Po ekspertų išvadų siūlo skubiai remontuoti Biržos tiltą

pensininkė

pensininkė portretas
kad Klaipėdoje nėra pėsčiųjų kad reikėtų tiltą ir centrą palikti pėstiesiems juk visi mašinuoti nesvarbu kokio jo būklė svarbu mašina ir niekas nevaikšto tiks senukai su senutėmis ir vaikai bet ir tuos tėveliai vežioja kol gali patys pradėti važinėti tai kad reikia gerų tiltų ir gatvių kurie atlaikytu tokius automobilių srautus paliekam pėstiesiems prekybcentrius kurių vis daugėja galite ten šlifuoti tas gatves

Man

Man portretas
bent tiek smagu kad Klaipėdos transporto pllėšikai dabar morka graužia vietoj pelno sėmimo. Pravažiavimas buvo labai brangus, lengvatos juokingos, autobusai apgailėtini tai ir nubaudė Dievulis. Už gobšumą ir sąžinės neturėjimą. Nebent..nebent mūsų savovaldybė savo sėbrams tyliai moka kompensacijas už nuostolius, t.y. keleivių srauto nebuvimą. Nenustebčiau. Kiek teko patirti niekšai tyliai ciniškai nedirba visuomenei kuri yra tiesioginis jų darbdavys o į akis meluoja kad viskas tvarkoj ir net slepia tokią veiklą. Net rodant į faktus pirštu.. ,,Kiaulių akys dūmų nebijo"?

to to to jep

to to to jep portretas
Kurie kamščiai isisprestu? Autobusai per galvas eina o lengveji automobiliai oru sklandys? Tu baik gerti viena karta:)

to to jep

to to jep portretas
pritariu statyti reikia, normaliai, bet visuomeninie transportas per galvas eina, nesvarbu, kad šalia dviračių takai. Manau kamščių problema išsispręstų. jei piko metu per centrą tik lengvieji važiuotų

deinis

deinis portretas
Tokio neūkiškumo sunku surasti ,tiltą reikėjo remontuoti tik pastebėjus gedimą ,TILTŲ gatvė turėo būti asfaltuota ,pastatytas naujas tiltas ,pinigai projektui išleisti,kur tiltas ,pirma reikėjo pratesti Statybininkų prospekta o po žaloti Baltijos prospektą ir daug dalyku ,sunku suprasti kodėl taip daroma ,ar iš nežinojimo ar išskaičiavimo ,vo tep.

Kaip baisu darosi gyventi Klaipėdoje

Kaip baisu darosi gyventi Klaipėdoje portretas
Už tuos pinigus, kurie išleisti įvairiausioms studijoms Biržos tiltą buvo galima buvo idealiai suremontuoti. Ir paliekant pavėldosaugines savybes, ir nuimant triukšmą, ir padaryti puošmena. Dabar dar vis kažkas kiša, bruka, stumia mintį apie naują tiltą. Gal baikite, ponai. Tas bastionų tiltas, keturių juostų atsiremtų į siaurutį skesgatvėlį. Kur važiuotų mašinos? Na, gal pagalvokite. Tie naujo tilto užmojai buvo tik pinigų plovimo priemonė. Baisiauia, kad prie to prisidėjo Simoniukas Gentvilas) MINISTRAS). Jis stūmė dėl savo naudos. Toks tiltas terštų ne tik skersgatviuką , bet ir visą senamiestį ir centrinę dalį.

to jep

to jep portretas
Statyti reikia normaliai o ne eisma drausti:) Kai rankos iš šiknos dygsta tai tik draudimais gyventi ir gaunasi.

Anonimas

Anonimas portretas
to pensininkė... ar šiuo tiltų gali važioti transportas ar tik klap autobusai?

jep

jep portretas
ir visiems laikams uždrausi autobusų eismą. Paliekant tik lengvųjų automobilių laisvą judėjimą piko valandomis

Navalnas atydaro padalini Litva naša

Navalnas atydaro padalini Litva naša portretas
Tirs lietuvos prisivogusiu politiku shemos ir viešins youtube

to griauti

to griauti portretas
Na taip griauti ir kirti nauja istorija nes su esama nesigauna gyvenimas:)

tikas

tikas portretas
Atremontos girti chocholai, po keleriu metu vel remontos. Aiškus tik po ekspertu ekspertizes. Beje jaigu reikes laikino tilto tai buves Kretingos gatves geležinkelio viadukas guli užkonservotas ir laukia mauju šeimininku:)

Ar žinote?

Ar žinote? portretas
kaip paskutiniai niekšai, esant niūrioms nuotaikoms, bedarbystei, erzuliui ir kažkokiai revoliucijai ant slenksčio, toliau gerinate tik savo gerbuvį ir ateitį. negi sunku suprasti kokios nuotaikos pas mus, čia, žemėje. kaip mes gyvename, kokiomis nuotaikomis. kiek yra bedarbių, gaunančių pašalpas iš kurių neįmanoma išgyventi. o jūs, iūrių nuotaikų akivaizdoje, už praietus metus iš savivaldybės lėšų, mūsų, mokesčių mokėtojų suneštų pinigų, išsimokejote beveik PENKIS ŠIMTUS TŪKSTANČIŲ eur premijoms. Jums su galva viskas gerai? Nubraukėte šiais metais daug numartytų darbų, renginių, projektų, kad tik išsimokėti sau premijas, neva persidirbote!!!!!!! Jums už tai, mažų mažiausiai reikia užpakalius pakutenti. Kaip jums negėda? Pasprinkite savo puotoje

Griauti

Griauti portretas
Ir statyti naują, eilinis remontas tik eilinį kartą pablogins jo būklė. Tuo pačiu ir neliks tam tikro palikimo ženklų.

KAZYS

KAZYS portretas
Neniškis puikiai žino,kad senamiestį ir tiltą niokoja autobusai. Na,o Šakalienė vėl pripirks paslaugų pusmečiui. Baikit tas nesąmones. Tiltų gatvė pėstiesiems. Tai aišku jau senai, bet nėra mieste šeimininko.

pensininkė

pensininkė portretas
gal dabar suprasite kad reikia naujo kito tilto bet visi šaukėte kad nereikia transporto srautai auga ir augs reikia ir naujų tiltų ir gatvių ir tą senieną iš gatvės vidurio nugriauti reikia naujinti Klaipėdą nes greit atrodys kaip pokario metais

Kaimo buduliams

Kaimo buduliams portretas
Nei Kauno nei Vilniaus spaudoje tiek daug idiotų komentatorių nėra.Atrodo rašo iš to pačio durnyno tie patys asmenys

>

> portretas
Prasided naujas EURU isisavinimo laikotarpis?Skubiai,pernai,"po isvadu", neskubejo "kapitaliski" issisavinimai(priestatai pastatyti),pasiskirstyti?Nauji metai,naujos varkes, skubiai "kapitaliska" vieta reik uzsikapitalinti ? P.S Pries kara,tiltas buvo iskypus,pasukamas i Puodziu gatve su TRAMVAJAUS begiais.Ziurekit istorines NUOTRAUKAS -ATVIRUKUS.

Paprastas

Paprastas portretas
Ok , uzdarysit remontui tilta. O kaip salia pastatytsit laikina, ta medini, kuris jau dingo is saugojimo vietos.. Dar viena laikina pirksit??? Kazkaip negalite gudriau pinigus issidalinti, bent , kad zmones nesuprastu ir nepyktu.

Anonimas

Anonimas portretas
sakaliene vel rankas kisa ! DDDDDD okaip ten su tuo SKYPU reikalai ? turejo IKI nauju VISA ISVALYTI !!!

Xe

Xe portretas
Siaip tiltu kapitalinis remontas daromas maziausiai 25 metams. Pas mus- 2-3

joooooo

joooooo portretas
Gerą plovyklėlę atidarė :) kaip ir su medžiais...

Priminkite

Priminkite portretas
Kada buvo jo kapitalinis remontas? Prieš 10 metu man atrodo. Tai kas čia vyksta?

Depo

Depo portretas
Taip taip, parengti projekta ir "pravesti" studijas ar tiltas islaikytu tramvaju linija.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių