Ekskursija kovo 14 dieną, šeštadienį, prasidės 12 val. Mažosios Lietuvos istorijos muziejuje (Didžioji Vandens g. 2).
Pasak organizatorių Mažosios Lietuvos istorijos muziejaus, ekskursijos dalyviai turės galimybę pasinerti į romantiškas, dramatiškas, juokingas ir pikantiškas senosios Klaipėdos istorijos.
„Nors meilės miestu Klaipėdos nepavadinsi, bet ir čia netrūko su meilės reikalais susijusių nutikimų: kodėl Klaipėda vedė iš doros kelio Amsterdamo jūrininkus? Kokius pamokymus jaunoms poroms dėstė Vydūnas? Kur lankydavosi ir kaip poros ieškodavo anų laikų klaipėdiečiai? Apie tai ir dar daugiau jau šį savaitgalį. Dėl minimų pikantiškų detalių ekskursijoje rekomenduojame dalyvauti suaugusiems lankytojams“, – akcentavo organizatoriai.
Ekskursija – be išankstinės registracijos, lietuvių kalba. Gido paslauga – nemokama, o bilietų kainos į ekskursiją – simbolinės – senjorams ir studentams – du eurai, o kitiems suaugusiesiems – keturi eurai.
Naujausi komentarai