„Kauno dienos“ studijoje – R. Kėvalas: viskas, ką reikia žinoti apie vaikų COVID-19

Štai.

Štai. portretas
Ką tik skaičiau mamos iš Kėdainių priekaištus Kėdainių ligoninei, kad jos nepriėmė su sergančiu dviejų metų vaiku po jau kurio laiko širdies operacijos. Vaikas susirgo virusu ,o mama neskiepyta. Mat Įtaria ,kad draugė susirgo ir užkrėtė vaiką.O Kėdainiai negali guldyti nes mama neskiepyta. Išvežė į Kauno infekcine. Ir mama visus kaltina tik ne save.

Antanas

Antanas portretas
Ka jus cia kliedit del to kad COVID yra tas pats kas gripas? Visiskai skirtingos virusu grupes atsakingos uz abu. Cia tas pats kas aiskinti kad karves ir vezliai yra tas pats nes abu 4 kojas turi. O siaip del vaiku skiepijimo nuo COVID tai klausimas yra bjaurus ir sudetingas. Rizika skiepijant, rizika neskiepijant- reikia rinktis maziau bloga varianta. Visuomenei geriau kai daugiau nuo COVID zmoniu skiepyti ir liga maziau plinta. Skiepai pakankamai saugus, bet nera visiskai saugus. O COVID liekamuju vaikams persirgus irgi yra gana apciuopiama tikimybe ir jie gana bjaurus. Siaip tai gerai kvalifikuotiems medikams situos sprendimus priiminet reiketu. As ir 99.9% komentuojanciu neturim pakankamai informacijos ir issilavinimo kad galetume spresti...

Semūnai- atsistatydinkit

Semūnai- atsistatydinkit portretas
Seimas imsis priemonių kad paskiepytų ne tik senjorai, bet ir vaikai su kūdikiais. Įvairiais būdais imsis priemonių: melagingai skleis informacija, priims įstatymus, organizuos akcijas - “botagu ir meduoliu”. Seimo nariai ir jų šeimos dauguma nesiskiepija nuo Covid. Dydžioji Lietuvos dalis prašo Seimą atsistadydinti.

AŠ portretas
Kėvalas savo specialybės ąsas, tik buki gali jį purvais taškyti.

Tik taip.

Tik taip. portretas
Kam teko susidurti su vaikų gydytoju tai tas apie ji atsilieps tik gerai. O antivakseriai tol pil purvą ant visų kurie stengiasi padėti pakol patys nesusirgs. Viena tik neguldyti į ligonines nesiskiepijusiu.nes jų serga daugiausiai ir sunkiausiai. Serga ir pasiskiepiję ,bet jie lengviau perserga, O tie neišsilavinę, arba tik skaitantis sufabrikuotus rašinius prieš skiepus įtikėjo, kad juos sučipuos ar numarins. Jie patys nemasto, nes neturi smegenų.

Gyvenimas be skiepų

Gyvenimas be skiepų portretas
Gyvenimas neįkainojamas . Todėl tikėti valdžia kad skiepai yra gėris, kuris dalijimas dykai, kai visur paprastam žmogui vietoj pinigų (neįgaliam, pensininkui ir t.t.) rodo špygą... gali tik kvailas žmogus. Laisvė-kalba eina būtent apie laisvę-tirėti teisę nesiskiepytis ir nepasiduoti vyriausybės šantažu.

Gf

Gf portretas
Iš kur jie traukia šituos ale gydytojus? Už pinigus pasiruošę šnekėti bet ką!

Nuomonė AnI.

Nuomonė AnI. portretas
Juk kvailių ir viską išmanančiu yra visur. Tik kai bėda puola pas gydytoją. Tu kvailių parodo kiek yra Lietuvoje komentarai. O vaikų gydytojas geriausias visoje Lietuvoje. Bent patylėkite kvaileliai ir nerodykite savo kvailumo.

.

. portretas
Gal ir geras gydytojas, bet rašyti straipsnius ne apie savo sritį, gal nereikėtų. Apie infekcijas, kurių buvo, yra ir bus. Gripas taip pat infekcija. Naujas gripo pavadinimas kovid taip pat infekcija.Tačiau gydytojai nerašo nuo kovido receptinių vaistų antibiotikų visiems, tik išskirtiniams.Taip platinamos infekcijos nuo negydymo. Skiepai neapsaugos, gali būti ir vanduo. Reikia šalinti pasekmes antibiotikais, kad neliktų šalutinių poveikių ir neplistų infekcija.

...

... portretas
Po Matuko gydymo skelbėsi išvažiuoti...O dabar rūpi kovido reklama ir kaip išleisti knygą.

Eduardas Vaitkus

Eduardas Vaitkus portretas
Klausimas prof. R. Kėvalui. Kaip jūs žinote , Lietuvoje pirmą gyvenimo parą naujagimiai skiepijami nuo ligos ( virusinio hepatito B), kuria užsikrėsti jiems rizika atsiras po 15-18 metų. Tada skiepų apsauga dideliam kiekiui šių vaikų jau bus išnykusi. Taip tęsiasi jau 20 metų. Yra paprasta nustatyti tuos 10-15 naujagimių per metus, kuriuos būtina paskiepyti , nes grėsmė jiems kyla gimdymo metu. Tačiau buvo paskiepyti 500 000 naujagimių - 3 kartus suleidžiant vakciną. Noriu jūsų paklausti - kur buvo jūsų - specialisto balsas, kad nutraukti tą beprasmį, tebesitęsiantį ir dabar skiepijimą ( sukeliant grėsmę vaikams dėl vakcinos poveikio). Jei sakysite , kad poveikis nėra žymus, tai pakartokite tai tėvams, kurių dukrai persodino kepenis po reakcijos į šį skiepą.

Neliskit

Neliskit portretas
prie vaiku.Uz vaikus jums niekas niekada nedovanos.Degsit pragare.

:)

:) portretas
Keli gabalai į kišenę ir pigiai nupirktas... Šarlatanas.

Anonimas

Anonimas portretas
Islindo dar vienas parsidavelis butu geda

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
Suomijoje nuo COVID-19 bus skiepijamos audinės . Svarbiausia žinoti kad covid biologinį ginklą gali pernešti visi ir visur .

aj

aj portretas
Ne tik Gydytojas, bet ir Žmogus iš didžiosios raidės.

Saulena

Saulena portretas
Keista ,kad apie šį puikų gydytoją ,kažkokie mužikai rašinėja kvailus komentarus .Pirma pasidomėkite pas žmones ,kurie su juo turėjo reikalų ,o tada rašykite .Jei šis žmogus sako ,kad reikia ,vadinasi tikėkite ir saugokite ne tik save ,bet ir savo vaikus ,kad neliktų luošiai visam gyvenimui .

Anonimas

Anonimas portretas
1968 metais vaikas stipriai persirgau gripu ir nuo to laiko jokiais gripiniais susirgimais nesu sirges,pasakysit kad gripas ir COVIDAS skirtingi susirgimai gal but ,bet žmona vakcinuota sirgo o aš nevakcinuotas nesusirgau nors žmona sirgo namuose oaš buvau šalia.

Marija mano ir siūlo

Marija mano ir siūlo portretas
šitą puikų ir kuklų daktarą, rūpestingai gydanti visus vaikus (nepriklausomai nuo tėvų statuso ) ir už pasiaukojimą kiekvienam ligoniukui ,siūlau atsakingiems klerkams pateikti Prezidentūrai ,dėl apdovanojimo AUKSINIU KRYŽIUMI .Prezidentas Nausėda turi išgirsti visuomenės nuomonę ir balsą ,o pagaliau suvokti ,kad tokių puikių daktarų kaip R.Kėvalas yra tik vienetai ,tai daktaras iš pašaukimo ,be arogancijos ,nekorumpuotas ir vertas tik aukščiausio įvertinimo,nes tai GYDYTOJAS padarantis maksimumą su minimaliomis gydymo galimybėmis. Tai žmogus save pašventęs gydytojo pareigai ,tai tikras HIPOKRATO priesaikos vykdytojas ir tegu būna pavyzdžiu kitiems gydytojams amatininkams Kauno klinikose,kurie be be kyšio negydo ir dar pasityčioja iš ligonio ,kai neduodi .

As

As portretas
Net negalvok ,kad leisim skiepinti vaikus.Kokio velnio pats nesiskiepiji ?

Anonimas

Anonimas portretas
Kekvienas islindes i eteri su savo propoganda yra klano narys.

kavenskis

kavenskis portretas
vau koks produktyvumas sito propiesoriaus, corona dar nesibaige o sis veikejas jau spejo knyga parasyt su issamiais tyrimais!!!!!?????!!!!

000

000 portretas
Profesorius Eduardas Vaitkus yra padaręs Kevalo Analize...

Žadėjai išsinešdinti

Žadėjai išsinešdinti portretas
Kevalai žadėjai kažkada išsinešdinti į užsienį . Ko vis dar čia ? Ar gal tiesiog tu nelabai reikalingas ten, nes ten reikės uoliai dirbti o ne trydavoti esant progai ar ne. Apskritai pats laikas išvalyti mediciną nuo proPiesorių pertekliaus ir vietoje jų pasamdyti nors indus , nors ukrainiečius nors rusus , kurių pasiruošimas nėra blogesnis bet jie dirbs savo darbą

Kad

Kad portretas
Labai jau trumpas interviu, ar pagal honoraro dydį?

Tai

Tai portretas
Kiek šitas pasnekovas gavo iš SAM?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių