Kai suserga darbingas žmogus, į polikliniką gali prasimušti tik dėl nedarbingumo(bilieto). Pusę valandos laukt, kol registratorė atsilieps.
Senolius reikia prižiūrėti, ypač vienišus, bet pas mus juk Matijošaičio klano ir Autokaustos rinkėjai ir jų vertybės. Trinkelės, asfaltas ir paminklai tuštybei.
Galėtų padalinti vaistų visiems norintiems, kad jų puvėsiai nedrumstų kaimynų ramybės. Numirtų žmonės ne nuo skausmo, bet nuo malonumo, ir ten kur nori ir kaip nori. Tik tie išminčiai, kur įstatymus priima vis dar užsikrėtę viduramžių religiniais prietarais, apie eutanaziją net pagalvoti bijo. Net ir vakaruose sunkiai juda šitie klausimai. Dar netoli pažengėm nuo inkvizicijos laikų.
Tik ne mums padalinti tokius vaistus
Pusė žmonių vienas kitą nunuodytų.
Kita vertus, kaip pensininkas, gaudamas tokią apgailėtiną pensiją, gali nusipirkti vaistų, kad nors kažkiek palengvintų savo sunkią dalią.
Panašių atvejų vis daugės, nes sveikatos apsaugos mimistrė siūlo rūšiuoti ligonius, tai tie antrarūšiai, kurie negalės patekti pas šeimos gydytoją, bus palikti mirti namuose. Juk į ligoninę senukų taip pat nepriima, jei sergi lėtine liga pas gydytoją nuo šiol taip pat nepatefksi, lieka vienintelė išeitis - mirti ir supūti savo namuose. Siaip kaimynai turėtų būti atidesni, dažniau pasidomėti šalia gyvenančiais senoliais.
Vyresnio amžiaus vieniši žmonės labai atsargūs, o gi galėtų pasidalinti tel. numeriais jei ką, bent minimaliai bendrauti su kaimynais, gal dar būtų kas greitąją iškvietes..😔
Nereikia varyti ant gydytojų, ką mes be jų darytume.
Niekas tiksliai neaprašė, kokį gyvenimą gyveno šis žmogus, o mirtis netikėtai užtinka ir jaunesnius.
Dar visai nesenas,dar galejo dirbti,pagal standartus metų.O,apie ligonines pamirškite,ne tie laikai,kai guledavo kiek noredavo.Dabar nėra vietų niekam.
Kartą matome iš ekranų neišeinančią socialinės apsaugos ministrę, kaip kad matydavome wiliją , kuriai buvo svarbūs ir brangūs ... Visi Lietuvos Žmonės :(
Tikrai visai nekreipiama demesys i vyresnio amziaus zmones, pasakymas ar matote kiek jums metu , tai ko gero tiksli ir teisinga diagnoze, nepamenu kada gydytoja pamatavo kraujo spaudima, tik puikiai pamenu ilgus nagus ir ju barskejima i kompiuterio klavisus, ko gero svarbu aprasyti ligonio stovi, kuomet gryzusi namo paziuri i E-sveikata ir pamatai gydytojos irasa, negali atsistebeti jos stebuklingais gebejimais, ir spaudimas ir netgi svoris aprasytas, tiesiog ne gydytojai o aiskiaregiai... taigi kokie tapome, o juk visi busite senoliai
Pasimatuot spaudimą pačiam minutės reikalas. Geras aukščiausios kokybės matuoklis OMRON kainuoja €30. Jei reikia vaistų, paskirs be problemų. Ir dar nemokamai arba su mažyte priemoka.
Mieloji, ar matote kokios eilės ir kiek reikia laukti priėmimo pas gydytojus. Kada tave gali pačiupinėti, jeigu gydytojas per dieną priimti turi po 30 pacientų ir užpildyti kalną El.dokumentacijos.
gydytojų padėjėjai ir dar sfministratoriai- vienam gydytojui - 2 pagalbininkai! Gydytojai privalo sujtis kaip priklauso! ir per skirtą laiją spėti viską pasidaryti! Kada jau pradėsim iš jų reikalauti-o ne laikyti jios aukomis
Ką čia rašai. 74 metų sveikas žmogus nemiršta kad ir vienišas. Matomai žmogelis turėjo sveikatos sutrikimų į kurios daktariūkščiai numoja ranka ir dar pakomentuoti "ar žinai kiek tau metų, nenorėk sveikas būt" . Taip ir duoda suprast eik namučio ir lauk giltinės, o ne pas gydytojus duris varstyk. Savomis ausimis girdėjau pasityčiojimą gydytojos ir seselės dėl senutės " išrašykime gliukozės ir pamatysi atėjus pasakys kad vaistukai padėjo" Tai vat taip gydomi ir iškeliauja per anksti į amžinybę.
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)