Už švaistymąsi peiliu teisiamas fotomodelis: prašau nesodinti manęs į tą baisią vietą!

Grįžti į straipsnį

cccp

cccp portretas
sodinti tokia pridurke kokia ji modelis vafliste kaskokia

Dievas

Dievas portretas
Partizanuose visos mergos Fotomodeliai. Cha cha cha

Aštri Akis Indėno

Aštri  Akis Indėno portretas
Mikli, greito smūgio mergina . Rekomenduokime į didžiojo galingojo Šeimų sąjūdžio tarybą . Vaitkaus rinkėja ?

Jonė

Jonė portretas
Sodinti į kalėjimą o ten gal moterys ją,, pamokys" nežinau kas ją galėjo pakviesti į modelius, nes visai negraži.

Rokas

Rokas portretas
Nu ir "fotomodelis" :)))

"tėvai plevėsos?"

"tėvai plevėsos?" portretas
o jau bobšė tai nekaltai pradėta rimtuolė...Pirmiausiai ją reiktų sterilizuot, nes tuoj užsitaisys dar porą išlaikytinių ant mūsų sprando..., na, apie vaikų "teisių" tarnybą žmogus čia teisingai parašė. Nesuprantamas toks požiūris: degradė tuoj gaus recidyvistės titulą, o "tarnybėlei"---dzinnnn. Gal taip ir turi būt?

sodint lervą

sodint lervą portretas
gali ir vaikus pasiimt, tegu pratinasi, nes augdami tokioj aplinkoj, su tokia motina ir jos jobariais jie bus pastovūs "sėdėtojai"

o siaube

o siaube portretas
sodinti,kodel gi ne....,tik is ten gris dar ziauresne......

t

t portretas
kodel sitai nusikaltelei sodra skiria pinigus uz vaikus , nei stazo neuzsidirbo, o gauma ismokas is sodros , gudri aferiste, tik is vaiku ismoku taip ir gyvens visa gyvenima. Kodel vaiku teises neateme is jos tu vaiku? JI bandite yra buvo suspardzius savo klasiokes ne karta , tai ar cia normali merga.

u

u portretas
vaiku prisidarius kaip suaugus, gulasi kaip suaugus specialiai sieke antro vaiko susilaukti, o bausti mat uzsimane kaip nepilnamete. tai nepilnametes nesikrusa tam kad isvengt kalejimo. ji yra jau boba su patirtim, kitos jos metu dar skaiscios yra, ja kaip tik kuo ilgiau uzdaryt i kalejima.

Tai kad

Tai kad portretas
Tik ten tokiai vieta

pastebejimas

pastebejimas portretas
fotomodelis ))))baisa,pabaisa...

na

na portretas
lauksim tęsinio...ir tai nereiks ilgai tos panos laukti...kokie visi tesime gailestingi, kad augina du vaikus.iš mokęsčių mokėtojų pinigų ir kiekvieną dieną lupdama ar juos prižiūri...kur žiūri taip save protingomis laikančios Vaikų teisės, kai motina valkatauja ir dar smurtauja..baisu tokią sutikti gyvenimo kelyje...gaila, kad tiek pridariusi ne pirmą kartą nesodinama. Lauksime tęsinio...tuoj išgirsime tęsinį, kad vėl ką nors ale tokio "grožio" kas ją išrinko tą fotomodelį..nejuokinkit lietuvaičių atrado modelį..pijokėlė ir smurtautoja..

Faktas

Faktas portretas
Tokios ir renka sovietinį palikimą koncervatas

Absurdas

Absurdas portretas
Tokią visam laikui reikia izoliuoti nuo visuomenės.

senas kavenskas

senas kavenskas portretas
Šitas tai patiko - ,,kad ne per seniausiai gavo kažkokį diplomą...'' na , žurnalistai....jeigu jau tooookį rašinėlį sukurpėte... tai jau tikrai galėjote išknisti kokis tas ,,diplomas'' ...mūsų kaimynka tas škiasss..,,fotomodelis''... o tarp mūsų kaimynų ... ,,šliundrytė'' :)))

Veide

Veide portretas
Atsispindi silpnaprotystė švelniai tariant

Rolandas Meidus

Rolandas Meidus portretas
Tai sesk ant koto

psd vezdu nuzmogintas ir vakcina supilietintas

psd vezdu nuzmogintas ir vakcina  supilietintas portretas
baisi vieta....laisveje...viens per kita lipa geroves ysigeide valdzios pritvinke aferistai....man kaip paprastam zmoguj daug ramiau be ju kalejime uzsidaryti... neterskit mano kalejim0 sitokiais pfoto modieliais...

Kad

Kad portretas
Apie jos teva nieko neraso ir pati nesako tik mama padeda gal koks degradas kaip ir jos vaiku tevai plevesos , visa laime , kad ieskiniu nukenteje nepaeike , sumustos mergaites , suzeisti vaikinai tai butu ilgai mokejus , istraukta vaiku korta , turint vaiku nebaudziama nebus turetu pasodint uz teismus apmoket zinotu kiek kainuoja nusikalst .

pilietis

pilietis portretas
tik sodinti, nes to nedarius,ši nevekšla ir toliau siautes, nes...jacia kad galima prisidengti vaikais ir ašaromis.... ten ir lakti gaus mažiau,ir bus stipresniu kaliniu, kurios ja paaukles...įgaus kažkiek sveiko proto [ tada nereikes klausti ar galva tyrines ...]

Komentarijus

Komentarijus portretas
Gerai kad foto pridėjo autorius. Einu nutampysiu, kitokių minčių nekilo paskaičius.

Galerijos

Daugiau straipsnių