Po šventės – kantrybės išbandymas spūstyje

Iš Neringos grįžtantiems poilsiautojams teks pastovėti spūstyse, kol pateks į keltą, plukdantį į Klaipėdą. Šios pradėjo formuotis sekmadienį vakare. Savaitgalį Neringą, kur vyko vasaros pradžios festivalis, užplūdo tūkstančiai pramogautojų.

Apsilankė ir žinomi žmonės

Didžiausias sporto ir aktyvaus laisvalaikio festivalis šeimoms „Sveika, Neringa!“ startavo penktadienį. Šiuo renginiu pažymima ir kurorto vasaros sezono pradžia.

Trečius metus organizuotame renginyje planuota sulaukti rekordinio lankytojų skaičiaus. Panašu, kad tokios prognozės išsipildė.

Šventėje lankėsi ir žinomi šalies žmonės. Tarp festivalio svečių buvo galima pamatyti Oksaną bei Deividą Šemberus, Vilmą Javtokienę bei Vaidą Grikšaitę-Česnauskienę su atžalomis.

Sportinėse rungtyse aktyviai dalyvavo šventės idėjos autorius žurnalistas Edmundas Jakilaitis, o festivalio vedėja tapo Indrė Stonkuvienė.

Įspūdingą pradžią visą savaitgalį besitęsiančiam festivaliui davė grupė „Lemon Joy“. Festivalio svečiai šėlo pagal puikiai pažįstamas bei naujas grupės dainas.

Užbūrė naktinė regata

Šeštadienį festivalio svečių laukė daugybė sportinių rungčių bei aktyvios veiklos: pėsčiųjų žygis, orientacinės varžybos, teniso, golfo ir daugybė kitų turnyrų.

Vakare tūkstantinė minia susirinko pasiklausyti žinomų šalies atlikėjų: Beatrich, „Daddy Was a Milkman“ ir Leon Somov. Svečius savo grožiu užbūrė naktinė regata.

Sekmadienį „Sveika, Neringa!“ tiek vaikai, tiek suaugusieji buvo kviečiami dalyvauti bėgimuose. Nugalėtojų laukė prizai.

Atkreipiamas dėmesys, kad festivalis praėjo ramiai. Kažkokių incidentų išvengta.

Keltai dirbo be grafiko

Sekmadienį po pietų pramogautojai patraukė namo. Iš Smiltynės į Klaipėdą didesni poilsiautojų srautai pradėjo keltis apie 13 val. Vakare, apie 17 val., pradėjo formuotis automobilių spūstys.

Transporto priemonių eilė prie Naujosios perkėlos nusidriekė iki kalno.

Automobilius be sustojimo kėlė trys įmonės „Smiltynės perkėla“ keltai. Du transporto priemones paimdavo iš Smiltynės, parplukdydavo į Klaipėdą ir grįždavo atgal. Vienas – atvirkščiai.

Iš Klaipėdos pusės po pietų kėlėsi vos vienas kitas automobilis. Didesnis jų srautas iš šios pusės buvo ryte.

Įmonės „Smiltynės perkėla“ skaičiavimais, sekmadienį iš Smiltynės į Klaipėdą reikės perkelti apie 1,4 tūkst. automobilių.

Penktadienį iš Klaipėdos į Smiltynę buvo perkeltos 2077, atvirkščiai – 1114 mašinos. Šeštadienį – 1836 ir 1260 atitinkamai.

Atkreipiamas dėmesys, kad vasaros savaitgaliais visada perkeliama daugiau automobilių nei darbo dienomis. Šį, šventinį, srautai buvo didesni, bet ne ženkliai, lyginant su kitais laisvadieniais. Pavyzdžiui, praėjusį šeštadienį iš Klaipėdos į Smiltynę buvo perkeltos 1410 mašinos.

Senojoje perkėloje sekmadienio iki 17 val. į Smiltynę buvo perkelti 5190 keleiviai. Iš Smiltynės – 3395. Keltas keleivius kelia iki 20 val. kas pusvalandį, vėliau – valandą.

Žadėta, jei bus likusių žmonių, organizuoti papildomus reisus ir po 20 val. Siekiama, kad žmonėms nereikėtų laukti.NAUJAUSI KOMENTARAI

Pagal rezultatus

Pagal rezultatus portretas
akivaizdus sodybų tuštėjimo metas

2014

2014 portretas
AB „Smiltynės perkėla“ generalinio direktoriaus teigimu, per tris savaitgalio dienas į abi puses perkelta iš viso apie 20.000 automobilių ir apie 80 000 keleivių

Automobilių eilė iki kalno

Automobilių eilė iki kalno portretas
tai praktiškai jokios spūsties nes turbūt reiktų prisimint automobilių spūstis kuris prasidėdavo beveik nuo Alksnynės kontrolės posto...
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių