Nerimą kelianti statistika Klaipėdoje: užkratas gerokai įsisiautėjo

Grįžti į straipsnį

Skiepas STOP

Skiepas STOP portretas
Covid platina ir pasiskiepiję . Tai kas antras žmogus Lietuvoje. “Ačiū” už tai Seimui. Ruošiasi skiepyti eksperimentine vakcina nuo Covid 5-11 metų vaikus. odėl padaugėjo straipsnių apie “skiepų naudą” vaikams. O kad vaikas gali būti sulošintas, invalidas ir t.t. po Covid skiepo nekalba. T.y. nekalba apie skiepų žalą, apie tai žala nekompensuojama (kai ES kompensuojama iki 150 000 eurų pvz. mirties atvėju (jei įrodysite )).

Vaikai serga

Vaikai serga portretas
Didžiausi protrūkiai mokyklose! Masiškai serga ištisos klasęs! O vaikai parneša virusą į namus.Kodėl Klpd vis dar nėra nuotolinio mokymo? Kiek dar lauksit?!!

dėdė Ignas

dėdė Ignas portretas
Tad negi iki šiolei dar yra begemotų, bijančių skiepų? Atsikvošėkit, mieli žmonės - skiepykitės. Negi norite sulaukti karantino???

Tai baisu

Tai baisu portretas
Reikėtų pasidomėti pirminės sveikatos apsaugos įstaigomis Klaipėdoje. Mane nuo trečiojo skiepo atkalbinėjo slaugytoja.

Hahaha

Hahaha portretas
Labai puiku. Antivakseriai ir privalo mirtu, jei jie yra tokie buki. Nesu mates dar nei vieno protingo valstieciu klases atatovo.

Anonimas

Anonimas portretas
KUL..."Praeitą savaitę profilaktiškai ištirti 865 ligoninės darbuotojai dėl COVID-19, nustatyta 17 teigiamų atvejų. 13 medikų (1 gydytojas ir 12 slaugytojų) dėl COVID-19 infekuotumo laikinai nedirba". Nesuprantoma: 4 darbuotojai infekuoti ir dirba???

Rasa

Rasa portretas
Rc nusišnekat.. Serga nepasiskiepiję ir sunkiai. Su skiepais lb mažai ir daug lengvesne forma. Dirbu-žinau..

Emigrantas

Emigrantas portretas
Viskas prasidėjo nuo jūros šventės!!!!

rc

rc portretas
Juokas ima iš jūsų statistikos. Žmonės paskiepyti ligones užpludo. Aš tą puikiai žinau. Baisu kas vyksta. Pirmyn žmones SKIEPYKITES, TESTUOKITĖS, mes patys leidžiam žaisti šį žaidimą. Visi šiam žaidimui žaisti reikalingi(tiek besiskiepyjantis, tiek nesiskiepijantys). Ar jus nesuprantate, kad per tą laiką, mes neteksime laisvės. Nori pakeisti politini valdymo rezima. Kur gyvens jūsu vaikai?Pagalvokite!Kam pasauliui buvo reikalinga pandemija,, būtent tam, kad visi neteisėti valdzios veiksmai butu pateisinti.Pandemijos akivaizdoje galima vygdyti perversma. O žmoniu bukumas man kelia siauba. Virusas yra, bet jis nera toks pavojingas. Jie ir negalėjo jo padaryti pavojingo, nes tai butų nekontroliuojama. Atsibuskite mieli žmonės, nebezaiskite šio zaidimo. Priesingu atveju laimejusiu nebus paprastu zmoniu tarpe.Atsiminkite! Nėra nekontroliuojamų procesų. Virusas jusu tv ir niekur kitur.

LMTA Klaipėdos fakultetai

LMTA Klaipėdos fakultetai portretas
kontaktinis ugdymas nėra saugus, .neužtikrinami reikalavimai, nei kaukių, nei srautų..

Lina

Lina portretas
Nepadeda gal.pasai vyriausybe nesusitvarko tik apsunlina zmomems gyvemima=tad durnas draudimas meileist i prekynos centrus

Jo

Jo portretas
Ir vel gristame prie to paties, ar jums primonti kad pries 3 metus tuo paciu laiku ugdimo istaigose sirgo daug vaiku tik skirtumas vienas, kad dabar kaiso pagaliukus ir kuria statistika ir toliau baugina. Kaip reikia taip aklai tiketi yra buvo ir bus persalimas.

Klp

Klp portretas
Problema tai ta, kad mirsta ir avinai, taip kad mastykit siena esdami..

Lina

Lina portretas
Po darželius visi,kas netingi vaikšto.Dezinfekcija priklauso nuo auklytės nuotaikos,tėvai serga,vaikas lanko pilnu tempu įstaigą.Ateitis užtikrinta.Kas tos paeiliui sergančios darželio mokytojos su savo šeimomis.Tegu serga,pasiskiepyję ir persirgę vėl,iš naujo,tautos patogumui.

Smalsutis

Smalsutis portretas
Mane domina, ne paskiepyti ar nepaskiepyti, o kiek tarp susirgusių ir mirusių yra turtingų ir skurstančių žmonių, Nei žiniasklaida, nei valdžia nenori pateikti tokios išsamios informacijos. Matosi, kad bandoma viską suplakti į krūvą, kad nebūtų aišku - ar tu pavogei, ar tave apvogė.

Strelyte

Strelyte portretas
Mokyklose neužtikrinami reikalavimai, nei kaukių, nei srautų.Tad kontaktinis ugdymas nėra saugus. Labai gerai, kad neleidžia vaikų testuoti, nes mokykla nusiplauna nuo reikalavimų laikymosi.

As

As portretas
Mes su kolege pasiskiepijom rugpjucio pradzioje ir dabar abi sergam covid-19. Koleges vaikai skiepyti irgi susirgo ir gana stipriai. Tai neskleiskit gandu, kad serga tik neskiepyti.

Hm...

Hm... portretas
Kokie ne skiepyti? Mano aplinkoje šiuo metu serga bent 10 žmonių, šeimomis, bet vienas su kitu nesusiję, 4 šeimos, visi skiepyti!!! Porą tik lengva forma, pas kitus visi simptomai pilnu tempu, aišku pliusas tik toks, kad be ligoninės. Bet serga ir skiepyti, ir gan sunkiai, kad ir antibiotikai išrašomi, ir pan.

Rulis.

Rulis. portretas
Agird ten liudna. Vista tu. As pasiskiepyjes. Kaip ir visa mano seimyna. Sirgom visi . Taip kad lysk su savo vistos smegenelem i krumelius. Serga tiek skiepyti tiek neskiepyti.

Tikrai liūdna

Tikrai liūdna portretas
Šitiek daug nepasiskiepijusių pridurkų su vištos mentalitetu čia bando aiškinti kokie jie "protingi",pagal mane tai jeigu nepasiskiepijai tai jau esi potensialus tėvų žudikas,gal būt jūs to ir siekiat,kuo greičiau tevai ar seneliai numirs,tuo greičiau kažkokį tai palikimą gausit,gal butą,gal dar ir banko saskaitą,už tai čia ir stengiatės visokiais būdais nugalabyt senolius,tai jums skiepai netikę tai dar kokią tai velniava o galutinis tikslas tai kaip ir aiškus ir kad nepasirodytumėt vieni tai stengiatės pritraukti į savo pusę tokių pat tėvų ir senelių žudikų kaip ir jūs patys.

Liūdna

Liūdna portretas
Gąsdinimai gąsdinimai gąsdinimai.... Ek jūs politikai, pinigų aukos:)

Antivakseris

Antivakseris portretas
Tiek daug skiepija, ir vel sergamumas kyla, nelogiska.

Semūnai atsistatydinkite

Semūnai atsistatydinkite portretas
Seimas imsis priemonių kad paskiepytų ne tik senjorai, bet ir vaikai su kūdikiais. Įvairiais būdais imsis priemonių: melagingai skleis informacija, priims įstatymus, organizuos akcijas - “botagu ir meduoliu”. Seimo nariai ir jų šeimos dauguma nesiskiepija nuo Covid. Dydžioji Lietuvos dalis prašo Seimą atsistadydinti.

Moks.

Moks. portretas
Nesuprantate kas vyksta pasaulyje,nesuprantate is ko pagamintas Skiepas. Kokia Skiepo sudedamoji dalis yra pavojinga žmogui. Skiepykites,niekas neagituoja nesiskiepyti,tačiau neturi būti prievartą.

Psichol.

Psichol. portretas
Valdžios žmonės ne visi pasiskiepino, žasine,apie kokį skiauta Rašai.Dauguma žmonių nesiskiepino ir nesiskiepis, nesvarbu ,kad turi aukštą ar du aukštus išsilavinimus. Apie ką tu ten tauški.

Universitetai neteikia išsilavinimo

Universitetai neteikia išsilavinimo portretas
Visada žinojau, kad Lietuvoje yra daug tamsių, savo siauro suokimo kiaute užsilikusių žmonių. Bet kad tiek daug, nesitikėjau. Valdžios žmonės taip pat nemanė, kad teks susidurti su tokia lyg ir turinčių fizinius smegenis žmonių tamsuma. Antivakseriai, turintys aukštojo mokslo diplomą, nereiškia kad turi išlavintą mąstymą. Jie moka savo dalyką, kartais siaurą: suskaičiuoti, išspręsti uždavinį, sukonstruoti, padeklamuoti, pagroti, pašnekėti, bet nesuvokia visumos.

Skaitytoja

Skaitytoja portretas
Daugelis pasiskiepyję suserga, daugelis po skiepų iškeliavo anapilin nuo neaiškaus skysčio. Kol valdžia neduos garantijos dėl skiepų pasekmių, tol jokio organizmo nuodijimo.

Klpd.

Klpd. portretas
Jeigu situacija nuo iki šiol priimtų Sveikatos ministerijos ir vyriausybės potvarkių bei priemonių tik blogėja, tas rodo kad nieko jie neišmano apie šią pandemiją. O mus visus moko ir verčia paklusti..:D).Pridurkai:D)

Anonimas

Anonimas portretas
niekas ir negydo neskiepytu be jokiu vaistu jie pasveiksta patys, argi jie žino kaip gydyti, pasiūlo pagerti paracetamolio ir visas jų gydymas, rašot patys nežinot apie ką! skiepyti labiau serga.

Klaipėdietė

Klaipėdietė portretas
O kodėl skiepytų nebeskaičiuoja Pagal juos kas liko

Anonimas

Anonimas portretas
testas parodo, kad organizme yra viruso stamas, gautas skiepo metu. Nuomonei, serga skiepyti, skiepytas nereikia nemirtingas. neskiepytu tampama ir pasiskiepijus praejus puse metu arba pasiskiepijus bet nesuejus 14 dienu.

Chi

Chi portretas
Baikit pagaliau tuos testavimus. Kas susirgs, tas gydysis, bet nebus to nuolatinio gąsdinimo, nebus tų nesąmoningų besimptominių "ligų".

Vida

  Vida portretas
Skiepyti irgi serga ,tad pripazinkite jau viena karta

Ops

Ops portretas
Neskiepytus nereikėtų skaičiuoti. Arba atskirai parodyti kiek jų suserga.

Nuomonė.

Nuomonė. portretas
Iš skiepų tyčiojasi. Neskiepyti susirgę regu gydosi namuose ir samdosi privačius gydytojus. Tai jų pasirinkimas. O jei nori mirti tegu miršta.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių