Bahreine triumfavo pirmasis startavęs S.Vettelis

Pasaulio „Formulės 1“ čempiono titulą ginantis vokietis Sebastianas Vettelis, startavęs iš pirmosios pozicijos, sekmadienį laimėjo Bahreino „Grand Prix“ lenktynes - ketvirtąjį planetos pirmenybių etapą - bei tapo sezono lyderiu bendrojoje įskaitoje.

24-erių metų dviejų pastarųjų sezonų čempionas iš „Red Bull“ komandos šiemet iš dėkingiausios pozicijos startavo pirmą kartą bei iškovojo pirmą pergalę šiame sezone bei 22-ąją per visą karjerą lenktynėse.

57 ratus - 308,238 km - S. Vettelis įveikė per 1 valandą 35 minutes 10,990 sekundės.

Antrąją bei trečiąją vietas užėmė du „Lotus“ komandos nariai suomis Kimis Raikkonenas ir prancūzas Romainas Grosjeanas, kuriuos nuo vokiečio skyrė atitinkamai 3,333 bei 10,194 sekundės:

1. Sebastian Vettel (Vokietija), „Red Bull“  1 val. 35 min. 10,990 sek.
2. Kimi Raikkonen (Suomija), „Lotus“                atsiliko 3,333 sek.