Klaipėda pagerbs altruistus

Artėjant Lietuvos valstybės atkūrimo dienai, už nuopelnus Klaipėdai 2020 m. miesto vėliavą –  kaip aukščiausios pagarbos ir padėkos ženklą – siūloma teikti Maltos ordino pagalbos tarnybos Klaipėdos grupei. O trispalvę Vasario 16-ąją visų medikų vardu pakels Klaipėdos universitetinės ligoninės gydytojas Sigitas Stonkus.

Prieš pat Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, artėjantį penktadienį, miesto tarybos kolegija turėtų apsispręsti, kam Vasario 16-osios proga už pastarųjų metų nuopelnus miestui įteikti Klaipėdos vėliavą.

Šį pagarbos ženklą siūloma teikti ne vieną dešimtmetį aktyviai, neatlygintinai ir altruistiškai mieste veikiančiai Maltos ordino pagalbos tarnybos Klaipėdos grupei.

Tai viena kertinių organizacijų, teikusių ir tebeteikiančių visokeriopą pagalbą labiausiai nuo pandemijos nukentėjusioms visuomenės grupėms.

Pirmojo karantino metu organizacijos savanoriai talkino Nacionalinio visuomenės sveikatos centro specialistams.

Maltiečiai nuo pirmų karantino dienų kartu su aukojimo portalu aukok.lt inicijavo lėšų, skirtų medikų apsaugos priemonėms, rinkimo kampaniją, organizacijos suformuota grupė aiškinosi gydymo įstaigų poreikius, už surinktus pinigus pirko būtiniausias priemones ir pristatydavo jas medikams.

Pernai penkioliktus metus vykusios labdaros ir paramos akcijos „Maltiečių sriuba“ visos Lietuvos ambasada tapo Klaipėda. Tąkart surinkta rekordinė lėšų suma, per 490 tūkst. eurų. Šie pinigai pagelbės senjorams.

Klaipėdos miesto tarybos kolegijos šį penktadienį bus prašoma pritarti Maltos ordino pagalbos tarnybos Klaipėdos grupės apdovanojimui Klaipėdos miesto vėliava „Už geriausią 2020 m. darbą Klaipėdos miestui“, vėliavą įteikiant Maltos ordino pagalbos tarnybos prezidentui Broniui Einars'ui.

„Na, o valstybinę vėliavą mieste Vasario 16-ąją už visą gydytojų bendruomenę turėtų pakelti Klaipėdos universitetinės ligoninės Vidaus ligų diagnostikos skyriaus vedėjas S.Stonkus. Jis nuo pat pradžių pats pasiprašė dirbti su COVID-19 pacientais Reanimacijos skyriuje Infekcinių ligų korpuse. Tai yra savo profesijos riteris, savo darbo didvyris, kuris šventės dieną ir pakels trispalvę“, – teigė miesto meras Vytautas Grubliauskas.NAUJAUSI KOMENTARAI

jozas

jozas portretas
Maltos ordinas? cia rimtai? ) miesto altruistai? spaudoje apstu straipsniu buvo apie MIESTO gyventojus-altruistus. Zmones, aukojancius laika gyvunu prieglaudose, kovido savanorius, nekalbu jau apie tokius fundamentalius altruistus kaip Andrijanovas, Kucinskiene, Andronova! Bet jie nera patogus nes parodo kaip susiko miesta Gru&co. na ok. maltos tai maltos.

Dar vienas dugnas

Dar vienas dugnas portretas
Maltos ordinas išgalintis duoti tik sriubos, kai tuo tarpu kiti tyliai ir řrūbų nuperka. Na bet ordinas vėliava gaus, nes Klaipėdoje tam juokinga paradui kas vadovavo? Ogi pati grubliauskienė! :)))) o ji, kaip žinia, už dyką net į išvietę neina :) kaip sakant vėliava iš saviškio:)
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių