Klaipėdos universiteto absolventams įteikti diplomai

Klaipėdos Universiteto aikštėje trečiadienį skambėjo muzika ir sveikinimo kalbos. Į dangų skriejo daugiau nei pusė tūkstančio absolventų kepurės. Dar pernai dėl pandemijos diplomai buvo teikiami virtualiai ir dalinami per kurjerius. Šiemet pasipuošę studentai, jų artimieji ir draugai į universiteto aikštę pradėjo rinktis dar prieš vidurdienį.

„Nerealus jausmas“, – patikino į ceremoniją skubanti Emilija.

Ji su mama skubėjo sveikinti draugių, baigusių logistikos studijas.

„Mano dukra Emilija irgi ką tik baigė mokslus. Labai fainas jausmas. Net nežinau, kaip jį apibūdinti, toks didelis žingsnis į priekį“, – kalbėjo Kristina.

Kiti į šventę atėjo nusiteikę santūriau.

„Duktė baigė psichologijos studijas. Džiaugsmas toks paprastas. Aišku malonu, kad vaikas baigė. Bet nepasakyčiau, kad šventė ypatinga – jei vargsti, kovoji, jaudiniesi, turi skolų tada būtų didelis darbas atliktas. O mano duktė normaliai mokėsi. Tai tik žinių pagausinimas“, – kalbėjo Stasys.

Diplomų teikimo nesureikšmino ir prieš šventę su artimaisiais fotografavęsis Paulius.

„Nežinau, eilinė diena. Penkerius metus dirbau ir dabar atsiimu diplomą. Kadangi pradėdamas studijas buvau ką tik įkūręs savo verslą, nusprendžiau pasisemti daugiau žinių. Studijavau verslo vadybą. Sekėsi neblogai. Manau tikrai panaudosiu žinias“, – vylėsi absolventas.

Kiti neslėpė nekantriai laukę diplomų teikimo.

„Gavau bakalauro diplomą už vaikystės pedagogikos studijas. Patiko. Žinokit labai gera baigti – laukiau šitos dienos. Mokslai patiko, bet buvo sunku. Aišku šiandien jau gerai jaučiuosi ir tikrai nesigailiu pasirinkusi studijas čia. Patiko dėstytojai, sužinojau daug naujų dalykų, negaliu skųstis“, – kalbėjo Kotryna.

Pirmieji diplomus trečiadienį atsiėmė Socialinių ir humanitarinių mokslų fakulteto absolventai. Popiet jie buvo teikiami Jūros tyrimų bei Baltijos regiono istorijos ir archeologijos institutų, Jūros technologijų ir gamtos mokslų bei Sveikatos mokslų fakultetų absolventams.

Šiemet Klaipėdos universitetą baigė 627 įvairių programų studentai.NAUJAUSI KOMENTARAI

vytautas

vytautas portretas
Diplomai beverciai uztat kokios regalijos ir pompa.....

Dalyvavusi

Dalyvavusi portretas
Sveikinimai visiems KU absolventams! Tik štai ceremonija buvo labai labai prastai suplanuota. Scenarijus neapgalvotas ir visiškai nelankstus. Saulė kepino baisiai, jutiminė temperatūra galėjo siekti ir +35. Šimtai žmonių kepte kepė, turbūt ne vienas buvo arti saulės smūgio. Tad esant tokioms oro sąlygoms reikėjo programą minimalizuoti iki tik būtiniausių dalykų. Vietoj to dar nė nepradėjus teikti diplomų visa ta kepanti aikštė žmonių turėjo nepertraukiamai klausyti 3 ilgų muzikinių kūrinių (išvis - net 5). Trijų paeiliui! Tai gal ne koncertas čia, gal po diplomų teikimo galima buvo pamuzikuoti tiems, kas atsilaikė prieš saulę? Antra, diplomų atsiėmimas net neskelbiant absolvento pavardės, tik rodant pavardę ekrane atrodė kaip prekių atsiėmimas nuo prekystalio. Visiškas chaosas aikštėj, jokio šventiškumo ir pagarbos dalyviams. Kas buvo tie didieji šventės režisieriai? Ir ar patys jie taip pat smagiai kepė saulėje, kaip tie absolventai bei jų artimieji? Ar rezultatu patenkinti?

Baisu

Baisu portretas
Baisu
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių