Dėl žaliųjų rodyklių uostamiestyje – naujos išlaidos

Giedrius

Giedrius portretas
Kas per tyrimai? Kokia dar agentūra? Kaip mažesni miestai sugeba atstatyti be jokių tyrimų? O didmiesčiai paprasto dalyko nesugeba. Gal tiesiog mažai valios ir pastangų valstybės tarnautojai įdeda...

Irina

Irina portretas
Eilinis pinigų plovimas

rimas

rimas portretas
Būtinai paskelbkite kelinta Klaipėdos savivaldybė sugražins žaliąsias lenteles tarp savivaldybių ir pavardes kas prie tokio "spartaus" sprendimo prisidėjo, miestiečiai turi savo "didvyrius" žinoti.

Romas

Romas portretas
Ispradziu nueme rodykles , mes mokesciu moketojai sumokejom n summa . Dabar kabina vel rodykles , mes vel mokam n summa . As taip suprantu po keliu menesiu dar ka nors sugalvos nuimti arba pakabinti . Ir mes vel mokam . Ten gi virsui valdininkai atsakomibes neturi uz savo DARBUS . Svogeriu salis . Visiems reikia darbo . O kaip kitaip isgiventi .

Edgaras

Edgaras portretas
Kai kuriose sankryžose,kur nuėmė tas papildomas rodykles-kyla labai daug nepatogumų vairuotojams. Tai reikėtų kuo greičiau jas gražinti į vietą.Tokių rodyklių trūksta išvažiavimuose į Jūrininkų prospektą, Šilutės plente ir dar daug vietų, kur dėl šių rodyklių nebuvimo susidaro mašinų kamščiai.

Anonimas

Anonimas portretas
Visi mieteliai sugražino, Klaipėdoje niekaip, impotentų šaika.

KOMERCINIAI PATRIOTAI (idiotai?) MOKA DUDA PUST

KOMERCINIAI PATRIOTAI (idiotai?) MOKA DUDA PUST portretas
...

Tika

Tika portretas
kaip nuimti rodykles tai jokių srautų matavimų nereikia ir didelių investicijų, kaip jau sudėti atgal, tai didelių investicijų reikia. O gal paprasčiausiai nežino kaip pinigus lengvai praplauti???

ttt

ttt portretas
Ir kas gali pasakyti, kad mes biedniausia šalis? Mes patys turtingiausi, bet tuo pačiu ir didžiausi idiotai. Vieną mėnesį nuimam, kitą atstatom.Nuimant tyrimų nereikia, uždedant reikia. Visur pinigai. Neracionalumas didžiausias.

Uber alles

Uber alles portretas
Idiotai kur dingsta pinigai už parkavimą tai iš tų ir sumokėkit už rodyklių gražinimą, dabar skelbs studiją kurią atliks savi ir kažkas naują auto susivairuos į kiemą arba kokį namą įsirengs už trenktų biurokratų išdaigas, total košmar

Klp

Klp portretas
Nerasinekit nesamoniu ir neklaidinkit zmoniu - jokiu ES direktyvu del tu rodykliu niekada nebuvo ir nera.Cia LT proto bokstsi sumaste

Neptunas

Neptunas portretas
Kai savivaldybėje kartų su merų prieš akį nuomos sutartį pasirašė 3 BMW elektros mobilius už 150 000 eu išsinuomoja ir sukuria debilai A ir elek. Varoma juosta tiesiog pavogė iš visų klaipėdiečių naglai taip sudarydami kamščius mieste.

Irena

Irena portretas
Geda buvo net per zinias girdeti,kiek Klaipedoje kainuoja darbai.

opa

opa portretas
Islaidos is debilo-racionalizatoriaus!O cia ne reido super vedejo ideja?Tegul moka uz savo bukuma!

aras

aras portretas
avinu gauja.aklas mato sankryzas kur jos reikalingos.jau grazinkit kur jos buvo.ir tai buru gerai.varztu galiu padovanot

aras

aras portretas
nuimt nereikejo nieko/grazint jau reikia/kas per valdzia

klp

klp portretas
vilkina laika ir tuo paciu ziuri kur butu galima nusukt pinigu, akivaizdu, kad rodyles uzdeti jokiu islaidu isvis nera, paimi senas rodykles ir pakabini i buvusias vietas islaidos gali buti tik nupirkti varztu uz 2 eurus

E.

E. portretas
Asmeninė atsakomybė pridės tau geros kelionės ten.

Anonimas

Anonimas portretas
Tauta mano kad vagiu santvarka BUTINA keisti.

Faktas

Faktas portretas
Dar vienas pastabus, nera jokiu ES direktyvu, atsibuskit viena kart, pasirase Butkevicius, matyt miegodamas arba per savo tuos trilitrinius ackarikus nieko nematydamas.

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
Sprendimas panaikinti rodykles laikantis ES direktyvų buvo priimtas prieš 5 metus, taip kad "valstiečiams" nėra ko priekaištauti, o savivaldybės per tą laiką privalėjo pasiruošti eismo pokyčiams ko piktybiškai nedarė, taip kad turime ką turime.

Gal tai ir buvo tikslas

Gal tai ir buvo tikslas portretas
?Grindai sugalvoti uždarbio - va, nuims, paskui uždės ir už abu kartus gaus pinigą?

Tadas Blinda

Tadas Blinda portretas
Subingalviai parazitai valdo Lietuvą,asilui aišku,kokias nesamones daro,tautos negerovei,o Jūs ABEJINGI ???

Anonimas

Anonimas portretas
Lai dabar tas islaidas sumoko tas kuris sugalvojo jas nuimti lai sumoko ir savo kisenes :-)

Cha

Cha portretas
Nuiminėjot - išlaidos, vėl uždėjinėjat - išlaidos, gerai, kad viskas iš mokesčių mokėtojų kišenės... Savais mokėt jei reikėtų, gal smegenis būtumėt pakrutinę prieš nuiminėdami? Jei dar turit ką krutint...

Anonimas

Anonimas portretas
nomaliai cia VEL AFIORA pavare ?!

Šiaip

Šiaip portretas
Šiaip tai dar vienas įrodymas, Lietuva durnių laivas. Ir patys didžiausi durniai tai Lietuvos piliečiai, juos drožia kaip morkas o jie nuolankiai tyli. Reiškia taip ir toliau.

Simas

Simas portretas
Kodel kai nuiminejote zaliasias rodykles nedejavote , kad brangiai kainuos o dabar jau verkiam daug isleisime . Patys gerai matote kur didziausi kamsciai yra ir nereikia ieskoti Firmu kur bus galima praplauti pinigus .

Anupras

Anupras portretas
Kabinkit tas rodykles kur matot reikalinga, kur buvo anksčiau, nes eismo taisyklės leidžia joms būti, o sankryžų vertinimą ir derinimą atlikite vėliau ir taip stabilizuosit padėtį greičiau, nes politikai tyčiojasi iš savivaldybių ,o jūs elgiates kaip neįgalūs... ir rodot savo ne kompetenciją, juk kai kurios savivaldybės taip padarė ir nieko !

Pranas Pričkus

Pranas Pričkus portretas
Be jokių sąnaudų, pasiteiraukite "subingalviai" taksistų ir klausimas bus išspręstas, Neišėjo pridengti taršos su dirbtinai švesoforų sukurtos problemos, net merą susargdinote?

Valdziazmogis

Valdziazmogis portretas
Taaaip, dideles, laaabai dideles islaidos nusimato... O bedarant, dar labiau padides, daaaug daugiau padides...
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių