J. Valančiūno indėlis į Toronto pergalę - dvigubas dublis (rezultatai)

Aštuonioliktą pergalę 50-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo vienuoliktąją vietą penkiolikos komandų Rytų konferencijoje tebeužimantis dviejų lietuvių atstovaujamas Toronto „Raptors“ klubas.

Penktadienį svečiuose Toronto ekipa po pratęsimo 100:98 (25:26, 19:25, 20:21, 26:18, 10:8) nugalėjo trečiojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančius Indianos „Pacers“ (31 pergalė ir 20 pralaimėjimų) krepšininkus.

Linas Kleiza nerungtyniavo dėl dešiniojo kelio skausmų, o Jonas Valančiūnas nugalėtojams pelnė 14 taškų, po krepšiais atkovojo 13 kamuolių (5 - puolime), blokavo 2 varžovų metimus, kartą suklydo bei keturissyk prasižengė. Per bemaž 26 su puse žaidimo minučių (26:22) jis pataikė 6 dvitaškius iš 10 bei realizavo abu baudų metimus.

23 taškais prie pergalės prisidėjo Rudy'is Gay'us, 22 - DeMaras DeRozanas, po 14 - Amiras Johnsonas (14 sugriebtų kamuolių) ir Andrea Bargnani.

Arenos šeimininkų, kurie iki penktadienio namuose buvo laimėję 15 mačų iš eilės, gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Davidas Westas (30 tšk.), Paulas George'as (26 tšk.), Lance'as Stephensonas (11 tšk.) bei George'as Hillas (9 tšk.).

Aštuntąją vietą Vakarų konferencijoje užimantis Hjustono „Rockets“ (28/24) klubas su Donatu Motiejūnu namuose 118:103 (34:28, 28:25, 33:27, 23:23) įveikė devintojoje pozicijoje Vakaruose esančius Portlando „Trail Blazers“ (25/25) krepšininkus.

Lietuvis per nepilnas 3 žaidimo minutes (02:49) prametė vienintelį tritaškį metimą bei niekuo daugiau nepasižymėjo.

35 taškus nugalėtojams pelnė Jamesas Hardenas, 20 - Chandleris Parsonsas, po 16 - Patrickas Pattersonas ir Jeremy'is Linas, 9 - Omeras Ašikas (13 atk. kam.).

Rezultatyviausiai svečių komandoje žaidė LaMarcusas Aldridge'as (31 tšk. bei 11 sugriebtų kamuolių), Nicolas Batumas (24 tšk.), Damianas Lillardas (18 tšk.) bei J.J. Hicksonas (12 taškų).