Palaikams leista „ilsėtis“ ir jūroje

Grįžti į straipsnį

Murzių, sutrių norai

Murzių, sutrių norai portretas
Vieną pačių taršiauisų jūrų- Blatijos teršime ir toliau. Dėkoti reiktų gal Grigeo, jie įrodė, kad ir šū... galima sėkmingai metų metais varyti į mūsų jūrą., Meskim"papigija" , tai juk nekainuoja, nei vieta urnai kapinėse..

O kaip su dušiomis?

O kaip su dušiomis? portretas
Su pelenais viskas aišku - vėjas pastoviai pučia kranto link. Tai ir kaip nekentei kaimyno, bet su jo pelenais teks maudytis. O vėlės per Vėlines blaškysis bangose, ieškodamos buvusio šeimininko.

Jo sima,

Jo sima, portretas
išsijunk elektrą,dujas,nepirk mėsos.Kai mirsi-padėsi pasauliui ,kuriam sunku nuo nekontroliuojamai besidauginančios destrukcinės rūšies.

Sima

Sima portretas
žuvis iš Baltijos jūros nebevalgoma, tai gal toks kloakas ir gerai. Kas yra netikintis, koks jam skirtumas ? Afrikojeje kai kurie aborigenai daržoves ant tėvų kapo augina, nes gerai auga. Amerikiečiai kompostus iš lavonų ruošia. Va taip yra su civilizacija, kuri neina tobulumo ir dvasingumo keliu. Gaila ....

< anonime ,- KRIKŠČIONYBĘ n a i k i n a ne

&lt; anonime ,- KRIKŠČIONYBĘ n a i k i n a ne portretas
pelenų barstymas , o JOS atsiradimas ;--kaip VERGVALDINĖS santvarkos žlugimo p a d a r i n y s .--Krikščionybė atsirado susidarius tokioms ekonominėms,politinėms , ideologinėms sąlygoms ,kurios nulėmė vergvaldinės santvarkos krizę ROMOS imperijoje-- tai buvo pavergtųjų, engiamųjų i š s i g e l b ė j i m a s .--KRIKŠČIONYBĘ į t e i s i n o 325 mūsų eros metais, p a g o n i s imperatorius Konstantinas DIDYSIS, nublokšdamas į u ž r i b į žydų bendruomenės 300 metų dominavimą.

Kažkaip kraupoka

Kažkaip kraupoka portretas
Žmogaus kūną (sudegintą ar ne), manau, turi priimti žemė. Juk taip pagarbu, etiška, kažkaip švelnu. Tas išbarstymas – tai paniekinimas, parodymas, kad tas žmogelis, jo gyvenimas, jo darbai yra nieko neverti.

Anonimas

Anonimas portretas
Tokie sprendimai naikina krikščionybę..

Nieko cia blogo

Nieko cia blogo portretas
Sudeginus kuna net dnr pelenu anglyje nelabai lieka. Ko cia baidytis? Nors siaip jau geriau savo darze kur isbarstyru, daug geriau dirvai bus. O tie prisigere ispyike pedofilai vyskupai geriau is viso patyletu.

To +Klebonas

To +Klebonas portretas
Aha, taip taip Dar ir be kuno neimanomas atsikelimas per paskutini teisma. ;)))))))). Ne viduramziai, kad krikscioniskas pasakas zmonems sekti. Kiskis tu savo baznytinws misias sau i uzpakali, nes tikintiems tarnauti su “dievul tarpininkas kataliku baznycia nereikalinga.

+Klebonas

+Klebonas portretas
Mirusieji, kurių kūno pelenai bus išbarstomi , nebus laidojami su bažnytinėmis apeigomis,už juos nebus aukojamos laidotuvių mišios.

jis

jis portretas
nematau nieko blogo- pelenai yra steriliausias ir sveikiausias daiktas Baltijos jūroje.

TAIGI

TAIGI portretas
GYVENO KAIP ŠIUKŠLĖ IR SUDEGINO KAIP ŠIUKŠLĘ.........

Chi

Chi portretas
Baisiausia, manau, mirusiojo pelenus laikyti kolumbariumuose. Pažiūrėkit, kaip atrodo šitos vietos- kaip šiukšlynai- pilna susmukusių gėlių, išdegusių žvakelių. Artimieji dažniausiai išvykę uždarbiauti į užsienį, tai apgerbti nebėra kam..

Jonas

Jonas portretas
Pasaulio pabaiga. Kaip taip galima, juk prie vandenų žmonės vaikšto, poilsiauja. Tai tegul tada savo kišenėse laiko, tai būtų geriau. Kapinės yra mirusiųjų vieta. Matyt nenori tvarkyt kapų, tai ir barsto kur pakliūva.

Anonimas

Anonimas portretas
Zydokataliku kunigai kelia sarsala nes mazeja iplaukos is aveliu. Nurimkit padlos pedofilai-pe.di.kai jusu dienos baigiasi.

tai

tai portretas
tokie kaip O ir priimineja tokius istatymus, glusai nelaimingi... o jei kas nors uzsigeis but palaidotas tamstai po langais? o jei nores prie kaciu seryklos kieme, nes labai mylejo kates? negana Kretingos gvej po langais kryzius pastatytas, tai gal ten dar ir mirusieji nori buti palaidoti? tai ka darysim, gerbiamas O? mirusiju valia juk nediskutuotina?

klaipėdietis

klaipėdietis portretas
Tam turėtu būti skirtos vietos, o ne kaip palaida bala barstyti kur nori. Dabar nuėjus ant molo pilna žvakučių ir atminimo lentų, pasijunti kiap kapinėse

o

o portretas
iseinancio i AA valia negali buti diskutuotona daleiski gamtos myletojas nori kad ji uzkastu jo sode ar miske nebutynai degint ir asmens prasymas turi but patenkintas artymuju ir cia negalioja jokiu istaigu istatymai ===

E.

E. portretas
"Bažnyčia nepritarė..." Ji kadaise ir Kopernikui nepritarė. Bažnyčia nėra Dievo viršininkė.

netikiu

netikiu portretas
kad kas nors plauks laiveliu 5 km i jura, kaip drabste nuo olando kepures, taip ir drabstys... kaip reikia nemylet savo artimuju, kad taip pasielgt... negalit kapo priziuret, tai bent kolumbariume urna padekit... svarbiausia- kad rupintis niekuo nereiktu, bet palikima, jei bus, mielai priglausit

Anonimas

Anonimas portretas
Nu nu Jūra bus ne tik primyžta, prišikta, bet dar besimaudydamas aplipsi lavonpeleniais . Ar matėt, kas eitų velniai žino kur, į tualetą( už km) ? Į jūrą ,,nusimaudyt"

Būrui

Būrui portretas
Nelipk į júrą , ten žuvis mylisi. Dar kokią ligą pasigausi.

Buras

Buras portretas
Kaip aktualu: valstybe prie juros be laivyno, bet uz tai gales barstyti mirusiu pelenus! :D Galvas sau apsibarstykit, nevidonai!

Kauna'Tiese, \\\\\.../////

Kauna&#039;Tiese, \\\\\...///// portretas
pedai tabu????????
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių