Bastionų tilto idėja vėl atgyja: jis bus mažesnis

Grįžti į straipsnį

Nieko sau

Nieko sau portretas
Tai jau dabar privatininkai stato ne tik namus draustiniuose, pajūrio kopose, bet kėsinasi ir į tiltų statybas. Argi tai ne visuomenės, valstybės, bendruomenės reikalas ir kompetencija. Bastionų tilto sumąstytojams svarbi ne miesto gerovė, o tik ASMENIŠKA KIŠENĖ. Ir žinome kieno ji!

Gal jau gana

Gal jau gana portretas
Šį kartą žmones susitelkia dar aktyviau. Gana terorizuoti tuo baisiu tiltu. Negi neaišku, kas stumia šitą reikalą, kieno čia interesas? Klp aiškiai parašė. STT turi darbelio.

Klpd.

Klpd. portretas
Viskas aišku. gentviliokas valdžioj, masiulis išteisintas, o liberpibersajūdžio nenuteis. ,,Ir vėl tos pačios dainos kaip vakar vakare..":D) Ir vėl tie patys plovimai ir gaujų reikalai

Amžina statybų

Amžina statybų portretas
ir griuvėsių aikštele tapo Klaipėda.Vis nauji istoriniai pastatai tampa griuvėsiais ,o šalia ,kaip grybai po lietaus, dygsta nauji "pinigų įsisavinimo-pasisavinimo projektai .Reikėtų, kaip nors, surinkti į krūvą visas ,buvusias ir esamas, miesto galvas ir pusgalves ir pravesti juos "žygių takais",tegu pamato į ką pavertė Klaipėdą.Nuo Lietuvininkų aikštės iki senojo turgaus nėra nė vieno namo be aptrupėjusio fasado ar giūvančio balkono! Va, kur pirma reikia kišti pinigus!Bet remontui ES pinigų neduoda,tad ir velniop tas griuvenas, tegu griūva toliau, o mums reikia projektų, kur galėtume ir toliau sėkmingai "įsisavinti" Europos pinigėlius.Ar ne, miesto galvos ir pusgalviai?Kas matė dar bent vieną miestą Lietuvoje,kur per30 metų nebūtų susitvarkęs senamisčio?! O mums vėl kiša eilinę aferą...

pensininkė

pensininkė portretas
aš praeinu per senamiestį užtat ir sakau kad miręs, net ten nėra net maisto parduotuvės reikia eiti į Mažvydo alėją arba iki Saturno o kur dar iškasinėjimai jau daugiau kaip 30 m Baltijos kino teatras apjuostas tinklu , nors visus renginius grūda į tą Anikės aikštės užkampį vistiek niekas nesirenka senamiesčio, gėriau maklinėja po Akropolį kiekvieno teisė rinktis bet norint atgaivinti senamiestį reikia gerai pasukti smegenėles ir verslininkams kurie dar nepabėgo ir miesto valdžiai, nes jei taip atrodysime toliau turistų bus 0

to pensininke

to pensininke portretas
verslas is senamiescio pradejo begti nuo parkavimo apmokestino pradzios. iki tol dar dar buvu siok toks šurmulys. Jus islipkite is autobuso ir prasieikite senamiesciu.. gal apims svetimos gedos jausmas. toks nudrengtas, kad geda ir turistus kviesti. Autobusai sekmingai gali apvaziuoti senamiesti Pilies g. nera jims ko per centra vazineti.

Valdžia arba kvaila, arba visiškai korumpuota

Valdžia arba kvaila, arba visiškai korumpuota portretas
Užėjo neganda ant Klaipėdos su šia valdžia, neniškiais. Visa viltis naujieji savivaldos rinkimai. Balsuokime tik už tuos, kuriems rūpi žmonių sveikata, miesto žaluma, medžiai, tyras oras, transporto nebuvimas miesto širdyje. O tiltus puikiausiai galima statyti ne centre, o teritorijoje aukščiau Danės upe. Daugybė vietos. Ne, kažkodėl reikia grūsti į centrą, kur gatvelės siauros, triukšmas, tarša.

pensininkė

pensininkė portretas
išlipkite iš savo automobilių ir eikite tik pėstute ir atgis senamiestis, nes pratę iki durų privažiuoti su savo automobiliais o viešasis transportas tarnauja visiems ir jis turi važiuoti taip kad būtų patogu susisiekti , jau ir verslininkai bėga iš to senamiesčio nes ten nebeliko nieko kas domintų gyventojus ar svečius

lauk

lauk portretas
Lauk autobusus iš senamiesčio, leisti lengvųjų automobilių eismą. Tada atgis senamiestis.

Nepatingėjau

Nepatingėjau portretas
Ką ten tas neniškis zuikių gaudytojas ale "administratorius" miesto kenkėjas . Kas tai , antras šulcas?

Vincas

Vincas portretas
Norėčiau su vizualizatoriais susitikti. Tilto piešinukas gražus. Mane labai domina tęsinys to tilto, nuo tilto bent maždaug 500 metrų atkarpos į abi puses. Ar yra įmanoma kažkur pamatyti bendrą vaizdą, planą?

Cha

Cha portretas
Kas cia per huinia? Verslininkai stato namus ir nori kad savivaldybe pastatytu tilta? Sutinka kazkokius skaiciavimus atlikt,tai atloksit tai ir pasistatykit. Zinoma be tilto namus pavyks parduot mazu maziausiai 20%pigiau. Kodel negali pastatyti savicaldybe tilto ir papildyt verslininku kisenes. Nu rimtai :) :) :)

Būtinai

Būtinai portretas
Nukreipti į naujai statomą tiltą sunkiasvorius sunkvežimius, didžiuosius autobusus, mikroautobusus. O su dvuratukais vežimukais - pražom: reid ratą reid ratelę reid mažeiji tekinelę - Tiltų gatve ir Biržos tiltu. Dar ko. Apsinarkašinus nagleikiene dozei šiandien dar neužsidirbusi kvaksės apie transporto kryptis. Parodykit tokioms žinovėms jų pačių vaikus nuo adatų visomis skylėmis išpuoštas Nes neva tvarko miesto klausimus o namie tupi šiukšlėse purve ir neįstengia pamatyt kuo dukra virto ir visa kita. Politikieriai matai išlindo atsibeldė iš nežinia kur.

Normalus tiltas reikalingas, didelus

Normalus tiltas reikalingas, didelus portretas
Srautai turi transporto ten judėti kaip reikalas. Sunkieji kroviniai ir visa kita.

Neniškio skurdmiestis o ne miestas

Neniškio skurdmiestis o ne miestas portretas
Jo 1.5 tukstancio neniškio avtobusu, kurie ne piko metu zuja pirmyn atgal tusti, svarbu kkt pildos kisenes be konkurencijos su savivaldybes palaiminimu, sunaikino privatininkus marsrutinius tie dabar ir tusti pirmyn atgal vazineja, nes pinigus gauna ne uz bilietus o uz atstuma susukta vežiojant ora. Tiltas butu reikalingas bet tik be neniškio avtobusu ir visu kas virs 3.5 tonos, lengviesiems dvirstininkams ir pestiesiems

Grąžinkite kur buvo žalias rodykles ir kur jų reikia

Grąžinkite kur buvo žalias rodykles ir kur jų reikia portretas
Liūdniausiai, kad panaikino žalias rodykles, mėto pinigus kur reikia ir nereikia įrengdami šviesaforus, kurie sukelia spūstis.(Važiuoti Baltijos prospektu iš uosto pusės piko vlandomis nebeįmanoma, dėl spūsčių ant Baltijos žiedo dėl gausybės šviesaforų.O kas darosi Klaipėdos- Pajūrio gatvėse? Kai nebeveikia šviesaforai dingsta spūstys...

Rita

Rita portretas
Labiaiusiai neramina siauras ir pavojingas pasūkis iš Tilžės gatvės į siaurą staigų posūkį Butrargių ir ir vis u- keleiasdšimt metrų įBaltikalnio gatves, kai transporta judėd link naujo tilto.. Pastaroji Baltikalnio gatvė ypač siaura, labai siauri pesčiųjų praėjimai palikti. Čia intensyviai vežami vaikai į ugdymo įstaigas, šalia- cenriniai Respublikinės ligoninės Psichiatrijos departamento įėimo ir įvažiavimo varrtai! Ar bent vienas ukgametis buldozerinį projektą stumiantis KLERKAS apie tai pamąstė, nuvažiavo, patyrinėjo??? Ar bent vienas pakėlė savo sėdynę irv ietoje matė situaciją?. Da dviejų juostą nedidelį tiltą gal ir pateisintume, bet tik kuo mažesniam lengvųjų automobilių srautui.

to busuliams

to busuliams portretas
Jus dar neisvaziavote? Aklas esate, kad nematote kaip darkomas Klaipėdos senamiestis. Pasirinkite kaip važiuotu transportas už tilto? Savivaldoje dirbate?

vagysssssssssssssss

vagysssssssssssssss portretas
visa ta šaiia yra vagys

Buduliams

Buduliams portretas
Kaimo buduliai tilto nenori ir nori uždaryti eismą per senamiestį.Liūdna kai dėl miesto tvarkymo idiotai kaišioja pagalius į ratus

AK

AK portretas
Dykaduoniai nelaimingi, nemato, kad pats tas kvartalas tiesiogiai įrėmintas dviejų esamų tiltų.

vagys ir valstybiniai urodai

vagys ir valstybiniai urodai portretas
čmošnikai, skersą dėjau ant tos visos sistemos

N. Puteikienė

N. Puteikienė portretas
Pasirodo, niekur nepabėgome nuo sovietmečio. Administracijos direktorius Gintaras Neniškis sako, kad tilto būtinai reikia, nes jis numatytas ... strateginiame plane. Atlikta studija parodė, kad susisiekimui jis jokios reikšmės neturės. Tačiau savivaldybė vis tiek įtraukė tilto statybą, kaip privalomą infrastruktūros vystymo sąlygą, daugiabučių kvartalo už Jono kalnelio vystytojui. Ir tas vystytojas, norėdamas statyti gyvenamuosius namus, privalo atiduoti duoklę - pastatyti tiltą. Kaštai statybų nemaži. Dėl to nukentės paties kvartalo architektūriniai ir statybiniai sprendiniai. O tiltas taip absurdiškai veda į niekur, kad jau svyra rankos - į Laivų skersgatvį, į kurį ir turi būti nukreipta, studijos duomenimis 1,5 tūkst. autobusų per parą (ir čia absurdas - na, kur Klaipėdoje per parą tiek autobusų pravažiuoja??? Gal jie miestus sumaišė???) dar plius lengvieji automobiliai. Laivų skersgatvis - 150 m ilgio net ne gatvė, o SKERSGATVIS!!!, tai kaip galima magmagistralinį eismą vystyti?

ttt

ttt portretas
Artėja rinkimai, vėl atgyja Bastionų tiltas. Bus finansavimo šaltinis. Iš tikro, ten tiktų tik pėsčiųjų ir dviračių tiltas. Transporto eismo nematau, nes nėra magistralinių gatvių. Nedarkykime Klaipėdos.

Gimęs Klaipėdoje

Gimęs Klaipėdoje portretas
O aš galvoju: Kas turi ir gali priimti sprendimus? Aš kalbu apie aukštos kategorijos inžinierių. Ir noriu paminėti anapilin iškeliavusį Algimantą Ambrazevičių. Apie jo veiklą rašoma: “Mokslinių tyrimų sritys – šilumos mainai ir įrenginiai, plazmotronai, plazmochemija, kosminė raketinė technika, lazerinių ginklų kūrimas. Pirmasis Lietuvoje 1995 ėmėsi nagrinėti ateities transporto energetikos mokslines technines problemas, pateikė Vilniaus ir Klaipėdos miestų visuomeninio transporto ateities strategiją (naudojant požeminį ir antžeminį metro). Paskelbė daugiau kaip 500 mokslinių straipsnių (dalis jų mokslo ir technikos populiarinamųjų), padarė 16 išradimų.” Ar šiuo metu Lietuva turi tokio lygio specialistų? Ar tik politikai ir jų patarėjai, padėjėjai???

Kaziux

Kaziux portretas
Pabaikite Jakų žiedą, Blatijos pr. estakadą, Tada svaigalai galvokite ar išvis reikia to bastiono. Autobusus jau prieš 20 metų reikėjo iš senamiesčio išguiti. Tik jelizaveta rėkė, kad Mokyklos ar Uosto gatvėmis per brangu važinėti, o naikinti senamiestį normalu? Kada Klaipėda turės gerą, tikrą šeimininką?

miestietis

miestietis portretas
vel gaivinama gentviline problema

Anonimas

Anonimas portretas
Visa transportą per tiltų gatvė nuo senojo turgaus iki tilto reiktų uždrausti. Autobusai sėkmingai gali kursuoti per aplinkelis. Beto jų važinėjančių tuščių garveziuku tikrai tiek nereikia. Optimizuokite VT eismą.

> pensininke

> pensininke portretas
Eik galva issiplauk. Autobusu centre neturi buti visai. 1 km senamiestis ir dar juo, viska drebindami, bilda tie « trantai ». Siaubas kazkoks? Gal tamstele is auto parko? :)))

tai jau tikrai

tai jau tikrai portretas
Senamiesčio (išskyrus Tiltų g.) gausūs gyventojai nerinks mero, kuris proteguos šį monstrą– dar vieną galingą pinigų plovimo agregatą.

Atsakykite

Atsakykite portretas
Kur dėsis visas tas tiltu važiuojantis transportas, jei nėra tinkamų, platesnių gatvių nuvažiavus nuo tilto. Gal skris?

Darius

Darius portretas
Nereikia grašių taupyti kur nereikia, reikia tilto didelio toks koks ir buvo sumanytas - kad būtų su perspektyva į miesto ateitį.

Senjoras...

Senjoras... portretas
Kodėl nemastomas tiltas trijų juostų ir pagal poreikį reguliuojamą šviesoforais?

pensininkė

pensininkė portretas
jei per senamiestį nebekursuos autobusai tai bus nykesnis už užmirštą kaimą, ir dabar tuščia nyku apdulkėję tušti langai gyvybės nėra upės krantinė gal 30 m išrausta , jau greit bus baisu ten praeiti ypač nyku nuo Dangės iki turgaus , o turgaus aikštė nyki kaip niekad tiek buvo planų ir šnipštas kaip visada neturime miesto protingos galvos o labai gaila kad miesto valdininkai net apkerpėjo nuo ilgo sėdėjimo savo sostuose

jis

jis portretas
kažkam vėl krizė ir prireikė pingus prasiplauti. Kokio velnio jis reikalingas? Tiltas virš gražiai sutvarkytų krantinių ir parko? Gerbiamieji- jūs fantastiškai gražinate rekreacines zonas: kišate po tiltais. po tiltais visame pasaulyje elgetos gyvena. Kur tas tiltas nuves? Į Danės gatvę 2 juostų ir atsitrenks į "chruščiovkę"? Klaipėdai reikia tilto kas 100m per Danę? Aš tai traktuoju vienareikšmiškai- kaimo lygio lobizmas, kažkam reikia pinigų pasiplauti.

Jokaaa

Jokaaa portretas
Ten, pas « juos », kyla « genialios » idejos, net juoktis nebesinori… « Mirtinai » reikalinga jungtis… Cha cha cha…

Tiltas

Tiltas portretas
Iš niekur į niekur.

Demo

Demo portretas
Autobusai visai neturetu vaziuoti senamiesciu! Kodel Klaipedoje visada yra nuolaidziaujama siai « organizacijai »? Kazkoks sovietinis palikimas! :)

Isvada

Isvada portretas
Visur smezuoja tie patys snukiai…

Anonimas

Anonimas portretas
Kam reikia jungties? Mokyklos.tilru galima sėkmingai važiuot. Nėra ko per centrą transporto srautus paleidineri. Mažas.miestas.atatumai nedideli. Isdarkysite miestą.galutinai.

Aha

Aha portretas
Reikia Tilto. Kitaip sugrius dalis senamiesčio nuo tų vojažų Tiltų gatve.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių