Išpuolio Šančių seniūnijoje atomazga: kaltininkui uždrausta išvykti iš gyvenamosios vietos

Artas

Artas portretas
Taip.... grasinimas nuzudyti ...nesunkus nusikaltimas.... o dar is tokio asmens ... na ir valstybe....

silumine trasa

silumine trasa portretas
cia tai visai nesalta

Tas žmogelis

Tas žmogelis portretas
teigė, kad gyvena sandėliuke. O juk artėja baisūs šalčiai! Sušals abudu su savo partnere tame sandėliuke. Juk neužsikurs laužo, kad pasišildytų. O jeigu ir užsikurs, tai, ko gero, sukels gaisrą. Ir vėl taps nusikaltėliais. Padėtis be išeities. Žiauru.

Tera

Tera portretas
O kodėl jiems reikėtų išskirti būstą . Savo pragėrė. Dabar duos valdišką , SUDEGINS. Į nakvynės namus neina, nes negalės gerti. Ir kuo jis taip nusipelnė LIETUVAI?

Nu grazu

Nu grazu portretas
Gizes is kalejimo uz zmogzudyste, nedirbantis, valkataujantis. Geriausia leisti jam susideginti is brudo zmogus jau nebus.

socialinis teisingumas

socialinis teisingumas portretas
Matau savivaldybė NT aukcionuose pardavinėja visokias apleistas lūšnas, kai kurios dar p[usė bėdos gyventi, tai kodėl negali tų lūšnų aptvarkyti ir leisti žmonėms ten apsigyventi? Žmogus gyvena gatvėje, čia juk ekstra atvejis, mano manymu. Pas mus va taip ir yra, kad žmogaus gerovė paskutinėje vietoje. Ponios ir ponai užsidarę kabinetukuose sėdi ir tik stumdo nuo savęs. Žmogus padaręs nusikaltimus, gal ir nevertas to būsto,sakysime, juk galėjo pats užsidirnti būsto nuomai, bet dabar yra tokia padėtis, kodėl nesprendžiama? Kodėl žmogus prieina iki tokios būsenos, kad vėl imasi nusikaltimo?

geras protiniu impotentu sprendimas

geras protiniu impotentu sprendimas portretas
,, benamiui uzdraust isvykt is gyvenamosios vietos ,,,!!!???? manyciau cia savivaldybes zulikams turetu but uzdrausta palikt savivaldybes patalpas kol nesuteiks socialinio busto --benamiuj ... taip zmones ir stumia y alchogolizmo liuna , neturi ,namu ,neturi kur prisiglaust , nes savivaldybes ,,,,vadovai,,, mieliau apgyvendina soc, namuose xoxolu banderas , ar cichujnovskajos atgabentus bulbasus , suteikdami jiems is mokesciu moketoju kisenes tukstantines sumas ,,,ysikurimuj,,, koriu negauna stovintys eilese lietuvos benamiai ir soc,remtinos seimos....

Anonimas

Anonimas portretas
Jau ir benamiai pasirodo turi gyvenamąją vietą...

as

as portretas
Antraštė įspūdinga, benamis negali išvykti iš gyvenamosios vietos
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių