Kokį šūdą jis sumalė. Tos suaugusios padiduoda avantiūrom, visko nori pačios, paskui užsimano pinigų. Mano akim jis nusikalto 2-3 metus sėdėti. Čia sūdo jam kaip gaujos vadeivai kur narkotikai, lavonai ir tt. Nu atsičiūchinkink jūs pagaliau.
Nežinau ką jis darė su tom moterim. Tik žinau kad pačios pisasi net su mirštančiais diedukais, o kai pakvimpa pinigais viska apverčia. Ir LT teismai teisia omones pagal kažkokios nupezusios bobikės nuomuonę. Manymą
Simonyte tokiems nukalteliams nebloga viesbutuka Domeikavoje isteige. Jie vaiksto laisveje su apykoje, pesti eina i darba, gyvena normalu gyvenima,... Pro savo kambario langus mato vaikus salia mokyklos ir vaiku darzelio lakstancius. O jus is karto mirties bausme, kalejimas iki gyvenimo pabaigos belangeje. Simonyte visai nepyksta ant goju ir jais rupinasi:)
Nu USA gautų du kart iki gyvos galvos be teisės skūsti,toks kaip jis - iškrypėlis pedofilas manjakas...bet LT 14 metelių,išeis po 7..ir toliau linksminsis..viltis tik viena,kad kalėjime jį "pasitiks" ir iš ten nebeišeis.
Kokie čia tie įstatymai,juk čia Lietuva.Čia teisėjai visagaliai ir jie daro ką tik nori.Jie tiesiog neliečiami,todėl jie prisigalvoja įvairiausių paaiškinimų,jų tikslas,kad kuo švelniau nubausti nusikaltėlį.Nesuprantu,kaipmūsų valdžia teisėjus vadina nepriklausomais?Juk jie ne Dievai.Jie puikiai supranta tą žodį nepriklausomas ir žino,kad jiems niekas nieko nepikiš.
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)