Mįslingai dingusio vaikino mamos mintyse – įvairios versijos ir svarbus prašymas žmonėms

Man Jay Zed

Man Jay Zed portretas
Šio žmogaus nepamačiau esančio gyvo. Kairė galvos pusė pasirodė įdubusi, ko neturėtų paprastai būti, nes tą vietą paprastai užima smegenys. Įvyko kova su tuo draugu, pas kurį liko šio asmens dokumentai. Toli buvo ieškota, tačiau labai arti nebuvo detaliai patyrinėta. Ieškantys turėtų apsilankyti šalia esančio pastato centre esančiame įdubime. Yra galimybė tam pastatui patapti pastatu, kuriame vaidenasi, ypač jei motina ateitų ir kviesdama šūkteltų sūnų.

Anonimas

Anonimas portretas
Tikrai nebuvo išieškotos visos apylinkės. Buvo ieškota tik viena kryptimi, link Jonavos. O Kauno kryptimi, prie miškų tikrai nebuvo ieškota su šunimis.

Tina

Tina portretas
O gal ten buvo daugiau draugu, šeimininkas slepia jas, nesako teisybes.

anonimas

anonimas portretas
uzuojauta seimai, labai liudna... cia labai viskas nesirisa, turbut ivyko nelaime, ir draugai nieko nesako, kad siknos nenusvilt

nezinomas x

nezinomas x portretas
sitiek laiko praejo tik dabar paeska prasidejo ir tik dabar pasigedo ,kazkas cia netaip, jieskokit artimiausiame tvenkynije netoli tuos vietos kur gyveno jo draugas,

Nertinis

Nertinis portretas
Kita mano versija butu tokia.Būnant dviems draugams lauke,del nežinomų priežasčių Rakauska ištiko staigi mirtis.Draugui issigandus buvo tuoj užvesta masina ir kunas išvežtas,tam laiko turejo apie 15 minuciu i viena puse su kuno paslepimu.Grįžus buvo kaimynas įtrauktas i paieškas ir t.t. Bet cia tik versija kaip galejo buti

Petras

Petras portretas
Ieškoti kuno reikia ten pat savižudis toli nuo savo daiktu nesitraukia

užuojauta artimiesiems

užuojauta artimiesiems portretas
Gerai patyrinėti reikia, kokia tikroji rando kilmė to dingusiojo jaunuolio kaktoje: kaip jis atsirado, kada, bet tikrąją versiją reikia žinoti, o ne pasakaites; po to - jau kiti tyrimo žingsniai.

Vaidas Lavickas

Vaidas Lavickas portretas
Če niekur nereike jo ieškot reike silofaninį maišelį palaikyt kelis kartus iki nualpimo draugužiui ir pasakys kur padėjo labai labai kvailai skamba spjove į viską parūkė ir išėjo nežinomą kripti juokingeu negali būt vienam buvo salta ir taip greit parūkė ir net nepalaukė draugo nėrė į patalpas kitas berūkydamas taip užkaito kad net nerado kur gryšt vieną narkotikai apsvaigino taip kad nieko nejuto tik šaltį kita taip užkaitino kad net nuogas namo išėjo ir če savižūdybę net nekvepę

labai keista

labai keista portretas
Labai viskas juodais siulais susiuta.Juk taip gyvenime nebuna,kad geruoju issiskyre iseina saltu laikotarpiu po vienais baltiniais.Ten kazkas vistiek ivyko.

Sigis

Sigis portretas
Galima pasvarstyti.Asmeninius savo daiktus paliko,lauke spaude saltukas.Reiketu kūno ieskoti negyvenamuosiuose pastatuose,spindulys didelis neturetu buti.Mano manymu sudescius aplinkybes tai Savizudybe

jonas

jonas portretas
Kas zino ka jie naudojo gal ne tik gere? jaunimas daznai ir narkotikus naudoja. Negi draugas sakys dabar teisybe,o jei viska maise tai galejo ir iseiti .Girdejau kad nuo narkotiku jiems karsta tai nuogas ir isejo.Gali buti visaip bet kad jo gyvo nera tai aisku.

Anonimas

Anonimas portretas
Pritariu,gerai patardyti atseit ta juo "drauga" ir viskas isaisketu,bet policijai "pofic",cia Lietuva,lietus truputi nulijo ir pedsakai dingo.Jie daugiau ir lengviau pasirinks pinigeliu is paprastu zmogeliu BAUDOMIS.Jau milijonus prisirinko ir valstybe dar 2 milijonus jiems istaske uz zaidimus keliuose.

Anonimas

Anonimas portretas
Kaip jaunas zmogus iseis be telefono? Jug jauni telefono is ranku nepaleidzia. Netikiu.kad i tamsa vienas isejo. Jeigu mamai sake,kad liks miegoti pas drauga,tai ir butu likes.

Ak

Ak portretas
Na kad ir kaip ši istorija matyta ar girdėta, tragiška, užuojauta artimai aplinkai, bet ji kartu neįtikėtina ir keista. Nei aš ekstrasenas nei ka, bet jai čia daug žmonių tą patį išsakė...DRAUGAS !!! Draugas padėjo taip, kad ras, o gal neberas. O mūsų Lt impotentiška teisėsauga ir įstatymai.... Per daug nesigilina niekas, o gal geras stogas draugo virš galvos. Faktas kad vaikis nužudytas ir gerai pasleptas, nes ar sušalęs, ar įikritęs, ar nusižudęs - būtų jai rastas. Be to, kodėl strazdauskaitės tiek ieškojo per tv ? Kodėl kitų taip neieško, gal todėl, kad negareikiair geriau nerasti.... dar kartą užuojauta artimai aplinkai.

Ina

Ina portretas
Sakykit ką norit, bet "draugo" versija pati lempiškiausia kokią tik galėjo sugalvoti. Kaip suprantu draugas būtų ėjęs iš paskos, o čia.

Lione

Lione portretas
Draugas zino daugiau nei pasako.Musu policija dirba tikrai atmestinai.Is karto reikejo kruopsciai apziureti namus,kuriuose vaikinas zadejo nakvoti.

T

T portretas
Tik draugai žino kaškas slepe juos

Pil.

Pil. portretas
Kokie draugai ,juk su jais buvo o su draugais būnant, taip nutikti negali.O gal ne draugai šalia buvo . Baisu, draugai turi saugoti vienas kitą.

Rolandas

Rolandas portretas
Reikia tą jo draugą normaliai patardyt ir viskas bus aišku. Tegu jis nesvaigsta kad neva draugelis išėjo į tamsa ir dingo. Tai nesąmonė. Kodėl jis leido draugeliui eit? Kodėl nesivijo iš karto?. Nereikia niekur ieškot, o tardyt ta jo draugą ir tiesa paaiškės. Visada nusikaltimus draugai padaro..

Kaip

Kaip portretas
Baisu...

A

A portretas
Tardyti reikia draugus taip nebūną kad paprastai dinktų
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių