Kauniečiai fiksuoja: sekmadienį autobusų stotyje – sujudimas, prireikė ir pareigūnų

rapolui

rapolui portretas
Ne taip skamba anekdotas. Žuikis giriasi draugeliui - "ot pagavau šiandiena taksistą: sustabdžiau, sumokėjau ir pabėgau nevažiavęs" :DDD

Šoferis

Šoferis portretas
Jei jie turėjo bilietus iki tarkime kokios Ariogalos, šoferio pareiga buvo juos pažadinti ir išlaipinti.

A

A portretas
Autobusu vairotojai nukrioše seniai dirba baisu su jais vadžiot vos paeina visiem pripažint korona ir tegul ilsis ramybėi

rapolas

rapolas portretas
Pagyrūnas sako: At tai apgavau autobuso kontrolierius, Nusiparkau bilietą nuo Kauno iki Klaipėdos, o važiavau iki Kryžkalnio...

Daiva

Daiva portretas
Va skaitau ir galvoju kiek čia yra bukapročių su nerašytais įstatymais,rašinėja beleką nori pasirodyti tokiais kietais,bet net nemato koks autobusas kokios firmos autobusas stovi nuo kada Kautra privalo Vlasavos klientus vežti nemokamai atgal kur jie apsimetė, kad pramiegojo,tai ne pirmas įvykis kaip tyčia pramiegama,būtų Kautros vairuotojas šitie piemburniai ne būtų pramiegoja,nes įprato sukčiauti prašikę pinigus,o namo grįžti reikia,ir nereikia lelekint kaip čia vienas isireiškė balvonas,aš kai pravažiavau priverčiau apsisukti ir parvežti,,,,pabandytum tu man taip pareikalauti gautum španą į šikną ir kulniuotum pėsčias namo,,,,visi nori pasirodyti alia mes dydvyriai prisikrovę į kelnias.

Prie ko vairuotojas

Prie ko vairuotojas portretas
Perka bilietus stotyje. Jei važinėjate su troleibusais per vieną su stojimą, tai nelokite ant viso eterio. Jau įsivaizduoju, kaip troleibusas veža per dvi stoteles žioplas atgal :) važiavo ekspresas, kuris kaimuose nestoja. Gudručiai sugalvojo, kaip nemokamai pasivažinėti. Šikančių traukinys nelaukia, o gal jau ir tą galima sugrąžinti puse kelio atgal? '' aš jau pašikau, jis dabar tegul grįžta atgal, nes pagal nevispročių suvokimą jis privalo mane paimti, bilietą turiu, o vėlavau tik pusvalanduką :)

Anonimas

Anonimas portretas
Jaunimėlis iš viso tvarkos neprisilaiko;juk kalta valdžia,niekinanti vyresnius,ir skelbianti,kad jauni net ir virusui atsparūs.Taigi turit,ko norit...

Laima

Laima portretas
autobusas ne lova,kad miegoti.Jei laiku neislipai tai tavo bedos

M.-W.

M.-W. portretas
Teisingai, vairuotojas - ne auklė, kad kiekvieną žadintų, primintų, kur jam išlipti. Vairuotojo pareiga - saugiai vairuoti

Ei gudruoli

Ei gudruoli portretas
Kokiose tai kelių taisyklėse rašo, kad vairuotuojas atsakingas už jo transporte esamus keleivius, taigi, tas vairo erelis, ir privalėjo žinot kad yra keleivių pirkusių bilietus, iki kažkur kur pravažiavo. Man buvo toks incidentas priemiesčio autike, pramiegojau, ir dar kažką paburbuliavo- tai pasakiau pydere parvežk atgal.

...

... portretas
Net neaisku jie pramiegojo ar ne, tycia nusipirko bilietus pigiau ir vaziavo iki galutines. Vairuotojas visu 50keleiviu negali isiminti, neskaiciuoja kiek islipo, o ir tie mazvaikiai nesugeba isslipti kur reikia,tai graudu visiskai. Apie kokias cia kompensacijas, keliones atgal organizavimus is vis kalbama komentaruose, imone cirku laikot?

K

K portretas
Bekepuriai puola galėtu ir be kelniu tarnauti

Irena

Irena portretas
Na,na... per 50 metų man nepasitaikė įlipti į autobusą be bilieto. Visada apmokėjimas įlipant. Vairuotojai visada pasako kur išlipti, jei kam nors reikia. Mačiau, kaip miegantį žadino. Vairuot.žino iki kur pardavė bilietus. Suprantu, jei šie vaikinai įsibrovė ne bilieto, grasindami. Gal neišlipo ar buvo nepažadinami. Tai turėjo matyti keleiviai.O jei visi prasižioplino, tai reikia padėti sugrįžti, o ne pūsti detektyvą.

Manau

Manau portretas
Jei vaikinai prašė lšlaipinti konkrečioje vietoje, ir vairuotojas neišlaipino, vairuotojas turi pats iš savo lėšų atlyginti jų grįžimą namo. Iš ktos pusės Kautra saugodama savo gerą vardą galėtų pasirūpinti grįžimu vaikinų nemokamai.

Anonimas

Anonimas portretas
Jei važiuoji ir sugalvoji pamiegoti, tai turi susimokėti, vairuotojas mintinai visų negali atsiminti kur kas važiuoja.. Už tai atsakingas pilietis.

jei geriau tada

jei geriau tada portretas
uz vairo buna robotas negu "numires"vairuotojas.

NEVISADA TEISUS YRA TIE

NEVISADA TEISUS YRA TIE portretas
KATRIE KVIECIA POLICIJA sita reiktu kai kam isisamoninti.

vairuotojui buvo pasakyta

vairuotojui buvo pasakyta portretas
kur jiems reikes islipti bet vairuotojas nusprende pasielgti nesaziningai.Jei vairuotojui prasant sie nesumokejo uz tolimesni vaziavima autobusu be bilieto tai kodel ju neislaipino.O jei tie keleiviai neislipo tai kodel tada nekviete policijos.STAI KUR ESME.

kautra taisykles

kautra taisykles portretas
5.5. Nevežti keleivio autobusu, jei jis turi lengvatine kaina pirktą bilietą, bet nepateikia autobuso personalui atitinkamo dokumento. Primokėti kainos skirtumą bilietui iki pilnos vertės, kuris buvo pirktas lengvatine kaina, NEGALIMA. 8.3. Atsiradus žalai, kaltoji šalis atlygina kitai šaliai atsiradusius nuostolius LR civilinio kodekso nustatyta tvarka.Manau siuo atveju zala padaryta yra keleiviams tad autobusu UAB turi sumoketi uz nuostolius keliaiviams.

vilniaus autobusai

vilniaus autobusai portretas
10. Keleivis, atsisakęs įsigyti bilietą (bagažo kvitą), išlaipinamas iš tr20. Draudžiama vežti keleivius be bilieto ar įsigijusius bilietus su Lietuvos Respublikos transporto lengvatų įstatyme nustatyta nuolaida, tačiau nepateikusius reikiamų dokumentų, patvirtinančių jų teisę į transporto lengvatas.ansporto priemonės.

ar

ar portretas
susimoketi uz vaziavima autobusu turi pries ar po pasinaudotos paslaugos.O dar idomu kodel tik kaune buvo staiga vairuotojo nuspresta kad reikia susimoketi ,manau vairuotojas tai nuo pradziu viska zinojo kad keleivius veza be bilieto bet matyt kaune nusprende sau pasidaryti nebloga "PRAMOGA" del kurios pats vairuotojas t.y.bilietu platintojas yra kalciausias.

cia nepazadinime esme

cia nepazadinime esme portretas
o juk vairuotojas siuo atveju zino kiek ir kur keleiviu turi islipti o gal pasipinigauti kaip visada sumane vairuotojas.

idomu kodel vairuotojas

idomu kodel vairuotojas portretas
nepaprase susimoketi situ klientu jeigu juos veze iki kauno.

Spiglys

Spiglys portretas
Geriau vaikučiai susimokėkite , jei nemokėsit - sumelė pradeda sparčiai augti. Po to valgyti užsimano ir pareigūnai ir teisėjai, ir antstoliai.

Kaunas

Kaunas portretas
Debilizmas...

Anonimas

Anonimas portretas
as pabusk pats,durakas.

yja

yja portretas
na jei nežinai tiksliai kur reiks išlipt tai tiesiog paprašai vairuotojo, kad pasakytų kai artėja tavo sustojimas. Dar neteko matyt, kad vairuotojas tokioj situacijoj nepagelbėtų.

renis

renis portretas
Jei būtų įlipę kontrolieriai,vairuotojas,galėjo gauti solidžią baudą,kad be bilietų veža.

as

as portretas
Vairuotojas privalejo pazadint.

Manau

Manau portretas
komisariate jiems itikinamai paaiskins,kad vairuotojas ne mamyte rytais zadinanti.Tokiam amziuj jau paciam reiketu susigaudyti.

totalūs durneliai

totalūs durneliai portretas
važiavai - reiškia mokėsi, kitaip čia nebūna, kadngi matosi kad kiauros galvelės - mentinėj išaiškins

Vairuotojas zinojo iki kur

Vairuotojas zinojo iki kur portretas
Jie vaziuoja, nes islipant niekas bilietu netikrina. Vairuotojas kaltas, privalejo pazadinti.

kiesa

kiesa portretas
idijotai

Zita

Zita portretas
Važiuoti kur toliau reika bijoti ....kad užmigus kelyje ...nuekuo deti vaikinai turi susimoketi Tai vairuotojai spekuliuoja .

AŠ portretas
Jei neskelbė sustojimų ,tai kaltas vairuotojas,o ne keleiviai.

ar soperis

ar soperis portretas
skelbe sustojimus kai sustojama nes gali zmogus nezinoti kad tai tavo sustojimas .

uz paslauga per prievarta

uz paslauga per prievarta portretas
lietuvoje kalejimas jei nesusimoki.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių