Operacija „Nevažiuok pas babą“ uostamiestyje pavyko?

Savaitgalį kai kurie vairuotojai tiesiog nėrėsi iš kailio, kad tik prasmuktų pro apskrities keliuose budėjusių policijos pareigūnų postus. Gudruoliai informacijos ieškojo socialiniuose tinkluose ir specialiose programėlėse.

Mama kiaušinių nededa

Policijos pareigūnų postai ilgąjį savaitgalį nuolat keitė dislokacijos vietas. Pareigūnų automobilių buvo galima pamatyti įvairiose Klaipėdos prieigose.

Policininkai tikrino ir vairuotojų blaivumą, stebėjo, ar laikomasi Kelių eismo taisyklių. Postai buvo ties Rimkais, Jakų žiedinėje sankryžoje, įvažose į Klaipėdą.

Socialiniuose tinkluose daugybė žmonių įnirtingai ieškojo informacijos, kur konkrečiu laiku stovi policija. Kai kurie pranešimai feisbuko grupėse vertė iš kojų.

13 775 – tiek automobilių patikrinta Velykų dieną Klaipėdos apskrityje.

Linksmiausių pasisakymų internete pažėrė žemaičiai, pranešimus su itin baisiomis klaidomis rašydami savo tarme.

Vienas internautas viešai klausinėjo, kokiu keliu galėtų nesustabdytas išvažiuoti iš Plungės.

„Noriu iki kaimo nuvažiuoti, mama sakė, kiaušinių pridėjo“, – rašė vyras.

Plungiškio klausimas žaibiškai sukėlė reakcijų. Kiti internautai jau šaipėsi, kad paprastai kiaušinius deda vištos, o ne mamos.

„Krautuvėj y perkt kiaušinių“, – žemaitiškai replikavo kitas socialinio tinklo gerbėjas.

Pranešimas skambiu pavadinimu „Operacija „Nevažiuok pas babą“ vyksta Varkaliuose“ taip pat buvo populiarus. Šalia Plungės esančiame Varkalių kaime policijos ekipažai pasirodydavo visas tris šventinio savaitgalio dienas.

Vytauto Liaudanskio nuotr.

Po kelionės į sodus – bauda

Klaipėdos gyventojai socialiniuose tinkluose diskutavo, gali jie ar negali važiuoti pasivaikščioti į Karklę, nors Karklės kelyje taip pat budėjo pareigūnai.

O štai vienas iš Klaipėdos į Dituvos sodus važiavęs ekipažas viešai pasiguodė, kad paklojo po 250 eurų baudą už tai, kad trise važiavo į mamos vardu registruotą sodo namelį.

Velykų dieną visoje Klaipėdos apskrityje postuose patikrinta 13 775 automobiliai. Policija pranešė, kad prie Klaipėdos miesto buvusiuose postuose patikrinta 7 790 automobilių.

Visoje apskrityje surašyti 8 protokolai pagal ANK 45 str.: trys – Klaipėdoje, penki įforminti Palangos postuose.

Surašyta 72 protokolai už įvairius Kelių eismo taisyklių pažeidimus, 33 iš jų – Klaipėdos miesto postuose.

Išlaipino iš traukinio

Šeštadienį postuose policija Klaipėdos apskrityje apsuko 47 vykusiųjų ekipažus.

Praėjusią parą visoje Klaipėdos apskrityje postuose patikrinta 15 215 automobilių. Vien Klaipėdos mieste esančiuose postuose patikrai buvo sustabdyta 6 595 automobiliai.

Visos apskrities patikros postuose surašyta 13 protokolų pagal ANK 45 str. Keturi protokolai surašyti Klaipėdos mieste, du protokolai – Klaipėdos rajone, septyni – Palangos mieste.

Visos apskrities postuose surašyta 114 protokolų už įvairius KET pažeidimus.

Klaipėdos geležinkelio stotyje, patikrinus 120 traukiniais vykusius keleivius, dviem asmenims surašyti protokolai pagal ANK 45 str. 4 d.

Dėkojo už supratingumą

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje pažymėta, kad, policijos akimis, žmonės laikėsi karantino reikalavimų.

„Džiugu, kad Velykų savaitgalį laikotės nurodymų ir švenčiate ramiai. Patruliuojantys kolegos informuoja, jog Klaipėdoje, Palangoje, Nidoje ir kitose apskrities viešose vietose, parkuose ir pajūryje žmonių tikrai nedaug, o išėję pasivaikščioti laikosi atstumų ir saugo save ir kitus. Ačiū už jūsų solidarumą laikantis taisyklių!“ – rašyta policijos paskyroje.NAUJAUSI KOMENTARAI

klp

klp portretas
Idiotai , su praneliu priešakyje,tik stipdami nuo kovid 19 supras gyvybės kainą.Beje ,į Kėdainių krematoriumą vykti niekas netrukdė...

S.S.S.

S.S.S. portretas
tai jeigu ta "baba" yra pasiskiepijus, tai koks tada tikslas tų ribojimų? Kam tas cirkas, kam tada tie skiepai?

Vargselis

Vargselis portretas
Policija turetu ne dekoti uz supratinguma nes dauguma nepakencia ir nesupranta, o atsiprasyti viesai uz sukeltus nepatogumus kuriuos sukele musu valdanciuju deka ir godumu!
VISI KOMENTARAI 11
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių