Tragedija Nemuno krantinėje: žuvo į vandenį įkritęs dviratininkas

Girda

Girda portretas
Visų didmiesčių senamiesčių krantinės būdavo ir likę su atramom,atitvarom Paryžiaus ,Prahos,Nicos.Tik dabar naujai pertvarkant krantines,norint sutaupyti lėšų pradėta nedaryti atitvarų. Nereikia sekti blogais pavyzdžiais, reikia vadovautis sveiku protu ,kad ir saugumo normomis.Nukentiejusieji galėtų užsakovus ar projektuotojus paduot į teismą ,prisiteisti žalą atlyginti. Skubinkit taisyti broką ,kol dar nesusižalojo kitas žmogus.

Kaunas

Kaunas portretas
Jo jau tokia lietuvėlės valdžia kol nėra aukų negalvoja apie svarbius projektus iki galo.tai gal tiltus reiktų statyti be turėklų?po šios žūties padarys turėklus,bet tik Kaune šioje vietoje.manau yra ir ne Kaune tokių vietų kur reikia turėklų,bet,bet kitur jie atsiras tik po aukų

Dina..

Dina.. portretas
Reikia butinai atitvarų ,nes ir su vaikais neimanomą ten važiuoti dviraciais nei eiti pasivaikščioti..Visada turi būti ant įtampos ,kad neikristu...Visiškai nesaugi vieta padaryta...

Diana

Diana portretas
Teko ir man važiuoti šia krantine vasarą dviračiu. Daugiau čia tikrai nevažiuosiu, baisus nesaugumo jausmas...

Eric

Eric portretas
Kaip tik pasale buvo pora dienu, galejo tiesiog zmogus nuslysti i ledini vandeni

Anonimas

Anonimas portretas
Turėklai privalėjo ten būti. Negi Matijošius dar nepasimokė kas atsitinka, kai nėra turėklų? Net žiūrint į nuotrauką ima šiurpas, o ką jau kalbėti realybėje?

Simas

Simas portretas
Gerai kad ne su slidem ykrito.jei esi glusas vaziuot pievose

G O B S U M A S

G O B S U M A S portretas
Kokiuose LT teises aktuose parasyta kad siuo atveju nereikalingi atitvarai??????????????? Galimai projektuotojai buvo per jauni, kad ivertintu situacija ir pasidave savivaldybes klerku "derinimams"...... Perziurekit projekta (archyvini egzemplioiu), gal ten raste ir tureklus, ir apsvietima.... Gaila jauno zmogaus.

aha

aha portretas
Caras serga turėklų nuėmimo - panaikinimo manija .Pradėjo nuo savo namų

Ona

Ona portretas
Galejo parasyti,kad mire nuo koronos

...

... portretas
Tai KADA pagaliau prokurorai savo darbo imsis GINDAMI visuomeninį interesą?..

Anonimas

Anonimas portretas
Kokio by... ten važinėti

Priminimas

Priminimas portretas
Kadaise, įrengus seną betonuotos krantinės variantą, kol dar irgi nebuvo padaryta atitvarų, ten taip pat paskendo ir žvejas, ir berniukas, ir dar kai kas. Vėliau, kai užtvaras pagaliau uždėjo, tokių nelaimių virtinė iškart baigėsi, per keliasdešimt metų nebuvo nė vieno panašaus tragiško atvejo. Miesto valdžia, savivaldybės darbuotojai, dabartinės krantinės projektuotojai, kiti atsakingi asmenys to negalėjo nežinoti. Todėl, manau, dabar jie turėtų būti patraukti baudžiamojon atsakomybėn už nusikalstamą abejingumą ir aplaidumą, turėjusį fatalinių pasekmių.

Birutė

Birutė portretas
Kažkas čia užsiminė ,kad rusų laikais Nemuno krantinė buvo geresnė. Na tuomet ten nieks labai nevaikščiojo,nes smarvė buvo dėl dešimtmečius nevalyto kanalo,o ir Nemunas buvo gerokai užterštas.Dabar krantinė patvarkyta,tik atitvarų tikrai reikia. Jei vaidoto gatvėje sumontavo,tai gal ir krantinėje sumontuos be jokių projektų.Bet abejonių dėl to kyla,pasipriešinot žmonės naujai gatvei prie Nemuno,nepatiko tas merui labai....tai ir nėr ko čia vaikščiot po nesaugias krantines.

zz

zz portretas
Amerikoje jei paslystum parduotuveje, kur nepakabintas zenklas kad grindys slapios - gali teistis su parduotuve. Lietuvoje - projektas nepabaigtas - apsaugu jokiu nera, projektas neatitinka STR, Projektas neatitinka jo projektuoto projekto. Blin cia reikia gero advokato ir teistis

Glušiam

Glušiam portretas
Tie atitvarai kokius2-3milijonus kainuoja ,ner kad cia pyst ir irengs. Plius jei glušius esi tai cia darvino atranka yra.

Tas pats ir Vilniuj

Tas pats ir Vilniuj portretas
Tas pats ir Vilniuj... Nesuprantu, sunku irengti tuos atitvarus? Nes kaip jie buvo tikrai maziau nesamoniu budavo ir bent jau as tiek eidamas tiek mindamas dviraciu jausdavaus daug saugiau. O cia amzeis kazkas savo bajerius primeta, issipisineja nematydami, negirdedami akivaizdzios zmoniu nuomones, kad ju reikia! Kaip ir apsvietimo. O kad vaizdas i nemuna bus ale "blogesnis" del atitvaru tikrai nerupi. Nes ateityje kris ir skes dar ne vienas. Ir visi tai zinome.

ASA

ASA portretas
NAKTIMIS IR GIRTIEM ,IR TVOROS NEPADĖS .ISIKIBE Į MOBILIAKA NEMATO NIEKO ,DARO AVARIJAS IR PATYS NUKENČIA IR KITUS ŽALOJA .ŽIOPLIEM TEN IR VIETA .

Taigi,

Taigi, portretas
pristatyt visokių užtvarų tariamam teroristiniam transportui normalu,o įrengt elementarias saugumo priemones miesto piliečiams jau reikia kažkokių europos leidimų .Negi turim daryti kaip daro kiti ir būti bestuburiais besmegeniais, neturinčiais nuovokos ir supratimo.Gal ta europa kokia šventa karvė,kuriai turim lenktis? Ir iš vis į ką dabar krantinė pavirtus?Kažkokia nykuma su nulėpusiais surūdijusiais ale šviestuvais?Nuo kurių taip ir norisi ne į saulėtą padangę pažvelgt ,o į Nemunėlio maurus nugarmėt..

Aš, tik paprasta Marija

Aš, tik paprasta Marija portretas
Kur sprogo jau buvę aitvarai? Į metalo laužą nuvažiavo ar į kažkieno sodybą? Apšvietimas savaime suprantama turės būti taip pat, kaip ir apsauga žmogui, dideliam ar mažam, senam ar jaunam ne įkristi į srauni Nemuno vandenį. Netgi turėtų būti ir tokia apsauginis tinklelis, kad mažas vaikas negalėtų įkristi! Bendraukite su žmonėmis, klauskite jų pageidavimu ir darykite viską kas geriausia ateities kartoms, o ne sau!

hmm

hmm portretas
Krabui labai tinka, kai be turėklų.

vamzdiec

vamzdiec portretas
ir arkliui aišku kad taip ir turėjo būti, tik valdžiažmogiam nė motais, kad ten nėra užtvarų. Nukristi ten ir dviračio nereikia...

M

M portretas
Rusu laikais buvo saugiai padaryta galima buvo su mažais vaikais važinėti dviračiu negi šitie bukapročiai nesupranta , kad tai pavojinga uztenka nusisukt prasilenkti ir viskas

Taigi

Taigi portretas
Nežinau,kaip kitose šalyse,gal ten nėra tokios stačios betono sienos ir už kažko galima užsilaikyti,o čia be šansų.Kiek dar žmonių turės žūti,kad įrengtų atitvarus.Jeigu gatvėse kur reikia ir kur nelabai įrengė,tai čia jie būtini arba uždėti STOP juostas ir bus krantinės tik dėl grožio

Anonimas

Anonimas portretas
Gal reikėtų ir nuo visų tiltų į Nemuno salą ir Nemuną atitvarus nuimti,su užrašu,gaudykim krabus,Kaunas išgarsėtų per visą Europą,suvažiuotų tiek turistų kad krabograbai neturėtų kur pinigus dėti.Tada imtų visi taip daryti,juk kuo durniau tuo įdomiau,ir reklama garantuota.

Senas Kaunietis anonimui

Senas Kaunietis anonimui portretas
Negerk ir girtas nesimaudyk ir ilgai gyvensi,o svarbiausiai girtas nevaikščiok po krantine ir nuo jos nežvejok......

didelė kaina

didelė kaina portretas
ir vieno žmogaus žūtis yra per didelė kaina ir pakankamas argumentas už tvorelės grąžinimą

Pp

Pp portretas
Duociau savivaldybe i teisma mirusio artimuju vietoje. Projektas nepabaigtas ir neatitinka STR. Samdykit gera advokata. Meras krito mano akyse

Dd

Dd portretas
Imesti savivaldybes klerkus nakti nuo krantines jei visi isplauks atitvaru nereikia

Anonimas

Anonimas portretas
Senam Kauniečiui.Nuskęsi ir pats,kada nukritęs nuo tos krantinės.....

Turgniis

Turgniis portretas
Pastebėjot kik kaune prstatyta nereikalngų tvorelų ir centre ir kitur,trukdo pereit gatvę, o kur mirtnai rek ir visi pripratę prie jų ten ne.Vienintelis kelas duot į teismą ir dėl medžų pjovmo r ktų nesamonių, nes tokio nesiskaitymo su miestiečiais niekada Kaune nebuvo ir Lietuvoj nėra.

Senas Kaunietis

Senas Kaunietis portretas
Jeigu kas dar pamena ,kai nebuvo šios krantinės ,ar niekas neskendo?.Patikėkit skendo ne vienas

Anonimas

Anonimas portretas
jei sugebejo su dviraciu ikristi, tai jis ir per turekla butu persivertes

Nzlol

Nzlol portretas
Savivaldybę drąsiai į teismą už nusikalstamą neveikimą - jau ne vienas buvo įkritęs, ne kartą buvo rašyta, bet vistiek nieko atitvarams dėmesio pritrūko.

Kodėl prie A.Kupčinsko buvo atitvarai

Kodėl prie A.Kupčinsko buvo atitvarai portretas
Ačiū Andriau mere už darba Kaune tiek daug padarei .Balsuokite už koncervatorius tik vieninitelė partyja kudi rupinasi Lietuva ačiu visa lietuva už jus.....

Kodėl prie A.Kupčinsko buvo atitvarai

Kodėl prie A.Kupčinsko buvo atitvarai portretas
O prie krabo jie buvo nuimti. Kiek žmonių jau pražudė krabas nuėmes atitvarus, ne vieną ir ne du, o per jo buvima meru tai kad ne ten , tai ten vis įkrenta žmonės į upę. Baisu, kiek jau netekome žmonių per šitą merą ir jo komandą, Vieningas Kaunas, kurie nieko nemasto, tik algas gauna, nepajudindami subinių.

KOMENTARAS

KOMENTARAS portretas
KAS ŽINO KAIP TAI NUTIKO -O VISI VIENAS UŽ KITA,, PROTINGIAU'' KOMENTUOJAT.

Leonardas

Leonardas portretas
Kiek dar mirčių reikės, kad tokį sprendimą priėmę "proto bokštai" įrengtų aitvarus. Jei trūksta argumentų, siūlau su savo mažamečiais vaikais ar anūkais (jei tokius turi) dviračiais pervažiuoti visa krantine. Protingam ir atsakingam žmogui turėtų pakakti.

?

? portretas
Nesuprantu, tai kodėl Vilniuje nekrenta?

GELEŽINIS KARDAS

GELEŽINIS KARDAS portretas
Nelyginkit su Nerim, dėl heso aukštis dažnai virš 4m ir apačioj akmenys, nukritus sunki trauma arba mirtis garantuota. Kol neuždės tvorelės turėsim po mirtį kasmet. Jau kas kas bet krabas turėtų suprast... bet matomai nusišikt. Žuvusiojo artimųjų vietoj paduočiau savivaldybę į teismą. Šimtą metų čia nebuvo jokių nelaimių kol buvo turėklai.

H

H portretas
Issigando trikojo ir pasuko i nemuna

Asd

Asd portretas
Na ir išverstaskūris Krabas, krantinėj - atitvarų nereikia nes daugelyje Europos miestų jų atsieit nėra. Tipo Kaunas turi būti toks kaip kiti.O štai kai visuose gatvėse rombus paišė - visiems aiškino kad Kaunas turi būti išskirtinis.Tiesa tokia,kad už beprasmių rombų maliavojimą kažkam nubyrėjo....o štai Nemuno krantinėje pinigai įsisavinti už neatliktus darbus kurie buvo surašyti sąmatoj(apšvietimas,atitvarai neįrengti,vietoj lygios betoninės dangos paklota kelis kartus pigesnė asfalto danga)KAUNAS TVARKOSI...URA...,

sonata

sonata portretas
Žurnalistai turėtų atlikti tyrima,kaip buvo įsisavinti projekto pinigai skirti Krantinės remontui,kad vietoj betoninės dangos buvo paklotas daug pigesnis asfaltas,o žadėtų saugos tvorreliu ir apšvietimo visai neįrengta

kaip

kaip portretas
Dar vaikai neikrenta

pastebejau

pastebejau portretas
kad ir Kupcinskas megsta dvirati pamynti kartais,gal ir tas ivairuos kazkada.

...

... portretas
Krabams vanduo - gimta aplinka, tai juo daugiau į tą vandenį krenta, tuo jiems sočiau.... tai KADA Krabas su visomis krevetėmis tiurmon sės, nes čia jau ATVIRAS kriminalas!

kodėl Kaune gyvybė negerbiama ?

kodėl Kaune gyvybė negerbiama ? portretas
ši vieningoji valdžia nesaugo nei žmonių nei augalų. Svarbu tik pinigai.

Petia

Petia portretas
Pakalniškį su jo europinės pakrantės vizija į teismą. Gal kur ir nebūna atitvarų, bet ar toks krantinės aukštis, ar apačioje pilna akmenų? Eilinis Kero tipo balvonas!!!

KAIMYNAS

KAIMYNAS portretas
uzuojauta zuvusio artimiesiems KALTUS SIULAU PADUOTI TEISMA

fsdfsd

fsdfsd portretas
Kraupu žiūrėt į tą krantinę.... Ypač kai maži vaikai laksto ar koks dviratininkas prasišniuoja dideliu greičiu - žingsnis iki nelaimės.

Smagi vieta pasivažinėjimui

Smagi vieta pasivažinėjimui portretas
9 aukščio namo stogo parapetas

Al

Al portretas
Atitvarų visgi reikia. Dabar blogiau nei, kad buvo su atitvarais. Jei lyginamasi į kitus Europos miestus, atitvarų prie upių nebūna kur švartuojasi laivai. Nemuno krantinėje prie Senamiesčio laivai prie krantinės nesišvartuoja.

Naras

Naras portretas
Greičiausiai širdis sustojo. Kad ir būtu įkritęs, ten kanale vandens apie 1,5 metro - nebūtu nuskendęs. Kam keliat paniką ? Nereikia jokių atitvarų. Gal visas upes aptverkim ? Visai šiuolaikiniai žmonės nukvako...

Anonimas

Anonimas portretas
ar spejot pasveikinti anuka su vardadieniu...

S

S portretas
Juk dauk Lietuvos upiu miesto ribose nera aptvertu,bet tokiu nelaimiu praktiskai nera,matomai patys zmones saves nesaugo.

A

A portretas
Zmoguij gal kordinacija sutriko ar kas su sveikata blogai pasidare kad tokia nelaime ivyko.

cinikas

cinikas portretas
Matijošaičio krantinė. :)

mano

mano portretas
dabar valdžiažmogiai turės darbo, svarstys dėl naujų taisyklių dviratininkams ir pėstiesiems, privaloma tvarka dėvėti gelbėjimosi ratą, kuris turėtų atspindėti šviesas. O žmogaus labai gaila, ir taip neturėtų būti.

klausimelis

klausimelis portretas
kiek dar turi zuti suaugusiu ir vaiku ,kad pasikeistu "nera numatyta" ir atsirastu apsaugos???

Kaunas

Kaunas portretas
Atitvarai šioje vietoje yra privalomomi įstatymų numatyta tvarka (statybos taisyklių reglamentas ir statybos įstatymas). Už šį pažeidimą bus baudžiamoji atsakomybė atsakingiems pareigūnams.

To

To portretas
To ir reikejo tiketis.

Tadas

Tadas portretas
Dar kaip tik neseniai spauda rašė, kad tvorelių nedės, atseit savivaldybė žiūrės ar yra poreikis. Ar žmogaus mirtis pakankamas argumentas jas sumontuoti? Daugumai kauniečių iškart buvo aišku, kad jų reikia, nes nesaugu be jų, valstybės tarnautojam ne. Na gal dabar atsitokės...

<....

&lt;.... portretas
esi vatnykas, putkafilas ir čia nuolat uždarbiauji, vemdamas ant Lietuvos. Visi gaus pagal nuopelnus.

Kauniete

Kauniete portretas
Aš i tą krantinę net pažiureti bijau, o jei reiktu praeiti, turbut su pirmu žingsniu iš baimės ikrisčiau i upę. Prieš daug metu berods vyras su šunimi buvo ikrites ir taip istrigo i atminti, kad ikritus nera šansu išsigelbeti, nes nera net ką isikibti. Aš tokią krantinę aptverčiau aukšta tvora kaip pavojinga gyvybei objekta. Labai baisu!

čia privaloma asmeninė atsakomybė

čia privaloma asmeninė atsakomybė portretas
dėl tragiškos žūties nuo laiptų be turėklų išsisuko, tai čia jau negalima atleisti, nes pavojus visiems.

...

... portretas
vatnikai nepatinka KAUNE GYVENT mars pas putkina .aplinkybes pirma reikia isiaiskint o paskui rekit

Žmogus ir tiek

Žmogus ir tiek portretas
ŠIAIP TAI NE DVIRAČIŲ TAKAS .Dabar kalti visi tik ne dviratininkas ,taip visi jaučia užuojauta .

Rolas

Rolas portretas
O kas musu lietuveleje padaroma iki galo.?visi daro ivaizdi,o ne rezultata!

ten net

ten net portretas
eit baisu. Telu pakrasciu savivaldybes babos pasivaiksto su meru prieky.

Lukaa

Lukaa portretas
Nu va . sako korona pavojinga. Dieve, gal bent ne jaunas.

&&&

&amp;&amp;&amp; portretas
principas irodyt savo tiesa..! bandee irodyt, kad nuoda yra balta... Akivaizdiau nebuna, kas cia bus, bet del sunkiai suvokemu priezaciu, pagailejo tvoreles... kaip taip imanoma, kas atsistadins??? kazkas tikrai kaltas...!!!

Edmundas Tulcevičius

Edmundas Tulcevičius portretas
Akliems , girtiems ir durniems nėra ko valkiotis po krantinę .

cha

cha portretas
Kur žiūri opozicija, kodėl nemato problemos ? Ir visi konservatoriai tyli užsikonservavę, kol Broileris dar nenusivertė vandenin...tada tai pradės kvaksėti, kaip Grybauskaitė ant Verygos...

paulius

paulius portretas
2018 METŲ BALANDŽIO MĖN.SAVIVALDYBĖ SKELBĖ,KAD ATNAUJINTA NEMUNO KRANTINĖ TAPS BALTA KAIP GULBĖ,BUS IŠLIETA LYGI BETONINĖ DANGA,ĮRENGTAS APŠVIETIMAS SU MODERNIAIS LED ŠVIESTUVAIS,ĮMONTUOTAIS ATITVARUOSE....MILIJONAI EURŲ IŠŠVAISTYTI,BET NEI APŠVIETIMO,NEI ATITVARŲ VISAI NĖRA,O VIETOJ LYGIOS BALTOS BETONINĖS DANGOS ,PAKLOTAS KELETĄ KARTŲ PIGESNIS ASFALTO KELIUKAS.....KAUNAS TVARKOSI....

Anonimas

Anonimas portretas
Ir Vilniuj Neries krantinės be turėklų. Kada nors kokia vėpla, skaitydama feisbuką, irgi nusivers dviračiu vandenin...

turėklai reikalingi

turėklai reikalingi portretas
Nereikia kaltinti valdžios, jei kažkoks nesveikas ar girtas dviratininkas įvažiuoja į upę, jei gluša merga, žaisdama su telefonu nusivožia. Tačiau ką sakys valdžia, jei, neduok Dieve, ten įkris mažametis vaikas, kuris dar nesuvokia pilnai kas galima, kas ne? Žinoma, tada valdžia grečiausiai teisintųsi, kad tėvai turi prižiūrėti vaikus... Na, remiantis Kauno valdžios logika, reikia nuimti visus turėklus nuo tiltų, viadukų, nuo laiptų visur, įskaitant daugiabučių laiptines - juk bus gražiau ir pinigai taupomi...

Rim

Rim portretas
Idiotai

Klynas Kiauleikis

Klynas Kiauleikis portretas
Kiaulės

Tautos stebėtojas

Tautos stebėtojas portretas
Laiptai be turėklų - Kauno tradicija nuo 2013-04-12!

gedas

gedas portretas
Ten problema aukštis iš kurio krenti. Išsigelbėt be šansų. Turėklai būtini, nes klaida fatali,ten persipina pėstieji ir dviratininkai.

L

L portretas
Man tai kažkaip nesaugu vaikščioti be kažkokiu apsaugų.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Nėra atitvarų ir kitoje Nemuno pusėje ,Marveleje irgi baisu važiuoti dviračiu ar eiti pėsčiomis

Pažyžiuje

Pažyžiuje portretas
prie Senos jokių aptvarų, sėdi jaunimas kojas žemyn nuleidęs. Čia reikia mūrinės tvoros su spygluota tvora

Grazvydas

Grazvydas portretas
jai tas zmogus nuvaziavo i upe kuri as maciau kai i stulpa atsitrenke tai jis tik nuo kalno galejo nuvaziuoti i apacia arba girtas buvo arba su sveikata pasidare blogai

jei būtų turėklai

jei būtų turėklai portretas
Irena gal būtų gyva .Laiptai...

Aras Valiulis

Aras Valiulis portretas
Šiaip Aloyzas neturėtų komentuoti to,ko nesupranta.Prie ko čia Europa,Vilnius?Ten krantinės be apsaugos?Na ir kas.O šaligatviai ten visur tvorelėmis atitveriami?Rombai visur ant gatvių piešiami?Savo miesto tvarka rūpinkis.Pasikviesk akiniuočius P.Kerą,gerai,V.Matijošių,P.Mačiulį ,nes jie visi susiję su Kauno gatvių(ir krantinių)saugumu.Visi pasiimkit vaikus,anūkus.Lai jie važiuoja priekyje jūsų 20-30metrų atstumu.Ir būkite ramūs,nes statistika rodo,kad Europoje į upes,kanalus įkrenta santykinai nedaug vaikštančių,dviratininkų.Kai tame ,,procente,,atsidurs jūsų artimasis,kai aprasos jūsų akiniai,šiksit ant tos Europos,tuo labiau Vilniaus.Gėda,Kauno akiniuotieji,gėda valdžiažmogiai

Grazvydas

Grazvydas portretas
Vaziavau i akropoli i maxima apsipirkti maisto ir prie sankrizos sviesaforo uzmaciau atvaziuodamas kaip zmogus su dviraciu atsitreneke i stulpa jis atsistojo pasikele dvirati ir toliau nemaciau nes isikau i posuki akropolio

Atsuktuvas

Atsuktuvas portretas
"Lavonai plaukia Nemunu,lavonai plaukia Šešupe..."

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
merą su taryba į kaleimą

23

23 portretas
Dabar žuvo žmogus - pastatysim turėklus, Laisvės alėjoje paspirtukas ar dviratis užmuš vaiką, tada uždrausim važinėti....Ar negalima įjungti smegenys ir priimti paprastus sprendimus be aukų????????

yo , basta

yo , basta portretas
Panemunėj Smetonos al, prie šaligatvio-dviračių tako visur yra tvora , nors iki Nemuno 50 metrų , o Nemuno krantinėje centre prie pat Nemuno nėra , panaikino , visiški debilai , dar aiškino ,kad nedės , nes nereikia.....

ar

ar portretas
dar neaisku kas sedi valdzioje?.. tai kgb istyniai socmafijos statytiniai kurie per 30m naikina tauta dar ir su u spec t kurioms zmogus 0 svarbu tik pinigai ka ir matome siame kapitalizme pilna virusu ...

...

... portretas
BTINA reikalaut asmeninės Mero ATSAKOMYBĖS! (ar reikia suprast kad Krabas ruošia dar vienus spąstus eilinei savo meilužei?..)

jo

jo portretas
Matonis iš LNK neskiria Nemuno nuo Neries. Gėda!

Kaunietis

Kaunietis portretas
Toks trumpas pranešimas ir neaiškios aplinkybės .Čia kaltinčiau žurnalistus ,kai taip pateikiama informacija .Niekas neapdraustas nuo tokių pasekmių ir nelaimių ,o gal to ir siekiama ,kad būtų ką aptarinėti ir kaltinti viska ir visus.

O kodėl?

O kodėl?  portretas
Čia važinėjama dviračiais ?. Sustatyti draudžiančius ženklus.

chi - juokas

chi - juokas portretas
Čia to senai reikėjo laukti - kas sugalvojo tokį "taką" be apsaugos
Anonimas portretas
Jokių turėklų,sakė žmona...

o

o portretas
farkrabui dzin juk po moters ikritymo kuria isgelbejo policija privalejo nedelsiant aptvert bet sukis /VIENINGASKAUNAS/ isreiskia ciniskuma ir izuluma tipo kuriam viskas /do lampocki/?...

kaunietė

kaunietė portretas
ČIA VIENINGAS KAUNAS TAIP RŪPINASI KAUNIEČIAIS.

Jonas

Jonas portretas
Jeigu dviraciu takas yra nesaugus ir ivyksta nelaime atsako tie kas ji projektavo ir leido eksplotuoti

užuojauta

užuojauta portretas
Kiek visi aiškino prašė maldavo uždėkite turėklus bus bėdų Neee matyt mažai pamokų Kauno Matijošaitis turi ,Na nemyli turėklų ,net namuose krenta /amžiną atilsį jai/ nuo turėklų pas Matijošaitį- bet vis vien ne nuėme ir palieko.Sveiku protiu nesuprantama.Žmonių nuomonė Kaune dzin.Matyt vadas pasakė nee nebus turėklų ir BBD.

PATARĖJŲ LIETUVA

PATARĖJŲ LIETUVA portretas
Jeigu nebūsi atsargus gali lygioj vietoj žūti.Vilniuje irgi prie Neries nera tureklų.Kam tada isvis tas takas ,jei tvorom tureklais nuo upes atitversim?

Gal

Gal portretas
Kiekvienam nepatenkintam Kauno valdžia pagalvę po šikna galėtų pakišt jeigu netyčia nuvirstumėt... amžini bambekliai...

optimistas

optimistas portretas
O nereikia prie kiekvienos perėjos po policininką pastatyt, kad kiekvieną pėsčiąjį per gatvę pervestų? Ir dar į kiekvieną automobilį šalia vairuotojo po policininką pasodint, kad neleistų greičio viršyti? Visai žmonės nupušę, patys jokios atsakomybės už save nenori prisiimti.

kauniete

kauniete portretas
uz toki aplaiduma,turetu but atsakinga miesto valdzia.

Anonimas

Anonimas portretas
VATNIKAI nekaltinkit kitu zmoniu pirma aplinkybes issiaiskinkite kaip jis ikrito .del ko ikrito ...o paskui lokit kremliaus troliai .medinius uzdirbinekit .....

Vladimiras Moskvičiovas

Vladimiras Moskvičiovas portretas
MYLIU DVIRAČIU VAŽINĖTI NETGI BE 2 KOJŲ BET KUR NĖRA SAUGU -NEVAŽINĖJU.

Anonimas

Anonimas portretas
Karantinas ,butu sedėjes namuose nebutu taip nutike kad vis neklauso Užuojauta

Kardinolas

Kardinolas portretas
senukas kiekviena diena nuo seminarijos iki panemunes tilto pravaziuodavo dviraciu. Kai nueme tureklus - zmogus nebevazineja. Net jaunam prasilenkiant pavojinga ,galima nulekti i Nemuna! Prokuratura privalo iskelti byla Kauno valdziai uz sunaikintus atitvarus, privalo arestuoti krabajoshaichio turta iki teismo. Nelaimelio artimieji gali reikalauti pinigines kompensacijos!

Šiauliai

Šiauliai portretas
Kažkokia nesveikų žmonių vadžia Kaune.Nusikalstamai nesveikų.

zelemuncikas

zelemuncikas portretas
kiek reikia but glusam ivazuot i nemuna .

galejo mynt pedalus nemuno dugnu

galejo mynt pedalus nemuno dugnu portretas
ten gylis ligi keliu...antra vertus --KRANTINE TUR BUT ATITVERTA --- nes ten ne tik dviratininkai bet ir vaikai lakstydami ykris....

Baisu

Baisu portretas
Labai didelis Kauno valdžios aplaidumas. Jau seniai visiems akis badė šita neaptverta teritorija. Visa teisinė atsakomybė merui.

Plykis

Plykis portretas
jau antra kauno gyventoja nuzude ! Galima pavadinti plyki - oligarchas ,kuriam niekur nereikia tureklu!

Tautos stebėtojas

Tautos stebėtojas portretas
jis zuvo uz laisva lietuva ...

Jurijus

Jurijus portretas
Bl glušių valdžia Kaune.Kiek visi aiškino prašė maldavo uždėkite turėklus bus bėdų Neee matyt mažai pamokų Kauno Matijošaitis turi ,Na nemyli turėklų ,net namuose krenta nuo turėklų pas Matijošaitį bet vis vin ne nuėme ir palieka.

Ignas

Ignas portretas
Nereikia ten jokių turėklų, su pirmais ledais išplauks. Su dviračiu užsimušti nėra labai sunku betkur.

...

... portretas
Gal žmogui prieš įkrentant į upę širdis sustojo.Juk visko gali būti.Gaila žmogaus artimųjų.

Nuomone

Nuomone portretas
Jau rasiau, kad taip bus, pasitvirtino, kur atitvarai? Ir kas prisiims kalte uz tai? Ir koks durnius tai sugalvojo???????? Reikia but visisku.....

Anonimas

Anonimas portretas
matyt be teisiu vairavo neveksla

Nuomone

Nuomone portretas
Turi prisiimti atsakomybe už tokia nesamonę.Krantinė be apsaugos.Bijočiau ir diena eiti tuo taku.Koks durnelis gali pastumti ir i vandenį.Viduryje miesto spastai žmonė,.

Nelaimė

Nelaimė portretas
Kol neįkris ir nepaskęs, neduok Dieve, koks žymus ponulis , tol nebus sutvarkyta, tokių nelaimių vis daugės, nes krantinė nesaugi, be atitvarų. Ir koks debilas taip sugalvojo?

<....

&lt;.... portretas
troli, nuolat pasireiški, kaip idiotas ir ,deja tai nepagydoma.

...

... portretas
kiek reikia but girtam ikrist .

Baisu

Baisu portretas
Tegul dabar krabas atsako....ir kas TOKY isrinko,BBD

Vat toj vietoj \\\\\.../////

Vat toj vietoj  \\\\\...///// portretas
Matijošaičio nepalaikau.Mirtini spąstai.

< Betonchiks

&lt; Betonchiks portretas
kodėl kremlinai, iš rusijos taip palaiko matijošaitį ? čia kažkokia slapta užduotis ?

žinom, kad žudikas ?

žinom, kad žudikas ? portretas
ar ne tas, kuris paliko laiptus, krantinę be turėklų ? REIKALAUJAME ATSAKOMYBĖS.

Betonchiks

Betonchiks portretas
Kat nebovo tu tveroliu 50m. Vylnuj irgi niara

Modestas

Modestas portretas
To ir reikėjo tikėtis be atitvarų!!!

Tikrai

Tikrai portretas
Nesveiki kazkokie,sugebejo padaryt krantine be tvoreliu..

vitalija

vitalija portretas
butu atitvarai tai zmogus gal butu tik susizeides ,o dabar skausmas artimiesiems

kavenskis

kavenskis portretas
susiktas Matijosius nusprende nuimti apsaugas dabar si mirtis atsigule ant Kauno mero sazines.....

Vytas

Vytas portretas
Matėsi iš projekto kad kažkas žus.

Kopustas.

Kopustas. portretas
Gaila zmogaus. Bet zmogus mire 15 minuciu begyje, tikrai greit mire.

KAUNIETIS

KAUNIETIS portretas
REIKEJO NELAIMES,KAD MIESTO KLERKAM DAEITU JOG TVORELES BUTINOS
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių