Ispanijos klubams M.Stankevičiaus išpirkos kaina - per didelė

Lietuvos futbolo rinktinės gynėjo Mariaus Stankevičiaus ateitis išlieka neaiški. "Sampdoria" Ispanijos komandų medžiojamą žaidėją paleistų tik už 2,5 mln. eurų.

Jau kurį laiką ispanų žiniasklaidoje mirga pranešimai, kad žaidėją savo gretose norėtų matyti visa eilė šios šalies klubų, tačiau derybos taip ir nepajuda iš pradinio taško.

Praėjusią savaitę geriausias 2009-ųjų metų Lietuvos futbolininkas, bendraudamas su Italijos spauda, prisipažino, kad kol kas apie Ispanijos klubų interesus yra girdėjęs tik iš žiniasklaidos. „Kiek žinau kol kas jokių konkrečių pasiūlymų negavome. Apie „La Ligos“ klubų rodomą dėmesį man girdėjau tik iš laikraščių“, - kalbėjo M.Stankevičius.

Vis dėlto, panašu, kad šiomis dienomis du Ispanijos klubai - Pamplonos „Osasuna“ bei Barselonos „Espanyol“ - ėmėsi pirmųjų konkretesnių žingsnių. Šių klubų atstovai kreipėsi į Genujos „Sampdoria“ klubo vadovus, tačiau derybos vėl įstrigo, kadangi suinteresuotųjų netenkina italų prašoma išpirkos suma.

Kalbama, kad „Sampdoria“ prezidentas Riccardo Garrone už 29-erių metų Lietuvos rinktinės lyderį norėtų gauti 2.5 mln eurų.

Tiek „Osasunai“, tiek „Espanyol“ tokia suma yra per didelė, tad abu klubai nusprendė palaukti transferų lango pabaigos, tikėdamiesi, kad Genujos ekipos vadovai sutiks kainą sumažinti.

Pats M.Stankevičiaus jau anksčiau yra užsiminęs, jog norėtų savo karjerą tęsti Ispanijoje. „Pirėnuose man patiko. Norėčiau ten grįžti ir žaisti stipriausioje pasaulio lygoje“, - teigė praėjusį sezoną „Sevilla“ ekipoje rungtyniavęs lietuvis.

Žaidėjo atstovas Graziano Battistini taip pat yra prasitaręs, jog pirmiausia bus svarstomi Ispanijos klubų pasiūlymai. „Po praėjusių metų praleistų Sevilijoje Marius norėtų vėl grįžti į Ispaniją. Esame gavę ir Londono „West Ham United“ klubo pasiūlymą, tačiau konkrečiau apie tai galėsime kalbėti tik po to, kai Genujos klubas apsispręs dėl Ispanijos ekipų pasiūlymų“,  - sakė G.Battistini.

Šiame tarpsezonyje M.Stankevičiumi domėjosi visas būrys stipriausių Europos lygų klubų. Susidomėjimą Lietuvos gynėju rodė „AS Bari“, „Brescia“, Veronos „Chievo“, „Lecce“ (visi iš Italijos), Alikantės „Hercules“, Saragosos „Real“, „Mallorca“ (visi iš Ispanijos), Leverkuzeno „Bayer“ bei „Hamburger SV“ (abu iš Vokietijos) klubai. NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių