Apkarto pusryčiai „McDonald'e“: už aikštelėje praleistą pusvalandį – 30 eurų

Grįžti į straipsnį

Žinovas...

Žinovas... portretas
Ir gerai siūlau baudas didinti po 10 kartų nuo 300 eurų ir iškart priduoti Antstoliui turi Automobilį esi turtuolis.

Nuomonė

Nuomonė portretas
Kvailius „muša“ ir Makdonaldo aikštelėje!

Ernestas.

Ernestas. portretas
Melas. Lietuvos Respublikos lietuvių karo kurstymas, propoganda. Tie Jogailiečiai tundros, Jogaila tik 70 metų pamatė jūra. Suvėrinės teisės ir laisvas savarankiškas valdymasis tautų, kurios buvo jėga prijungtos, turi būti atstatytos. Lietuvos Respublikos Velnio išpažintojai išdavikai-žvalgai, visuomenės okupacija, visuomenės veiklos ryšys, tautos pasipriešinimas, žmonių atsparumas. Pinigus atiduoti laiku. Lietuvos Respublikos antieuropossąjungos atsišaukimų platinimas, eurosąjungosfikacija. Lietuvos Respublikos išdavikai išpažįstantys Velnią veikė tik Lietuvos teise, vardu, slėpdami, teisybę. Lietuvos Respublikos Kauno vpk, D. Žukauskas, M. Baršys. G. Žaliagiris, A. Venckus. V. Adamkus, A. Kubilius. D. Šermukšnienė. Všį Ernmar Respublika. 1.2 procento gyventojo paramos 2022 metų forma. Luminor LT294010051005573106. Direktorius, Ernestas Marcinkevičius.

Arnoldas

Arnoldas portretas
Aš irgi gavau bauda, bet tą dieną neveikė tas kompiuteris kur numerį reikėjo įvesti, bet man gavus bauda ir jiems paskambinus, geranoriškai iš karto bauda anuliavo, nes tenai dažnai uzsuku ir visada mašinos numerį įvedu, daugiau broblemu nėra buvę.

dabar pasirdo jau valstybiniu lygiu

dabar pasirdo jau valstybiniu lygiu portretas
seimas turi nuspresti kiek laiko zmogus gali valgyti viesoe istigoje kad viskas kas susija su valgymu ir ne tik jam viesoji istaiga neskirtu nelegalios BAUDOS.

Saras

Saras portretas
Man tas pats buvo Karaliaus Mindaugo McDonald’e” visiskas absurdas….

Kęstas

Kęstas portretas
Kai kurie mūsų sąjungininkai pasisako už bandymą priversti Rusiją parduoti naftą už mažesnę, kainą nei dabar yra rinkoje. Antrinės sankcijos taip pat turėtų priversti Kiniją, Indiją, Turkiją ir kitas šalis atsisakyti mokėti rinkos kainą už Rusijos naftą. Šis veiksmas turėtų neleisti infliacijai didėti ir turėtų atimti Rusijos pelną iš naftos. Šie sąjungininkai nesupranta, kad Ukraina yra labai svarbi Rusijai, todėl Rusija galėtų padaryti ką nors nepaprasto – galėtų nustoti pardavinėti naftą naujomis, mūsų, Vakarų, nustatytomis kainomis. Kadangi Rusija teikia didelę dalį naftos rinkoje, naftos ir visko kito kaina dėl to smarkiai šoktų. (Apie mokslą-studijas-ekonomiką)

GĖDA

GĖDA portretas
nori riboti laiką - įrenk numerius fiksuojantį šlakbaumą. O dabar PASITYČIOJIMAS iš klientų. Mano nuomone, visiškai apsiš..iko McDonaldas susidėjęs su tokiais sukčiais (kitaip nepavadinsi)

...

... portretas
bukas varas nemato kelio ženklu

taip

taip portretas
plesikai virsuje plesikai ir apacioje atvaziuos svabs 25d /pagerins/ plesikavima/?'''

makas

makas portretas
kodėl yra manančių, kad mėšlainių biznis priklauso mafijozams ar seimūnams, juk ir meras du sūnus turi..?

buvo atsiunte ir man sake anuliavo

buvo atsiunte ir man sake anuliavo portretas
reikia nevaziuot visai koki men i McDonale tegu uz prastovas ir nuostolius moka tie kur aikstele apmokestina. As jau nevaziuosiu juk yra kameros ir tegu seka kas iejo i vidu pavalgyt. O cia aatsizimiet kaip nusikalteliui kur buvai .NEVAZIUOT IR KIEK LAIKO ISSILAIKYS TADA.

Mc Navaras

Mc Navaras portretas
Dirbk. Pirk. Mirk.

Anonimas

Anonimas portretas
man atrodo tas Gaublys ieško rimtų problemų ,nors aš nesinaudoju tomis aikštelėmis

Smaližius

Smaližius portretas
Skaniau butų suvalgyti kotletą ir bulves namuose

kavenskis

kavenskis portretas
sveiki atvyke i kapitalo pasauli valdoma amerikasu, o pas Putina aiksteles NEMOKAMOS....

rr

rr portretas
Baudas gali skirti tik teismas. Čia savivaliavimas.

sdfvsdfs

sdfvsdfs portretas
ko jie ten taip saugo tą savo aikštelę? Salia didžiulė Megos aikštelė, niekas nieko, džiaugiasi, klientais. O šitie kažkokias žabangas kuria, visus atbaidys. Nelaukia klientų jie, taip suprantu. Kad kuo nepatogiau būtų

Greitas maistas greitas piniginės tuštinimas

Greitas maistas greitas piniginės tuštinimas portretas
Dabar Lietuvoj kas ką nori - tą ir daro. Sugalvojai pasipinigaut, tą gali daryt nebaudžiamas. Tvarka turi būti nustatyta remiantis įstatymais ir aiškiai, suprantamai. Tai ar ne geriau pietauti kavinėj ar pagaliau valgykloj, kur gausi šiltą maistą ir, manau, daug kokybiškesnį

H

H portretas
Jei jau ten tokia ....Tai ko ten važiuoti . Apmokestina jei neužsiregistruoji .... Na dar per .....Perki valgai ir dar susimokėk , kad pas juos valgai . Žinosiu kur nevažiuoti . Siūlau tai ir kitiems daryti

Tiesa

Tiesa portretas
Sudu kruva,tas M

Anonimas

Anonimas portretas
Visi parkavimų mokesčiai yra nusikalstami, reikėtų, kad kažkas kreiptųsi į Konstitucinį teismą.

Mintis

Mintis portretas
Pagal LR įstatymus baudų skyrimas yra išimtinai valstybės kompetencija. O balvonų firma Junypark tegul nusiramina, protigi jiems nemokės. Nors, žinoma, kvailių pas mus daug, tad jie ir iš jų piniginių pasipelnys pakankamai. p.s. Dėl visa ko, jei naudositės mano patarimu nemokėti ir net nereaguoti, pasitikslinkite mano teiginį. Bet bent jau prieš 4 metus taip buvo.

Kokiais įstatymais remiatis?

Kokiais įstatymais remiatis? portretas
Visokios šūdinos kompanijos baudas dalina?

Freedom

Freedom portretas
Pirma reikia išsiaiškinti kuriam mafijozui ar seimo nario sūneliui priklauso parkingo firma. Čia grynai durnių apdėjimas mokesčiais nuo jau sumokėtų mokesčių. Vgių valdžia.

Siaip

Siaip portretas
Jei tai KET pazeidimas, tai tegu policija bauda ir skiria. Pranešime nematyti nei koks KET pažeidimas padarytas, nei pagal koki AK punkta bauda skirta. Siaip tiesiog is lubų.

tai

tai portretas
tas pats kas viešam tualete nusiš.... , o popieriaus nueit nusipirkt į parduotuvę.

Kodel 30 euru

Kodel 30 euru portretas
o ne trys simtai ar visas tukstantis uz puse valandos stovejima.Cia turbut malone parode uabniku savininkai tautai.

aha

aha portretas
Prisidavė, kad naudoja automobilį asmenines tikslams. Mokėjimas natūra, kaip tik dabar tikrina šitus reikalus.

Titas

Titas portretas
O kur duomenų apsaugos įstatymas?

klijentai

klijentai portretas
Automobiliu numeriu ivedinejimas priklauso duomenu rinkimui ar ne?

Pilietis

Pilietis portretas
Iš pradžių apmokestina centrines gatves ale "gyventojų prašymu ir ekologija" - tada žmonės pradeda statyti į parduotuvių aikšteles ir kitas gatves. Apmokestina parduotuvės aikšteles, nes pradeda netilpti mašinos - gatvės apmokestinos. Tada apmokestina kiemus, praktiškai viską ką gali - mašinų lieka tiek pat kiek žmonėms reikia tik miesto gyventojai, kurie mokesčiais ir sumoka už tas pačias gatves ir aikšteles dar turi mokėti visokiems uniparkams, uab stovoms - nors panaikinus tokias parazitines įmones - situacija nieko nepasikeistų tik žmonės būtų laimingesni ir nereiktų mokėti už orą. Balsuosiu už merą kuris panaikins visus stovėjimo mokesčius!

O kodel negalite

O kodel negalite portretas
gave maista automobilyje ten ji palikus neskubant eiti i patalpa ir uzsiregistruoti savo masina o po to kad nebutu praeje tos 10 min kol susimokesite vaziuoti palengva i parkinga .Tegul jie springsta nuo savos tvarkos lupikaunant visokiais iskreiptais budais baudu pavidalu.

kiesa

kiesa portretas
apiplesimas viduri baltos dienos

Idomu ar gautas is valstybes

Idomu ar gautas is valstybes portretas
instituciju leidimas verstis tokia parkavimo veikla ypac idomu nuo kada jie uab turi teise išrašyti saskaitas kurios forma yra BAUDA.

kaunietis

kaunietis portretas
Kodel toleruojama parkingu firma?Jie aiksyeles pasiima gatavai irengtas isasfaltuotas pastato automatus ir lupa pinigus.As manau turetu buti idetas indelis i aiksteles irengima

nesąmonė

nesąmonė portretas
nuo kada šita sintetinio maisto knaipė tapo restoranu? Ir kodėl žmogus atvykęs į McDrive turi lipti iš mašinos ir kažkur vaiščioti? Lai pasistato numerių nuskaitymo aparatus, kaip kad yra daugelyje PC.

Anonimas

Anonimas portretas
Man patinka Baltarusija. Ten nera jokiu uniparku ir mokamo parkingo. Tikrai laisva salis. Kaip tik ten dabar ir esu. O jus, vergai, mokekit....

Emigr.

Emigr. portretas
Kada Lietuva bus Europos sąjungos sudėtyje,toks klausymas visada man kyla bet kokius klausimus sprendziant.Nes paliginus kitų Europos sajungos šalių tvarką ir įstatymus atrodo Lietuvoje Afrikos įstatymai ir elgesys su žmogumi.Kaip pasakai kodel nėra tvarkos,Lietuva juk viena is Europos sąjungos šalių,ji jau Europos sąjungos šalis,tai pasako, toli dar iki tos Europos ,tokios situacijos būna bet kokiose įmonėse ir valstybinėse,kaip žmogus yra negerbiamas, žeminamas.Faktas tad kad nenori jog Lietuvoje būtų kaip Europoje.Žmones juk yra pabuve ne vienoje salyje,mato kaip žmonės gyvena,kaip elgesi su žmogumi tenai ir taip toliau.Vienu žodžių nėra tvarkos Lietuvoje.

Ir visose

Ir visose portretas
Sferose vyksta pasityčiojimas, baudos ir t.t. užtenka užmiršti susimokėti kokį mokestį ir iš karto antstoliai. Kada išmoksime padėti vieni kitiems, o ne bausti?

Bronius

Bronius portretas
Instrukciją perskaityti ir išsiaiškinti visus reikalavimus kaip min prireiks pusės valandos????

Kas valgo

Kas valgo portretas
Sintetini maista tas keliu eismo taisykliu nežino

Absurdas

Absurdas portretas
Atvaziuoji i drivein, turi lipt is masinos, eit i vidu suvest nr. O uz taves eile. Garantuotai de€&#u isvadins koks gezas.. Cia tik atsilikes galejo sugalvot tokia sistema

Fernandas

Fernandas portretas
Klausimas, kodel unipark aikstelese skirtinga tvarka? Pvz savanorių pr 321 kaune rimi ir kitos kelios parduotuves. Kodel nereikia suvest automobilio valstybinio numerio i kompa, kaip tai reikia padaryt McDonald's? Atvaziavai i avitela, uzejai i rimi uzsiregistruot. Jei vienoj aikstelej duoda dvi valandas nemokamai ir nereikia nieko suvedinet, tai kitoja valanda ir dar turi suvedinet nr. Yra keros tegul fiksuoja isvaziuojancius uz valandos. Bet ne... Tai yra pasipinigavimas, reketininkai ne kitaip

Kumpis

Kumpis portretas
Reikia maziau buterbrbodus ryti ir daugiau zenklus skaityti

realus

realus portretas
Senamiestyje turiu buta, kuriam prilauso žemės lopinėlis ant šaligatvio - tai tie kurie praeis per jį ir neatsiųst man žinutės su mano pagyrimu nustatau baudą 1000 eur . Toks pat nesamonė kaip ir čia. Kažkokia privati bendrovė turi įgaliojimus kaip policija, baudas išrašinėti???

hmm

hmm portretas
Jeigu jau apsisprendete uz neadekvacia kaina slamsti bet koki bruda, tai 30eu uz pusvalandzio stovejima jums turetu buti nereiksminga smulkmena.

Anonimas

Anonimas portretas
Kas tą mėšlą galį valgyti....

Vitalioška.

Vitalioška. portretas
Reikia žiūrėti ženklus tam jie ir sukurti.

Linas

Linas portretas
Na su tais apmekestinimais visur miestas... Keisčiausia kad viską valdo Vilniaus bendrovė kuri pastoviai grybauja. Matyt teks jau ir parduotuvemis naudotis tik užmiesčio.

ateis saskaita ir liksi pusdurniu.

ateis saskaita ir liksi pusdurniu. portretas
Ar jum nera viduriu uzkietiejimo ar vidurio laisvininmo , ponoso nuo tokiu uzeigu? Daug skaiciau, kad po tokiu uzeigu atsiranda kirminai organizme. Nusipirkau bulves fri su desrelemis. Kita diena aplankiau tualete su kirmelem baltos spalvos. Pardavejos neplauna ranka ir dirba be pirstiniu. Cia ne Maka rasau, o apskritai. Geriau valgykite namie.

jo

jo portretas
Šunų maista valgai mokėk baudą...

to ukraincams

to ukraincams portretas
nu tu ir durnas ne ukraince, durnas per visą riebų pilvą!

ukraincams

ukraincams portretas
dar sumokes už buvima aikšteleje, ir bandute dar uz dyka duos

kiekvienas

kiekvienas portretas
nori buti pirmininku/virsininku savo kaime - lietuvos perdunai

didesnio

didesnio portretas
sudo uzm MDonalda nera, bet kaip dabar labai viska megdzioja is jankiu ne tik susikta MDonaldo maista, bet ir aptarnavima, tai yra nemazai dunduliu kurie patenkin ti ne tik nitratiniu maistu bet ir aptarnavimu, mokekit baudas ir dziaukites, nes cia visu tinginiu ir negru pagrindinis patiekalas

Manau.Launas.

Manau.Launas. portretas
Čia tai ne sąmonė. Ir dar , kiekvienoje aikštelėje vis kitokios technologijos . Ir žmogui papuolus , o ypač vyresniam kai reikia apsimokėti susidaro eilės prie išvažiavimo. Kaip Kauno miesto LSMU naujoje aikštelėje kur dirba daugelis specialistų. Senoje aikštelėje vienaip ,naujoje sumautai.

O kodėl rinkodaros vadovas Laurynas Globys

O kodėl rinkodaros vadovas Laurynas Globys portretas
Negali pajudinti savo nenuvargintų mąstymu smegenų, ir tokios funkcijos - įvesti kliento numerį į terminalą atlikti mako pardavėjoms? Tuo labiau, kad labai idijotiškai atrodo: užsisakyti maistą gali neišlipdamas iš mašinos, o jos valstybinam numeriui užregisturoti rekia kulniuoti prie terminalo kuris yra pastato viduje!

Nesu pas juos buvęs

Nesu pas juos buvęs portretas
MC Donaldas paliko Rusiją. Atseit, ją nubaudė. Rusai tik apsidžiaugė.

O rusijos šunys

O rusijos šunys portretas
Ko čia loja?

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Tie kur daugiau nevažiuos mc juokdariai.pinigu turi proto nerasta /o su kokia mašina vaziavot nubaudė...

Va todėl

Va todėl portretas
Aš ir nevalgau tokiose skylėse kaip ši.

Klomedija

Klomedija portretas
Kokia dar bauda ? Varykite tą Globį paskui rusų laivą .Lai eina į teismą civiline tvarka bylinėtis . ANK nenumato , kad kiekvienas glušas turi teisę pradėti ADMINISTRACINĘ TEISENĄ . Nieko nereiki glušams tokiai atvejais mokėti

Rimas

Rimas portretas
Galės patis maitintis.As tikrai nevaziuosiu ten maitintis ir kitiems perduosiu

Budelis

Budelis portretas
Aplink vieni plesikai ir “geroves” valstybeje niekas ju nebaudzia. Tokias vietas, kur uz tualeta ar aistele reikia papildomai moketi-reikia kuo skubiau uzdaryti! Geda!

Piktas

Piktas portretas
Ačiū už info, daugiau ten nevažiuosiu.

nera ir net negali būti dvigubai mažesnių kainų

nera ir net negali būti dvigubai mažesnių kainų portretas
lietuviškai dvigubai gali būti tik didesnės. Jei perrpus - tada kainos tiek mažesnės.

pamokė beraštį TINGINĮ- l o c h ą ,

pamokė beraštį TINGINĮ- l o c h ą , portretas
tad kitą kartą nusivalęs SNARGĮ -- apsitarnaus pats..

RUSIJOJE už nesąžiningą veiklą k o n f i s k a v o visus--

RUSIJOJE už nesąžiningą veiklą k o n f i s k a v o visus-- portretas
virš 750 McDonald JANKIŲ rasoranų, jų vietoje ĮRENGĖ SAVO greito aptarnavimo įmones su DVIGUBAI mažesnėmis kainomis,--Vot taip- b ū t i n a reaguoti į SUKČIAVIMĄ.

nuu

nuu portretas
kad jau labai tas makas skanus, pofig tas trisdešimt evriku, bet užtai Amerika, Amerika..

Jonas

Jonas portretas
Aferistai nevaziuokit i ta macdonalda

Q

Q portretas
Reikia ėsti mašinoj už miesto šprotus , bus pigiau , ir baudu nebus .

vel verkia

vel verkia portretas
nusiperka masinas ant firmos

Rici

Rici portretas
By - bi aš ten važiuočiau.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių