Įspūdingas Rafaelio įvartis prisidėjo prie MU pergalės (rezultatai)

Turbūt daugiausiai dėmesio sulaukė dvikova tarp dabartinio lyderio „Manchester United“ ir lentelės apačioje esančio Londono „Queens Park Rangers“ ekipos, kuri pralaimėjo rezultatu 2:0.

Namuose žaidęs QPR aktyviai pradėjo rungtynes ir ilgiau valdė kamuolį, bet „Manchester United“ gynyba dirbo užtikrintai. Londono klubas pirmas dešimt minučių diktavo rungtynių tempą. QPR sugebėjo ne kartą aikštės viduryje perimti kamuolį, o ypač savo aktyvumu išsiskyrė Adelis Taarabtas.

Sužaidus apie 15 minučių darbo gavo ir QPR vartininkas Julio Cesaras, tačiau brazilas puikiai susitvarkė su „Man Utd“ ekipos atliktais smūgiais.

23 minutę svečiams iš Mančesterio pavyko įmušti stulbinančio grožio įvartį. Po pavojingos svečių atakos kamuolys atšoko šalia baudos aikštelės, o ten stovėjęs krašto gynėjas Rafaelis da Silva į QPR vartus pasiuntė tikrą „raketą“.

Tačiau „Queens Park Rangers“ klubas neketino taip greitai pasiduoti. Dėl išlikimo kovojantis Londono klubas toliau siekė įmušti įvartį, bet komandos bandymai iš toli buvo nesėkmingi.

Kėliniui artėjant link pabaigos, traumą patyrė rezultatyviausias „Man Utd“ puolėjas Robinas van Persie, kurį aikštėje pakeitė Danny Welbeckas. Verta paminėti, kad prieš tai olandas turėjo labai gerą progą įmušti įvartį, bet jo smūgį neįtikėtinai atlaikė J.Cesaras.

QPR puolime taip pat neatrodė kaip paskutinę vietą užimantis klubas, tačiau jiems iki kėlinio pabaigos pasižymėti nepavyko. Antro įvarčio iki pertraukos nepelnė ir „Man Utd“.

Antrojo kėlinio pradžioje vyko lygi kova, tačiau kėliniui įpusėjus „Man Utd“ perėmė iniciatyvą. Visgi QPR vartininkas žaidė patikimai ir atlaikydavo varžovų smūgius.

Dėja, 80 minutę QPR viltys šiame mače iškovoti bent tašką žlugo. Portugalas Nani atliko puikų perdavimą veteranui Ryanui Giggsui ir jis pelnė antrą mačo įvartį.

Daugiau įvarčių šiose rungtynėse pelnyta nebuvo ir „Man Utd“ šventė svarbią pergalę kovoje dėl titulo. Tuo metu QPR patyrė dar vieną nesėkmę ir todėl toliau liko lentelės apačioje.

Sunkią pergalę iškovojo Londono „Arsenal“ klubas, kuris savoje aikštėje 2-1 įveikė Birmingemo „Aston Villa“ ekipą. Abu įvarčius Londono klubo gretose pelnė saugas Santi Cazorla.

Pergalę iš savų rankų mačo pabaigoje išleido Liverpulio „Everton“ klubas, kuris po Leono Osmano įvarčio didžiąją rungtynių dalį pirmavo. Visgi Kei Kamara ir Granto Holto tikslūs smūgiai pergalę padovanojo „Norwich“ klubui.

„Queens Park Rangers“ 0 – 2 „Manchester United“

• 23‘ [0 – 1] Rafael da Silva
  • 80‘ [0 – 2] Ryan Giggs

„Fulham“ 1 – 0 „Stoke“

• 45‘ [1 – 0] Dimitar Berbatov