Pakaunėje avariją sukėlė keturratį vairavęs dvylikametis

Kopustas.

Kopustas. portretas
Nieko, pakentes. Kaip sakoma Kencenciam Dangus cha, cha, cha...

buvo

buvo portretas
Na,kopūstas ir yra kopūstas,ką bepridursi ? :)

kad

kad portretas
Tapote,netapote liudininku---ar esmė?Kodėl dvylikmetis už keturračio vairo?Už šį vaiką atsakingi tėvai,kad ir kaip gaila jų,kad nesužiūrėjo vaiko.Vaikai labai neprognozuojami.Dieve,dabar ir pats kenčia,ir tėvai,ir vairuotojui mažas malonumas.

RJ

RJ portretas
Kai siandien, kelis kartus, kaip ziedinese lenktuynese, per Vaisvydava pravaziavo motociklai, tai , manau, greitai skaitysime ir apie siuos beprocius jaunuolius. Kad tik liktu sveiki nekalti eismo dalyviai.

Kopūstas.

Kopūstas. portretas
Vyt nachren iš ligoninės šitą PY-DE-RAS-TĄ. O tai rimtesnėm ligom žmonėms sergantiems ligoninėje nėra vietų, o šitas PY-DE-RAS guli dabar išsiskėtęs už žmonių mokęsčių mokėtojų pinigus, kad tu Nustiptum Gaidy.

...

... portretas
nieko jam nebus .teveliai apmokes ir viskas gerai

Košmaras

Košmaras portretas
Ai publikuoti mat negalima? O važinėti 12 mečiui mat galima??? Atsipeikėkit!!! Kai super tėveliai ir mamytės moka šokdinti mokytojus,auklėtojus ir šeip visiems akis draskyti.... Turėtų būt solidi baudelė!!!

Kopūstas.

Kopūstas. portretas
Taip jam ir reikia, nupūtė šitą Gaidy iš vaisdo lyg šūdą.

Anonimas

Anonimas portretas
Galbūt kas nors gali man teisinėmis savokomis paaiškinti ar gali portalas rašyti apie įvykį neturėdami tam sutikimo iš dalyvių arba jų atstovų? Kitų asmenų arba valstybės turtas nebuvo apgadintas ar kaip kitais paliestas, aplinkiniu šis atvejis taip pat neliečia, todėl nesuprantu, kodėl turi būti publikuojamas? Šiuo atveju vardai ir pavardės nepaminėtos, tačiau aiškiai nurodytos aplinkybės ir vieta, dalyvių amžius, todėl nėra sunku išsiaiškinti kas dalyvavo avarijoje. Ar tai nepažeidžia žmogaus privatumo teisių?

Sveikatos

Sveikatos portretas
Dabar vaikai yra tėvų priežiūroje, todėl panašių atvejų vis daugės, nes tėvai nepratę bendrauti su savo vaikais. Darželiai, mokyklos nedirba teks pasirūpinti patiems ir nereikės kaltinti nei darželio auklėtojų, nei mokytojų. Mokykitės saugoti savo vaikus.

Arlaviskese

Arlaviskese portretas
kas darosi su keturraciais ir mopedais link mariu. Ten ir dvylikos neturi

Nuomone

Nuomone portretas
Nėra tvarkos.Tik kalba kalbančios galvos.Turėtu pajungti i priežiurą kariuomene,kad niekas nevaiščiotų po lauką.

tiktai,

tiktai, portretas
Niekas nekreipia demesio.Pakauneje laksto vaikai su visokio važiavimo priemonemis,sudarydami avaringas situacijas.Ar ne laikas tų vaikų tevus nubaust,taip,kad pajustų jų skrandžiai,tada gal ir susirūpins.Be tevų žinios nei vienas vaikas neturi važiavimo priemonių.Vairuotajai,sulaikykime patys ir perduokime policijai.tai išvenksime mes kalejimų.

aa

aa portretas
o kodel jis ne namuose sedi Karantinas na dabar atsakys teveliai ir uz karantino nesilaikima ir uz sukelta avarija

Kopūstas.

Kopūstas. portretas
Ot gerai, taip Gaidžiui ir reikia cha , cha , cha....

Kopūstas.

Kopūstas. portretas
Taip PY - DE- RAS- TUI ir reikia cha, cha, cha...
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių