Siaubas Jūrės miestelyje: kol sumuštą motiną gydė medikai, pareigūnai vaikus pamiršo?

Safyras

Safyras portretas
Taip ir gimsta nepasitikėjimas žiniasklaidos priemonėmis, kai pasakoma tik dalis tiesos... Aišku, kai žurnalistams pelningiau organizuoti šou spektaklius, nei gilintis į problemą, tai ir atsiranda prastai iškepti žurnalistiniai blynai. Kažin ar apsidžiaugtų ligonis, jei jis būtų gydomas tik pusėtinai, nes ne viską dar žino apie ligas, nes simptomai panašūs, tik gydymo metodai skiriasi ir vaistų poveikis...

Gerų karvių ten toj jūrėj yra, oi gerų...

Gerų karvių ten toj jūrėj yra, oi gerų... portretas
Nuomonė

Na matai

Na matai portretas
Užkabino musėt ne tą, tai gavo po polnoi programie... kliuvo kaltiem ir nekaltiem... Nereikėjo kabint to, ko nereikia...

Kas neaisku

Kas neaisku portretas
Kas cia per durnas klausimas ir arkliui aisku kad sesuo slepe nukentusios tapybe. Parasyta kad neviesina. Tai pristato save kaimyne. Jei butu pranesus kad tai sese tai kur cia nukentejusios moters tapatybes apsauga. Idomuz zmones

Kaimynui

Kaimynui portretas
Melo nėra, tie žmonės pirmiausia kaimynai, nes turi savo atskiras šeimas ir asmeninį gyvenimą ir nėra ką aptarinėti asmeninio gyvenimo detales, ir kas ten teta, dėdė, senelis, močiutė, sesuo - nusikaltimo fakto nekeičia. O kad nei sesei nei kaimynui, nei dar kam nors nebuvo atlikta vaikų perdavimo procedūra - tai nebuvo, tai vėlgi nieko nekeičia kam tai būtų suforminta.

Kaimynas

Kaimynas portretas
"Sumuštosios moters vienerių ir trejų metų vaikai taip ir būtų palikti verkti lovelėse, jei ne kaimynai, kurie susukę į anklodėles išsinešė vaikučius pas save į namus. Vaikų teisių tarnybos atstovai čia taip ir nepasirodė“, – kritikos strėles tarnyboms leido Jūrės miestelio gyventoja." - Na niekaip nesuprantu, kodėl ta kritikos strėles laidanti kaimynė, niekur neparašė, kad ji yra ne tik kaimynė, bet ir nukentėjusios sesuo. Tai negi jai (seseriai-kaimynei) būtų buvę geriau, kad tuos sesers vaikučius su antklodėlėmis būtų kažkur išsivežę vaikų teisės, negu kad jie liko pas artimus žmones (mamos seseris) namuose? Kam taip meluoti?

Siaubas

Siaubas portretas
Is tikruju siaubas

Blah

Blah portretas
Kad ir koks jis bebūtų, esmė ta kad jie jau senai bebegyvena kartu. Ir tas SLYKSTYNE G.N gyvendamas tam pačiam kaime tikrai šitą žinojo ir kokio velnio jis taip darė!!! Su žmona meilios nuotraukos įkeltos, o pasirodo ir žmona lupa kaip obuolį. Jis jau senai turi sėdėti kalėjime. Visi verkia kad Lt ima pavyzdį iš užsienio, bet iš kitos pusės labai gerai daro tik ne ten kur reikia.

Juriete

Juriete portretas
Zinau as ta vyra nukentejusios jis vagiu vagis yra.... Ir manau tokiam nagus tik nukapoti uz jo darbelius.... Puse kaimo isvoges.... Aisku del jo darbu neturi kenteti vaikai...

Žmogus

Žmogus portretas
Kreipiuosi į Kariną. Ar jūs paskelbta šventąja? Jei ne tai ir pas jus galima įsilaužti, jus mužti ir jokio kriminalo nėra - neliečiami pagal jūsų suvokimą tik šventieji.

Karinai

Karinai portretas
Jūs Karina, kartu baliavojote? O pono G. N namuose vos ne kazdien nevyksta baliukai :)

Greta

Greta portretas
Karina, ar Tu esi sveiko proto žmogus? Koks balius? Jei taip puikiai žinai kas ką veikia tai gal nori į svečius ateiti ir papasakoti ? Už tokį šmeižtą žmogus privalo atsakyti. O ne gerą žmogų šitaip žeminti. Gėda už Tavo tokius žodžius.

Pilietė

Pilietė portretas
Karina, tai ką jūs teigiate yra absoliutus šmeižtas. Kaimynai gali paliudyti, kad jokio vakarėlio nebuvo - ar jūsų tikslas sumenkinti užpultus žmones? Mamos girtumas tą naktį buvo patikrintas 0.0 , apie ką jūs kliedit?

Blah

Blah portretas
Karina ko laidai liežuvį nežinodama visko kaip yra. Čia šneki tik nuogirdas ką girdėjai. Gal esi to menkystos giminė ir čia ji dabar gini kuris ją uzpuole? Duok dieve kad tau nereikėtų to patirti ką patyrė ji. Ar čia gal gini gerąjį vaikų tėveli kuris net nesirūpina vaikais? Žmogau atsibusk ir issijunk šitas naujienas nes tau jos ne aktualios! Ji kaip tik pavyzdinga mama kuri auginasi viena juos, nes tėvelis sugeba tik pažadais dalintis, o nieko vaikams ne atveža jau labai ilgą laiką. Taip ir mama jai padeda, ir ačiū dievui kad ji ja turi dar, bet ne tam kad ji galėtų gastroliuoti kažkur. Parodyk nors vieną atvejį kada ji nutrenkus vaikus kažkur gastroliavo. Atsipeikėk žmogau, ir nustok rašinėti savo šlykščius komentarus. Čia vienintelis kaltas yra tas kuris nesugeba vaikais pasirūpinti ir per jo nesąmones turi kentėti nieko dėti moteris ir jos mažamečiai vaikai. Jei jau taip gerai pazysti ji tai geriau visus savo pamokslus pasakyk jam, o ne lipk jai ant sąžinės bereikalo.

Karina

Karina portretas
Taip vaiku atzvilgiu negraziai pasielge..... Bet ir mama nesventoji.....cia kaip nupasakoja kad visi miegojo tai taip nebuvo.... Vaikai taip gal miegojo, o mama tuo metu baliuka surengus buvo..... Cia kaip sese nupasakoja kad ideli mergina, tai galiu pasakyt kad ne ji ideli mama, o nukentejusios mama kuri augina jai vaikus kol ji gastraliuoja.... Kojos tikrai neatause sugyventinio nes daznai yra matoma Jures mietelyje juos kartu.... Taip kad gal giminaiciams sakoma kad senai baigta bet relybeje viskas kitaip..... Taip vaikai neturejo matyti sito vaizdo.... Bet mama su teveliu ir nesventieji.....

Jūrės miestelio gyventoja

Jūrės miestelio gyventoja portretas
Jeigu toks žmogus yra nepriekaištingos reputacijos,tai koks tada yra priekaištingos reputacijos? M.Varaška , kodėl jūs meluojate ? Galiu drąsiai patikslinti, kad daug kartų jam yra kviesta policija. Daug kartų sumušęs žmoną ,kuri sumušta bėgo nuo jo slėptis pas pažįstamus žmones , anūkė išgąsdinta. Yra žmonių,kurie matė,kaip jis ieškojo žmonos po miestelį su ilgu peiliu. Su šautuvu buvo peršovęs kaimynų stogus. Dabar jis miestelyje yra pats baisiausias sutvėrimas. Atėjo į miestelio bažnyčią girtas ,vien tik su apatiniais,kunigo ieškot ( Spėjama,kad būtų " auklejęs " kunigą),bet kadangi jo nebuvo - pasišalino.Jeigu tokie " nepriekaištingos reputacijos" asmenys bus ne sustabdyti - iš miestelio teks kraustytis gyventi kitur ,saugumo atžvilgiu.Tvirtai tikiu,jeigu negaus pelnytos bausmės - Jūrėje vieną dieną atsitiks kažkas baisaus: nestabilios psichikos sveikatos sutrikimų turintis G.N. yra neprognozuojamas ir tą žino visi miestelėnai.

Petras

Petras portretas
Ir vėl geras Varaška Šaunuolis

Pilietė

Pilietė portretas
Karina, neklaidinkite žmonių. Nukentėjusi viena augina vaikus, tas jos netikėlis vaikų tėvas seniai nei rūpinasi vaikais, nei lanko - moteris padedama artimųjų iš paskutiniųjų kabinasi į gyvenimą ir rūpinasi vaikais. Dėl Dievo meilės, ar dėl vyro kurio vaikus viena augina, su kuriuo negyvena, seniai jo net pėdos ataušę - dar ir smūgius atremti, vaikų psichiką luošinti? Jei turi pretenzijų vyrui, tegul ieško jį kur jis gyvena, tegul vyriškai marmūzes malasi ir aiškinasi. Prie ko čia moteris? Susimąstykime...

Kodėlčius

Kodėlčius portretas
Kodėl esant europos sajungoj nelygiuojas pagal europos sajungą? Jau seniai ta priekvaiša būtų nušautas už tai kad lindo į svetimus namus net nespėjęs ten pasiautėt ir vaikus vargšus gązdint ir traumuot.O kad šiaip vaikus neperseniausiai atiminėjo pagal norvegus , kainos irgi prekybcentriuose kyla irgi velniai żino pagal kokią šalį.Kručinskienę net po šiai dienai tebetampo nieko dėtą moterį.O kur reikia nedirba.Dar apie susitaikymą kažkokį šneka su tuo nevispročiu.Nu teatras iš sudegusio teatro daugiau nieko.Cirkininkai .Norisi dumt kuo greičiau iš tokios durnų įstatymų ir tvarkos šalies.Gėda ir gyvent.Kaip rusai kad sako " dur dom".

Moteris

Moteris portretas
Kazkada vaikysteje turejau panasu atveji. Nugyvenau puse amziaus, bet anas ivykis, nakti klykianti mama ir tas nezmoniskas mazo vaiko siaubas lydi mane visa gyvenima. Linkiu nukentejusiems stiprybes ir, kad tai daugiau niekada nepasikartotu. Niekas neturi teises brautis i svetima teritorija. Kas pasvers vaiku baime, ka jie jaute ir kas isliks ju atmintyje?

Juriete

Juriete portretas
Atsakas Karinai. Nuo kada teisinėje valstybėje galima daryti savo teismą? Kas be būtų nukentėję, kokiomis aplinkybėmis jis ten vedamas ėjo, tai nepateisinama.

Karina

Karina portretas
Mano manymu is oro zmogus neisiverztu i namus pas kazkoki svetima zmogu..... Kiek zinau nukentejusios vyras kaime pagarsejas kaip vietinis vagis.... Cia manau kazkur giliau kokia problema yra..... Gal to vyro ieskojo namie? Gal buvo apvogtas tas vyras? Nu cia girdime tik vienos puses nuomone taip kad cia is tokiu straipsniu darytis isvadas tai yra nesamone..... Ir Jie patys zinau kaip kas ur del ko cia ivyko.... Bet kad suzalotos vyras su vagies reputacijos yra visas kaimas zino ir aplinkiniai kaimai zino..

nieko sau

nieko sau portretas
Apgailėtina, o jei tai dar ir politikės tėvas kaip rašoma straipsnyje...Gal žurnalistai kada parašys išsamiau.

Aš irgi

Aš irgi portretas
Esu pranešęs, kad nuodijamas vaikas ir įkalčius padėjau policijoj ant stalo. Pasakė, kad neturi pinigų ekspertizei, vaikų teisėm iš vis neįdomu. Tarnybos tik imituoja darbo, o iš tikro yra neveiksnios.

Jūrietė

Jūrietė portretas
Nedrįsta jo paties vaikai prisipažinti,kaip jų tėvelis juos namuose auklėjo.Nuo to ir prasidėjo viskas : apetitas ,kaip sakant,bevalgant atsiranda.Pradžia namie - viskas gerai , ramu,tylu. Vaikai užaugo . Tai dabar ant kaimynų "praktikuojasi".Ir ant silpnesnių . Nes tokie "ereliai bijo" stipresnių už save . Apsiginklavęs šautuvais: vienas ant peties ,kitas kišenėje. Tikiuosi ,jog licencija ginklui tikrai bus atimta. Ir važinėja neblaivus,nes , tikriausiai,kojos nenešė ,o energiją iškrauti žūt būt reikėjo : dar ir vairuotojo pažymėjimą atimt tokiam. Miestelio gyventojai žino,kad G.N.- sunkaus ir maištingo charakterio asmenybė.

liūdna

liūdna portretas
Šuo atveju nusikaltimo nebuvo,o štai E..Kručinskienė iš Kauno tai didžiausia nusikaltėlė.Jau tuoj metai ,kaip tampoma po teismus ar ne taip ,ponai TEISĖJAI?

Sena tarka

Sena tarka portretas
Apie kokį susitaikymą gali galvoti meras ar pareigūnai argi jiems spręsti apie ką bus galima galvoti? Labai panašu, kad nukentėjusiai bus patariama ir paspaudžiama susitaikyti ir gražiai viską užglaistys. Niekada tokiam urodui neatleisčiau už tai ką turėjo patirti vaikai tą naktį ir apie susitaikymą jokios kalbos nebūtų. O jei ponas meras ar pareigūnai bandytų daryt įtaką ar spaudimą - viešumas didelis ginklas,

Jūrės gyventojas

Jūrės gyventojas portretas
"Mūsų žiniomis, iki šiol jis buvo nepriekaištingos teisinės reputacijos asmuo“, – sakė M. Varaška." Gerb. M. Varaška, o Jūs pasiklausinėkit pas miestelio gyventojus, prieš taip drąsiai sakydamas. Daugelis čia žino apie šio "nepriekaištingos teisines reputacijos asmens žygdarbius" net pareigūnai is kito Baltijos kranto turėtų kuo pasidalinti. Galima būtų netgi kokią kino juostą susukti ir pavadinti "Baltijos Gintaro nuotykiai Švedijoje". Atsiprašysiu pono E. Velyvio, bet net "Redirected" nublanksta prieš "Gintariuko" rašomus scenarijus. Gėda G.N, gėda. Esi velnias ir nekitaip.

viskas kaip visada

viskas kaip visada portretas
Svarbu, kad "iki šiol jis buvo nepriekaištingos teisinės reputacijos asmuo“. O jeju dar atsiprasys ir atgailaus, tai Lietuvos teisetvarka pretenziju jam tikrai netures.

As

As portretas
Jis ilindo i svetima nama, cia jau didelis pazeidimas, kitose salyse del tokiu dalyku seimininkas turi teise nusauti..i cia ilindo, smurtavo, moteriske atsidure ligonineje, viskas vyko vsiku akivaizdoje...a kaltinimai: nezymus sveikatos sutrikimas...wtf...kas darosi zmones..baisu gyventi...ir dar paleistas i laisve..

Tetai Mildai

Tetai Mildai portretas
Už teisėtvarkos darbą tiesiogiai atsako prezidentas. Kas kaltas, kad net dvi kadencijas žmonės balsavo už kgb apmokymus baigusią ex komuniaga?

teta milda

teta milda portretas
VA TAIP PONAI IR GYVENAM,KADA SITAS JOVALAS BAIGSIS, KADA TA SUSIKTA TEISESAUGA PRADES DIRBT NORMALIAI

bybelis

bybelis portretas
Manau valdžios paršams jau laikas peržiūrėt lovio vartotojų gynimo priemones/įstatymus, nes veršiai pamažu mykia mykia, ir gali ištrūkt iš gardo.

Cho cho cho

Cho cho cho portretas
Šiaip už dyką į snukį niekas neduoda, o ir dar naktį. Ir kur jį turėjo dėt po 12 valandų jei nepaleist? Gal nuvežt į Jurbarką ir paleist kartu su tuo įtakingų tėvų vaiku?

Anonimas

Anonimas portretas
Jis vis klausė, kodėl dužo langas ir mamą užpuolė baubas. GERAI KAD NIEKO IR NESAKĖT . Nes prokuratūra butu apkaltinus poveikiu vaikui , kaip ir Venckienę .

???

??? portretas
Tai cia mat galimai narkomanas .Kam ji laikyti.Geriau Krucinskiene tampyti ir visiem rodyti kaip dirba musu prokurorai.Juk reikiairodyti uz ka dideles algas gauna.O tikru smurtautoju jie nenori ,bijosi.O Jurbarko iskrypelio prokuroram gaila.Juk jis nesunkiai suzalojo.Ar yra teisybe Lietuvoj???

tai a lia ,,,politiku,,, vaikai zudo zmones

tai a lia ,,,politiku,,, vaikai zudo zmones portretas
tai ju tevai zudo apliinkinius .....visi kaip taisykle lieka nenubausti ir kaip mat ,,,policaju,,, paleidziami ...kaip niekuo deti del yvygdytu nusikaltimu , o savivaldybiu Varskes puola gynt ,siautejusius bandiugas ,,,politiku,,, giminaicius... Uuuuu padlos .... manau ,vos tik koks suvis nuaides pasienyje siuos padlas pakabins kaimynai pirmus ant sakos....

Jo

Jo portretas
Nelaiko nervai.Ar visose valstybes institucijose dirba beviltiski kausai, kuriu vienintelis darbas ginti savo visu kolegu uzpakalius ir kliukas. Vyksta viskas ratu, mokesciu moketojai uzdirba darmaniukams.Kafka tokio siuzeto nesugalvotu.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių