„Debreceno vaistinei“ paskyrė laikinąjį vadovą Pereiti į pagrindinį turinį

„Debreceno vaistinei“ paskyrė laikinąjį vadovą

2026-03-04 17:32 kauno.diena.lt inf.

Klaipėdos miesto savivaldybei priklausanti bendrovė „Debreceno vaistinė“ nuo kovo 3-iosios, antradienio, turi laikinąjį vadovą.

Pokyčiai: V. Ramanauskas laikinai vadovaus Taikos prospekte esančiai bendrovei „Debreceno vaistinė“.
Pokyčiai: V. Ramanauskas laikinai vadovaus Taikos prospekte esančiai bendrovei „Debreceno vaistinė“. / R. Laurinavičiaus nuotr.

Buvęs vadovas Justinas Ščėsna buvo atleistas, atsižvelgiant į jo paties prašymą, o laikinai vadovauti įmonei paskirtas bendrovės „Klaipėdos paslaugos“ generalinis direktorius Vaidas Ramanauskas.

Pasak paskirto laikinojo vaistinės vadovo, pirminę informaciją apie „Debreceno vaistinę“ jis jau turi. Aiškūs ir pirmieji darbai, susiję su licencijų atnaujinimu.

„Pirkimai, finansai, prekių tiekimas, darbuotojų priėmimas, atlygio apskaita ir kitos veiklos procedūros bet kurioje įmonėje iš esmės yra tokios pat. Turiu ilgametę vadovavimo patirtį, todėl į naują veiklą žiūriu kaip į patirties išbandymą ir galimybę tobulėti“, – teigė V. Ramanauskas.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų