Garliavoje šuo apkandžiojo mažametį

ANUPRAS

ANUPRAS portretas
Tarybiniais laikais buvo tvarka , kas rytą apie 4,-5val poškėjo medžiotojų šūviai , taip buvo kovojama su valkataujančiais šunimis ir katėmis , dabar už užmuštą šunį daugiau baudžiaa nei už nužudytą žmogų .

ALGIS

ALGIS portretas
Garliava Lietuvos anomalijų kraštas

palinkejimas

palinkejimas portretas
Butina kad Galingas suo apkandziotu ITAKINGA seimuna tada iskarto atsirastu istatymas numatantis didziules baudas uz netvarkingai laikoma ir vedziojama augintini Bet tam reikalinga kad nors vienam seimunui suva suleistu savo ILTIS i TARPKOJI tada toks istatymas apsaugantis piliecius nuo agresiviu sunu gimtu AKIMIRKSNIU

Nuomonė

Nuomonė portretas
Mariukai, kai tau koks vilkšunis nukąs kiaušius - užgiedosi visai kitaip. O kai dar jis apkandžios Liandzbergytę- per naktį atsiras įstatymai tokius iššaudyti ir pakelta ant kojų visa Lietuvos policija ir medžiotojai.

Cha

Cha portretas
Puolė užpernai mane toks didelis palaidas, nors ir gražus šuo. Ir liko tysoti su graži apvalia skylute kaktoje. Kas jums šitoj situacijoj blogai ? Ai, nespėjo mane sukandžiori, nepapuoliau į ligoninę....negalėjo mane apkaltint, kad norėjau jam įkąsti, kaip tas sužvėrėjęs mažametis....

Kaunietė

Kaunietė portretas
Pritariu Mariui, pas žmones daugiau agresijos, nei pas šunis!

Marius

Marius portretas
skaitant jusu komentarus tai jums reikia antsnukiu o ne sunims nes kandat stipriau nei jie :D saudyt gaudyt kaip ir žmoniu yra supuvusiu kuruos geriau butu nusaut tai tikrai yra ir gyvunu su nestabilia psihika bet tikrai matau kad žmoniu su nestabilia psikika yra kur kas daugiau paskaitikit komentarus ka raso visi tai jums tikrai kaskas negerai nueikit pas spsihologa ir savo nervus ir agresija padekit kur butu kaskam naudinga ir negaiskit savo laiko komentuodami sudo gabalai :DD

Heil Wenzkiene !

Heil Wenzkiene ! portretas
Gerbiu anonimą . Mirtis palaidiem šunim !

Keturi Šančiokai

Keturi Šančiokai portretas
Vėl šunų šūdininkai su krauju ir stresu . Reikia nuodyt ir šaudyt . Kas trečia tvora su PIKTAS ŠUO . gi už visko slypi agresyvi arba su nepilnavertiškumo jausmu šeimininkė

Julija

Julija portretas
Patariu: eidami pasivaikšioti, nepamirškite dujų balionėlio... Bus dviguba nauda: ir šuo nepuls, ir šeimininkas nesikolios.

ale joo

ale joo portretas
Kai pisčiau tokio sūsnos šeimininkui kokius 5 metus, ir visai nesvarbu mano vaikas, ne mano, nesusitvarkai su savo subinlaižiu pasėdėk ir apsvarstyk.

Kęstas

Kęstas portretas
Anksčiau šuo tarnavo žmogui,dabar žmogus tarnauja šuniui.Garlevėnai,primenu,kai nutirps sniegas,surinkte savo šunų šūdus.

butina

butina portretas
Negali buti jokiu pasiaiskinimu suo apkandziojo mazameti ir viskas aisku tai kokie dar i pasvarstymai tam BUKAPROCIUI seimininkui kuris nesusitvarko su savo sunimi turi buti skirta tokia bauda kad jis suprastu kaip turi buti laikomas suo Slykstu pastoviai skaityti ir matyti kaip neatsakingai vedziojami ir laikomi sunys pastoviai be antsnukiu laksto palaidi o atsitikus nelaimei skiriamos sveiku protu nesuprantamos baudos uz kuria nuejes gali nusipirkti TIK pigaus vyno buteli sirdziai nuraminti Kada pagaliau bus priimti PROTINGI istatymai ir bus sutramdyti labai neatsakingai priziurintys savo augintinius seimininkai o sutramdyti gali tik pakankamai GRIEZTOS baudos tada nebus nukentejusiu ir ziauriai sizaluotu zmoniu ISGELBES TIK GRIEZTOS BAUDOS

>marius

>marius portretas
keliaukite i miska gyventi ir kad sunys jums pensija moketu bei gydytu susirgus. sekmes ponas

mimis

mimis portretas
Aplinkybes neaiškios, o jus jau lojat.

marius

marius portretas
snekat apie ismatas pamyzimus sunu bet istikruoju didesniu parazitu negu zmones nera . kad zmones terstu tiek kiek visi gyvunai musu planeta tikrai butu svaresne tukstancius kartu o apie ivyki nz ir vaiko tevu ir suns semininku kalte nei vienas nei kitas nesuziurejo tai ner ka cia kaltint

>>>>>>Tobis

>>>>>>Tobis portretas
Kodėl tu ne psichiatrijoje.

Leva

Leva portretas
Panemunes pusyne isejus pasivaikscioti sutikau moteriske su trimis sunimis,du vilksuniai be pavadeliu ir vienas kiemsargis,VISI TRYS BE ANTSNUKIU,VIENAS VILKSUNIS PUOLE ANT MANES,LAIME KAD VYRAS BUVO SALIA,TAI APGYNE.pERSPEJUS MOTERISKE JI PASAKE ATSIPRASAU,KAS MAN IS JOS TO ATSIPRASYMO,O JEIGU AS BUCIAU ISEJU PASIVAIKSCIOTI SU ANUKUCIAIS,NEZINIA KUOM BUTU PASIBAIGIA.rEIKETU POLICIJAI PAVAIKSCIOTI PO TOKIAS VIETAS ,BE GALO DAUG BAUDU SURINKTU.

Vika

Vika portretas
To Tobis......jei ką, - tai ir į mokyklą einant visko gali nutikti. Dideli palaidi šunys ir be antsnukių, -tai baisus reiškinys. Kad ir pririštas , manau, visvien turėtų būti su antsnukiu. Kai kurie nenulaiko šuns. Didelių šunų šeimininkai (ne visi), bet dauguma, nesurenka išmatų, palieka po "pusę" kibiro krūvas. Niekas jų nebaudžia, jie ir savivaliauja.

Tobis

Tobis          portretas
O kodel vaikas ne mokykloj?Kalti tevai.

Taip

Taip portretas
Šuns priežiūra priklauso šeimininkui!! Yra nachalų, kur kitiems aiškina,o patys nesusitvarko savo šunų!!! Neįmanoma savo šuniuko, tvarkingai pririšto prie pavadėlio pavedžioti, nes puola tie palaidi, o šeimininkai nachalai (baisiais snukiais )dar kolioja ir puola, neva tau vaikščiot negalima būtų!!! Pritariu, koks šeimininkas, toks ir šuo!!!

Tiesiai šviesiai

Tiesiai šviesiai portretas
Reikėtų šuns šeimininkui/ei dantis išdaužyt,tai ir šuo nieko neapkandžiotų.

Anonimas

Anonimas portretas
Geriausia tokį agresyvų šunį iš karto užmušti.. Mano sąskaitoje jau du...

Anonimas

Anonimas portretas
Suo nekaltas, kaltas seimininkas.

.

. portretas
Jei šuns šeimininkas gavęs pastabą jus kolioja ir plūsta užuot vykdęs įstatymus, filmuokite mobilaus tel kamera ir rašykitę pareiškimą policijoje arba viešinkite soc tinkluose, siųskite įrašą į žiniasklaidą.

O kaip šuo atsidūrė prie vaiko

O kaip šuo atsidūrė prie vaiko portretas
Aiški šuns nepriežiūra.

Šlykščiem šunų savininkam

Šlykščiem šunų savininkam portretas
Baisu kai pasakai nepažįstamam diedui tiesiog stadione kad pririštu šunį už pavadėlio jei nori praeit tuo pačiu keliu, tai taip užsipuolė ant manęs diedas su boba kad ju šuo pabaisa tai geras, ir koliojosi ant manęs, visą kelią kol ėjau. Tokius savininkus būtina bausti.

Nu

Nu portretas
Kur tie suknisti gyvūnų teisių gynėjai? Ar šunys turi teisę viešose vietose žaloti mažamečius vaikus? Ar tėvai neturi teisės ginti vaiką, sužalojant šunį?

o kaip mažametis

o kaip mažametis portretas
atsidūrė prie šuns? Aiški vaiko nepriežiūra.

!

! portretas
Žmonės, sutikę įstatymų pažeidėją su palaidu šunimi nepraeikitę pro šalį. Paprašykite, pareikalaukite prisirišti šunį. Tik mūsų visų nepakantumas padės apsaugoti vaikus nuo tokių nelaimių. Pilnas ąžuolynas, nemuno sala asmenų su palaidais šunimis, kuriems šunys svarbesni uź źmones.

Vytas

Vytas portretas
Nėra ko stebėtis. Šunų daugiau nei vaikų. Šuo tapo neatsiejamas mados atributas. Reikia apmokestinti jų šeimininkus. Mes sumokam už šunų paliktų išmatų išvežimą, šlapimo smarvė, nudažytas sniegas. Stadionuose normaliai negali pasportuoti per šiuos palaidai lakstančius parazitus. Anksti rytais skalija kartu su šeimininkais kas trukdo miegoti. Lojimas bute stato namą ant kojų. Ir žinoma šuo visada yra labai panašus į šeimininką.

Bausti reikia

Bausti reikia portretas
Prokuratura nekontroliuoja policijos, o policija savivaldybės seniūnų šunų
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių