sėkmingai pasibaigus bus pradėti tako rekonstravimo darbai nuo jau rekonstruoto tako iki Pervalkos, Naglių kopos. Darbus planuojama pabaigti 2024 metais, konkretesnė data bus aiški po pirkimų“, – teigiama LAKD komentare BNS.

Anot direkcijos, beveik 16 kilometrų ilgio atkarpos remonto rangovai gali būti keli, o ruožo tarp Pervalkos ir Preilos bei privažiuojamųjų takų į šias gyvenvietes rekonstrukcijos konkursui dar ruošiamasi – anksčiau skelbtas pirkimas neįvyko, šiuo metu dėl to konsultuojamasi su rinka.

Liepą užbaigtas 13,5 kilometro ilgio atkarpos nuo Smiltynės link Juodkrantės remontas, jį už 5,8 mln. eurų (su PVM) atliko bendrovė „YIT Lietuva“.

Bendras tako Smiltynė–Nida ilgis yra apie 50 kilometrų, o jį sutvarkius dalimis valdys Klaipėdos ir Neringos savivaldybės.

Pirmasis šio tako ruožas nuo Pervalkos iki paplūdimio įrengtas dar 1978-aisiais. Vėliau atskiri tako ruožai buvo tiesiami skirtingu metu.NAUJAUSI KOMENTARAI

Kl

Kl portretas
2-3 rangovai gerai butų, iš abiejų galų darbuotųsi, iki vasaros ir nutiestu. Kuo greiciau tuo geriau

Petras

Petras portretas
Kol kas geriausias matytas takas. Ir stebėtinai greit nutiesė. Ankstesnis buvo toks... trasa su kliūtimis. Treniruoti valiai gerai, bet pavargdavai.

skubėkit ruošdamiesi,

skubėkit ruošdamiesi, portretas
nes jeigu nespėsite iki pagrindinio vieškelio remonto, tai nei jasaitukas, nei jo rinkėjai antranamiai iš kitos marių pusės, negalės švariomis padangomis iki kokių nors marių, ar kopų vėtrungių rubliovkos atvažiuoti ...
VISI KOMENTARAI 10

Galerijos

Daugiau straipsnių