Prievartavimo byla, kurios Lietuvoje neturėjo būti

Grįžti į straipsnį

eikit su tokiais pavadinimais

eikit su tokiais pavadinimais portretas
o kokie prievartavimai turi buti?

pilietis

pilietis portretas
Valstybės ir tėvų broką bandanti pataisyti vienuolė tampa kalčiausia... Esminė tos rašliavos idėja. Absurdiška. Iš kur tie vaikai atėjo, kas juo tokius padarė?

Anonimas

Anonimas portretas
Prokurorą bausti už tarnybinių pareigų neatlikimą

,,Prievartavimo byla, kurios Lietuvoje neturėjo būti...''

,,Prievartavimo byla, kurios Lietuvoje neturėjo būti...'' portretas
Leiskite pasidomėti - o kokia byla ,,turėjo būti'' ???

Pedofilija pederastija niekada prie gero nepriveda, bet

Pedofilija pederastija niekada prie gero nepriveda, bet  portretas
valstybes institucijos palaiko ir duoda leidimus eiti Ged. prospektu....kauno miesto savivaldybe leido Laives alejoje eiti homoseksuslizmo propoguotojams ir t.t. tai ko pykti, kad bažnyčioje tokiu dalyku pasitaiko...kaip sakant pats muša ir pats rėkia

kyla itarimai

kyla itarimai portretas
kodel prokurorai nutraukia tyrima ,kodel ???

ironija

ironija portretas
ta "pasišventusi" sesutė tegul poterius kalba, bet ne vaikų namams vadovauja, nes daugiau nieko nemoka ir nežino. Ant muilo tą davatką

く⁠コ⁠:⁠彡

く⁠コ⁠:⁠彡 portretas
:DDD bażnyčios fanatikai mato,kad jos era ir kartu biznis,baigiasi.Bent komentaruose,vis dar bando bauginti žmones, savo senais metodais.Katalikų bažnyčia,tiek savo fekalijose išsimurgdžius,kad tokie senbernarų su seilinukais amsėjimai,tesukelia juoką.Atėjo laikas,kai bažnyčia ir jos velniaskverniai,susidurs akis į akį su atsakomybe,nuo kurios bėgo daugybę metų.

tragediju dar bus

tragediju dar bus portretas
Pedofililija pederastija niekada prie gero nepriveda.

>ALGIRDAS.

>ALGIRDAS. portretas
Kai Bažnyčia spjaus atgal - nuskęsi.

Armoskes hebryte

Armoskes hebryte portretas
Isilejo i baznycia ir putkino vaikus?

Prancūzijoje

Prancūzijoje portretas
Bažnyčios atstovas, sužinojęs apie prievartą prieš vaiką privalo apie tai pranešti policijai kaip ir bet koks kitas pilietis. Buvo teisiamas kardinolas vien dėl to, kad nesiėmė priemonių pašalinti pedofilija įtariamą kunigą, nors tas kardinolas buvo paskirtas į postą jau gerokai laiko praėjus po įvykių. O čia davė mašinėlę. Akivaizdžiai vienuolės ne per didžiausio proto moteriškės.

Įdomu, kodėl toks mažiukas vaikas

Įdomu, kodėl toks mažiukas vaikas portretas
Nebuvo iškart atiduotas globėjams ar ir įvaikinti, o pateko į kažkokius globos namus, kur trūko kontrolės ką vaikai veikia laisvalaikiu. Negerai maišyti mažiukus su paaugliais, kurie jau domisi seksu ir dar yra iš šeimų kur nežinia ką matė ir patyrė. Beje, ar tos vienuolės globos namų vadovės turi kokį nors pedagoginį išsilavinimą? Ar vienuolystės įžadai suteikia kompetenciją vaikus auginti? Beje, toje pačioje JAV yra protokolai, ką policijai būtina atlikti įtarus seksualinę prievartą prieš vaiką ir ne tik vaiką. O ne prokuroras sprendžia iš lubų ko jam norisi ar nesinori.

To ALGIRDAS.

To ALGIRDAS. portretas
O kai pamatai armonauta tai nusilenki ir laizai jam batus?

ALGIRDAS.

ALGIRDAS. portretas
Po visų bažnyčios homofilijos veiksmų , kunigų iškrypėliškų veiksmų , BELIEKA , PRAEINANT PRO BAŽNYČIĄ , NUSISPJAUTI Į TĄ PUSĘ

Heh

Heh portretas
Kur bartolomejus dydisis vaiku nuo demonu valitojas?

Katalikiškos mokyklos mokinys to 13:37:25

Katalikiškos mokyklos mokinys to 13:37:25 portretas
Tau,už tokius kliedesius,tai laikas pas psichiatrą apsilankyti.Po to,užsiregistruoti,pas lietuvių kalbos korepetitorių.Jeigu nesusivoki,kur randiesi,tai priminsiu,jog komentuoji po straipsniu apie vaikų prievartą ir seksualinį išnaudojimą,kuriam įtaką padarė, būtent lgbt ideologijos sklaida ir katalikų bažnyčios palaikymas vaivorykštiniams,taip sukuriant iliuziją,kad už savo elgesį,nebus teisinės atsakomybės.

To Katalikiškos mokyklos mokinys

To Katalikiškos mokyklos mokinys portretas
Kur tu matei nors viena verkiati vaika spalvinguju paraduose? Visi linksmi ir patenkinti buvo. Greit ir partneriste iteisins. O tu cia kazkokia nesamone siulai?

Katalikiškos mokyklos mokinys

Katalikiškos mokyklos mokinys portretas
Šitą vyskupiją, iš viso reikia likviduoti,prieš tai,iškrečiant valstybinėms saugumo tarnyboms ir fntt.Jeigu prabiltų vaikų namų auklėtiniai,mokiniai,choristai ir t.t.,tai ir atskiro kalėjimo korpuso statybų prireiktų...

Ka ka

Ka ka portretas
Taigi litiskai ugde. Tai kur ligibe? Tipo mokyklose galima vaikams pimpius rodyti o globos namose ne?

prie ko cia ta baznycia siuo atveju,matomai visa ta vynolyno

prie ko cia ta baznycia siuo atveju,matomai visa ta vynolyno portretas
seseru vaiku globa neparuosta , turejo but vaikai stebimi per slaptas kameras , isaiskinus jaunuosius iskrypelius juos atskirt nuo kitu vaiku , juk vienuoles nelindo y berniuku lovas aiskintis kuris kury ten per sikna knisa.. o baznytiniai iskrypeliai -pedofilai p.e.d.e.r.a.s.t.a.i kunigai [ kuriu dabar prisiveise kaip yteliu bomzo galvoj] visais laikais buvo siunciami y amerika ,,,atgailaut,, arba y afrika ,,,misijonieriaut,, zodziu pakesdavo prievartaujamus vaikus kitu saliu vaikais ..

Pr.

Pr. portretas
Įdomu kas parašė pirmąjį komentarą, vienuolė ar kunigas?

tfu

tfu portretas
Nieko sau uzuovejos pas tuos iskrypelius. Jau vaikus pratina prie ismatu.

Bk

Bk portretas
Viešinti, bausti. Vienuolės turi taip pat atsakyti. Ignoravimas vaikų prievartos, nesvarbu kaip ji susiklostė didžiausia nuodėmė.

na kada Seimas su vyriausybe ir politinem partijom

na kada Seimas su vyriausybe ir politinem partijom  portretas
kurpia su siknaskyle , ir teisesmaukiniu mafija BK ,,istatymus ,,o KT a lia ,, teisejai ,, Zalimai darko konstitucija , visus pedofilus , ir aplamai visu 72 lyciu iskrypelius garbina ir teisina[ jie tampa nepakaltinamais] o visa teisingumo ir teisetvarkos mafija rupinasi savo paciu siknos issaugojimu [ nes didzioji dauguma , jei ne jie visi, patys ir yra tie iskrypeliai degeneratai ]todel tokios bylos del vaiku prievartavimo ir aplamai iskrypeliskos bylos yra uzgniauziamos , uzdusinamos , o liudininkai likviduojami kaip pav;- [ Kedzio byloje] Teisetvarka apkaltino teva kuris pats iskele isviesino sia pedofilijos byla , likvidavo kaltininkus ir liudininkus, apsiko per spauda paty teva ir viska suverte ant jo pacio --uzdusino uzgniauze sia ir tukstancius panasiu bylu...Todel pirmiausiai reikia keist teisine sistema ir teisejus su prokurorais -zinoma jei norim TEISYBES IR TEISINGU SPRENDIMU

katalikai tiki -nesąžiningais BAŽNYČIOS tarnais,

katalikai tiki -nesąžiningais BAŽNYČIOS  tarnais, portretas
nusikalstamas ir nežmoniškas BAŽNYČIOS HIERARCHŲ i š s i s u k i n ė j i m a s ir prviveda prie tokių skaudžių MŪSŲ vaikų žalojimo-- šis įvykis rodo , jog Lietuvos teisėsauga ir bažnyčios HIERARCHAI s u t a r t i n a i ir nusikalstamai susidorojo su VAIKU ir tai dažnas atvejas Lietuvoje.--Lietuvos GYVENTOJAI senai laukia, kada bus n u s a u s i n t a ši BAŽNYČIOS nusikaltėlių PELKĖ Lietuvoje ?

Todėl

Todėl portretas
Aš meldžiuosi namuose.

?

? portretas
ką veikia K.Bartoševičius Italijoje?

tikiuosi

tikiuosi portretas
degs pragare.

Todėl, kad

Todėl, kad portretas
Tis vienuokės yra išvėsusios.. o ten, kur yra vaikų grupė, visuomet bus seksualinio pobūdžio interesų. Vienuolės gal net nežinojo, kad jie pir no filmus žiūri, o paskui realizuojasi...

Ar taip turėtų būti?

Ar taip turėtų būti? portretas
O kur konservatorių globėjo, Mėslitos direktoriaus pedofilinė byla, gražiai atostogauja šiltuose kraštuose???

Onė

Onė  portretas
Kodėl neatsiranda mūsų politikų vyriausybės veikėjų kurie pasidomėtų vaikų teisių tarnybų veikla,kiek dar siautės šitie gestapininkai,ar atimti vaikai atiduodami doriems globėjams.,neseniai per TV pagalbą rodė kaip iš geros šeimos buvo priimti vaikai,tipo globėja sirgo depresija,tokie dalykai rodo neišprusimą visom prasmėm ir kenkėjišką veiklą. Kartą turėtų būti įvertinti šita vaiko teisių organizacija.

Vėl ji

Vėl ji  portretas
Matau neblogai Mišinienei versliukas sukasi. Kiek dar fake istorijų ji norėtų patasyti ?

Galerijos

Daugiau straipsnių