L. Grigelis - tarp 8 stipriausių teniso turnyre Italijoje

21-erių metų Laurynas Grigelis pateko į Italijoje vykstančio ITF „Futures“ serijos „Trentino“ vyrų teniso turnyro ketvirtfinalį.

480-ą vietą ATP reitinge užimantis lietuvis antrajame vienetų varžybų rate ketvirtadienį užtikrintai 6:2, 6:3 nugalėjo 24-erių italą Nicolą Ghediną (ATP-986).

Lietuvos tenisininkas jau pirmuoju mėginimu laimėjo varžovo padavimą ir išsiveržė į priekį 2:0. Nors italas tuomet atsakė laimėtu L.Grigelio padavimu, lietuvis tuomet dominavo korte ir nesunkiai laimėjo pirmą setą.

Antrajame sete lietuvis taip pat gan greitai laimėjo varžovo padavimą (4:2) ir nesunkiai išlaikė pranašumą iki susitikimo pabaigos.

Šiame mače L.Grigelis atliko 11 neatremiamų padavimų ir padarė vieną dvigubą klaidą. N.Ghedinas atitinkamai - 5 ir 2.

Ketvirtfinalyje L.Grigelis žais su italo Riccardo Sinicropi (ATP-613) ir bosnio Mirza Bašičiaus (ATP-274) poros nugalėtoju.

Už patekimą į ketvirtfinalį L.Grigeliui atiteko 3 ATP reitingo taškai.

ITF serijos teniso turnyro Italijoje prizų fondą sudaro 15 tūkst. JAV dolerių.