Klaipėdos uostas ir Pirmasis pasaulinis karas

Grįžti į straipsnį

Todėl

Todėl portretas
...ir universitetas Kukū, kartkartėmis bendradarbiauja su Mumis universitetu, kurį žmonės vadina Vilniaus Asilų mokyklėle. Ten rengiami profesinei karjerai visi bent kiek prakutusių narkodilerių, klerkų, politikų, teisininkų, profesorių, medikų balionėlis vaikai ir idiotėliai anūkai, kad nesugebėję pramokti nė ant pirštų suskaičiuoti iki penkių būtų nedelsiant įstatyti į svarbiausius valstybės valdymo ir šokių pokių bei kuo garsesnių klyksmų kad kažkas puola bizniuką . Visus galima retsykiais rasti puiselėjančius sakuras, upsss. Ne taip pasakiau. Renkančius nuorūkos tailanduose. Atidirbti juk reikia.

Tiesiog fantastika

Tiesiog fantastika portretas
Caro kariuomenė puolė ir užėmė Memelį !!! Laisvę nuo OKUPANTŲ MEMELIUI ir KRYMUI !!!

To ano

To ano portretas
Kacape, jeigu jau apsimetinėji vietiniu, tai bent išmok rašyti, kad įtikinamiau atrodytų. Ateičiai pasistudijuok apie priebalsių asimiliaciją ir įsidėmėk, kad žodis neškinkis rašomas su raide š, o ne neždinkis. Jūs, kacapiški gandonai, visada buvote beraščiai....... Matyt, iš ten toks gandoniškas jūsų elgesys.

To anonimas

To anonimas portretas
O tau, kapace, seniai paruosta vieta lebartuose!

kacapini anonime,

kacapini anonime, portretas
šauniai su jumis tvarkosi ukrainiečiai,susitvarkysim ir mes .

Anonimas

Anonimas portretas
NEBUVO ir NERA jokios Klaipedos. Yra per amzius - Prusijos Memelio Krastas ir uostas Memelis. Lietuviski okupantai NEZDINKITES IS okupuoto Prusijos Memelio Krasto.. Sutvarkes nacistine Okraina Rusija sutvarkys ir fasistini lietuvos rezima. Memelio Krastas sugrys i motinos Prusijos glebi, o Vilnija - Baltarusijai.

pastebejimas

pastebejimas portretas
Klaipėdos uostas))))Žygiuodami į Klaipėdą nuo Nemirsetos)))Klaipėdos uosto atgimimas prasidėjo po 1923 m., kai jį perėmė Lietuva)))

Memel

Memel portretas
O blya_kur lt_ten atgimimas._europedaru paradas...

Klaipėdiškis

Klaipėdiškis portretas
Būtų labai šaunu, kad autorius panagrinėtų ir dabartinės Lietuvos valdžios įtaką uosto raidai, tiksliau jo žlugdymui.

Tiesiog ačiū

Tiesiog ačiū portretas
Už straipsnį, nuotraukas. Labai patinka lakoniškas rašymo stilius. Nėra nereikalingų "balastinių" žodžių. Tokių kaip "pokyčiai po pokyčių". Nuoširdžiai dėkoju autoriui. Sėkmės plėtojant Klaipėdos jūrinę tematiką!
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių