„La liga“: L. Messi dublis ir „Barcelonos“ pergalė

Sekmadienį Ispanijos „La Liga“ čempionate sužaistos paskutinės penkerios 28 turo rungtynės. Pergalę šalies pirmenybėse iškovojo lyderė „Barcelona“, kuri savo žiūrovų akivaizdoje rezultatu 3-1 įveikė „Rayo Vallecano“ klubą.

Šeimininkai solidų pranašumą susikrovė jau pirmoje susitikimo pusėje. 25 minutę pirmą kartą šiame mače pasižymėjo Davidas Villa, tuo tarpu dar po 15 minučių įvartį pelnė ir katalonų ekipos lyderis Lionelis Messi.

Antrajame kėlinyje argentinietis įmušė dar vieną įvartį ir „Barcelona“ komandos turima persvara tapo triuškinanti 3-0. Svečiams paguodos įvartį pelnė Raulis Tamudo, kuris pasižymėjo 70 susitikimo minutę.

Pergalę Ispanijos čempionate iškovojo ir Madrido „Atletico“ ekipa. Pastaroji išvykoje užtikrintu rezultatu 2-0 įveikė Pamplonos „Osasuna“ vienuolikę ir dar kartą sumažino atsilikimą nuo antroje vietoje esančio to paties miesto „Real“ klubo iki minimumo. Nugalėtojų gretose abu kartus pasižymėjo puolėjas Diego Costa.

Netikėtą nesėkmę namuose patyrė „Malaga“ klubas. Trenerio Manuelio Pellegrini auklėtiniai net 0-2 turėjo pripažinti Barselonos „Espanyol“ komandos pranašumą. Antrajame kėlinyje įvarčius pelniusi svečių ekipa Andalūzijos vienuolikei nepaliko jokių vilčių. Katalonams įvarčius pelnė Diego Colotto ir Sergio Garcia.