A lygoje - Kauno ekipos nesėkmė

Sunkią pergalę Marijampolės futbolo manieže iškovojo Šiaulių „Šiauliai“, rezultatu 2:1 įveikę Kauno „Atletą“.

Pergalę šiauliečiams garantavo abu įvarčius pelnęs Edvinas Jasaitis. Kauno ekipos gretose pasižymėjo anksčiau „Šiaulių“ marškinėlius vilkėjęs Eimantas Marozas.

Pirmieji įvartį pelnė „Šiauliai“. 16 minutę po puikaus perdavimo kulnu E.Jasaitis smūgiavo iš dešiniojo baudos aikštelės krašto ir nesuklydo.

Abi ekipos nevengė atakuoti. 24 minutę po Viliaus Lapeikio smūgio kamuolį sugavo vartininkas, o po minutės iš toli pavojingai smūgiavo M.Kuklys. Nors šiauliečiams priklausė pranašumas aikštės viduryje, „Atletas“ 31 minutę atstatė pusiausvyrą. Gražiu baudos smūgiu iš maždaug 24 metrų įvartį pasiekė E.Marozas.

Per likusį pirmojo kėlinio laiką rezultatas nepakito ir ilsėtis komandos išėjo esant lygiam rezultatui (1:1). Kur kas sėkmingiau antrąją susitikimo dalį pradėjo „Šiauliai“, kurie jau 53-ąją minutę džiaugėsi antruoju įvarčiu. Po puikaus perdavimo iš aikštės gilumos labai sėkmingai sužaidė 20-ą gimtadienį švenčiantis E.Jasaitis, kuris ne tik suklaidino gynėją Gediminą Zaborskį, bet ir techniškai permetė kamuolį per „Atleto“ vartų sargą Aivarą Bražinską (2:1).

Artėjant rungtynių pabaigai komandos pradėjo žaisti gana chaotiškai. Kauniečiai skubėjo į priekį, tuo tarpu „Šiauliai“ nesugebėjo išnaudoti “Atleto” gynyboje atsiradusias spragas.

Šiame straipsnyje: A lygaatletasŠiauliai