Žaliakalnyje tarpukario pastatas sulygintas su žeme

Grįžti į straipsnį

kaunietis

kaunietis portretas
reikia kažkam žemės lopinėlio

ai

ai portretas
konservastam labai mpetinka tik lusnos ir duobes

idiotu inkubatorius

idiotu inkubatorius portretas
normalius paminklus griauna, o lauko toletus saugo.

ten

ten  portretas
daug pastatu reiktu sulyginti su zeme.. prabangus lusnynu rajonas :)

oho

oho portretas
atsipūskit! buvo neveik nugriuvęs prasmirdęs niekam nereikalinga landynė kur bomžai rinkosi išgert. tragiškoj būklėj , be stogo, be langu - jeigu kažkas nusipirko ir perstato jautriai kontekstui / rekonstruoja tai tik sveikintina. At jūs norit kad Kaunas būtu lūšnynas , su vienintele verte “ tarpukatio”, ar gyvas , gyvibingas miestas ?

svarbu

svarbu portretas
nevaldo konservastai

hm

hm portretas
Kauną valdo Godumas ir Pinigai.

Pinigai

Pinigai portretas
Pinigai, pinigai

tadas

tadas portretas
nuotraukoje matosi dar trys "kulturos" paveldai...

Manau

Manau portretas
kad tarpukario krautuvėlė nėra bažnyčia,juola, jei bus atstayta beveik analogiška

tik

tik portretas
maomai tie griovimai susieje su nato skraidymais virs Kauno gal kaip floridoje barsto /antivrusines/ dulkes juk dulkiagalv is jau /skambina/ visais varpais o tie pastatai trukdo dulkiu plitymui /prielaida/...'''

visus šituos gidus ir kitus senų laužų saugotojus

visus šituos gidus ir kitus senų laužų saugotojus portretas
Suvaryti gyventi į autentišką, saugomą, LLBM esančią dūminę gryčia. Po du, po tris - kiek tilps. Kokiekiem 5 metam. Tada pamaina. Kad suprastų - gyvenimas nestovi vietoje. Lūšnos niekam nereikalingos. Žmonės palygint naujas statybas griauna. Rumšiškėse, Slėnio g. 1990 statytą namą, ūkinį, pirtį net ne su žeme sulygino - pamatus išrovė. Tik dėl sklųpo paklojo 130 kilojievrų. Plius griovimop darbai. Gyvenimas eina į priekį. jei žiūrėtume tokių p zdukų kaip gidas - turėtume urvuose gyventi.

o

o portretas
yra reali prielaida kad jausdams kadencijos pabaiga tai daro meras o kad ilgiau istunot valdziagyviai ipareigojo griaut viska kas sovietinio ka ir daro truks ta tik sustrausko /moriako/?===

Kaunietis

 Kaunietis portretas
Pas mu... lai stovi apgriūvę,apipelyję,darkantys vaizdą griuvėsiai Tokių nemato,kol nepradeda jų vietoje statybas. Svarbu biurokratams parodyti, kad dirba. Tyla dėl,baisaus pastato,Kauno veido,prieš geležinkelio stotį. Sarmata prieš atvykstančius i Kauną svečius.:(

kauniečiui

kauniečiui portretas
su visa pagarba, bet dėti ligybės ženklo tarp pilietiško kauniečio ir kvailio rėksnio nederėtų.

o

o portretas
reikia paklaust /farkrabo/ sis zino viska kogero tai jo hebros darbas nes muzikam pofig istorija ir menas jie uz piniga teva motina parduos o vaikus sumes i sulini juk taip buvo===

to demokratijos dėka

to demokratijos dėka  portretas
Nematau aš čia jokios demokratijos kai visus politinius straipsnius komentuoti draudzia ir ne tik Kauno dienoje susidaro įspūdis kad rusų bijot labiau negu bet kas pasaulį.

to kodėl

to kodėl portretas
Tai dabar ta juoda pilis pardavinėjama už pusantro milijono:)

Kaunietis

Kaunietis portretas
Bet kaip vėl pradėjo bliauti krabo klapčiukas!Visus pilietiškus kauniečius konservais vadini jau keli metai.Atsibodai!!!!

Būtų įdomu

Būtų įdomu portretas
jei architektai ir paveldosaugininkai. bei urbanistai išsakytų nuomonę apie pastatą, pastatytą Maironio gatvėje, šalia Valstybinio banko. Naujasis pastatas yra aukštesnis už banką. Atrodo, kad jis nustelbia, suniekina banką ir darko gatvės vaizdą. O kokia specialistų nuomonė?

demokratijos dėka,

demokratijos dėka, portretas
kiekvienas asilas gali pabliauti apie "konservatines šiukšles",nors žirgu nuo to netaps.

Kodėl

Kodėl portretas
nekalbama apie Minties rato ir Basanavičiaus g. sankirtoje iškilusius 3 monstrus, kurie "papuošė" Žaliakalnį. Vidurinio vietoje buvo namas iš vadinamųjų Žaliakalnio medinukų, t.y. paveldas. Jis buvo nugriautas ir jo vietoje pastatyta juoda pilis, tik šiek tiek primenanti senąjį pastatą. Taip, viskas keičiasi, statomi nauji namai, tik būtų gerai, kad jie įsikomponuotų į aplinką, o nestovėtų kaip milžiniški svetimkūniai.

Gražiausias ir patogiausias gyventi miestas KAUNAS

Gražiausias ir patogiausias gyventi miestas KAUNAS portretas
Negi tiems plepiams dar nedašuto, jog šitoje šalyje vien klasta,melas ir kiršinimas iš konservinių šiukšlių ir jų pakalikų , purvaskalaidininkų pusės.Laužynus ir šiukšlynus privalu ir Kaune tvarkyti. Ar norėtumėt, kad pavirstų Kaunas tokiu smirdančiu kaip Vilnius.

tuoj

tuoj portretas
...ateis eilė išnykti ir buv. Žaliakalnio pradinei mokyklai, juk jau paveldinis statusas nuo jos nuimtas, tykiai, ramiai, be jokių viešų aptarinėjimų. Laiko klausimas, ar toks pat likimas neištiks ir tarpukario dailininko Galdiko namo šalia tos medinės mokyklos...Juk Savanorių prospektas - biurų gatvė, ir tarpukario "modernui" su kuriuo Kaunas nori patekti į UNESCO, čia - ne viena.

Kokią architektūrinę vertę

Kokią architektūrinę vertę  portretas
turėjo tas pastatas??Jokios. Tai ,tiesiog,menkavertės architektūros pavyzdys,ir dėl tokių statinių terorizuojami savininkai.

Idomu

Idomu portretas
Pagal STR statytojas yra teisiškai atsakingas už statybų eigą, straipsnyje nenurodoma kas statytojas, kodėl slepamas gal ten visi atsakymai bus??

bukapročiams kaupikams ir šlamšto sergėtojams

bukapročiams  kaupikams ir šlamšto sergėtojams portretas
Turėjo bobulė seną sijoną, visą sulopytą sulopytą. Artodė bjauriai - skiautė prie skiautės, lopas ant lopo, kreivas šleivas, dėmėtas visas. Pagailo diedukui bobulės, pataupė ir nupirko jai naują sijoną. Bobulė naujajį sukarpė ir lopė senajį.

Deivis

Deivis portretas
Namas ilgus metus buvo asocialiu asmenu globoj, antram aukšte ilgai gyveno moteryte kuri šiukšlynų turini kaupe name, gyvenu netoliese todel galiu pritarti už naujus šeimininkus kurie tikrai neapleis namuko , iki pertvarku jis niekam nerūpejo, geriau rūpintusi miesto valdomais ,,antikvarais,, ir netrugdytu atjaunint kvartalo su istymu kaitaliojimais.

nevilties balsas

nevilties balsas portretas
nenaudėlis architektas Jurevičius toliau griauna Kauną. Net Karalius čia bejėgis, į snukį duot negali. Gal bijo? Gal paseno? Nieks nesirūpina... Oi neliks mūsų Kauno, neliks...

taip manantis

taip manantis portretas
Keista situacija ir padėtis matosi nesprendžiama.Kaip yra mūsuose gulančių po sovietinių balvonų išsaugojimu, naturalu, kad kažkas rūpinasi senu Kauno architektūriniu paveldu. Tai kodėl nesušaukus paveldosaugininkus, istorikus, architektus, peržiūrėjus visą senają Kauno architektūrą ir numatyti kai kurių jos pastatū reikalingumą išsaugoti. O dabar kai žmogus įsigijęs kažkokią senieną pradeda rekonstruoti- tiksliau statyti "slojiką"- tuoj atsiranda prieštarautojų.O gal čia "Kaunas tvarkosi"noras ne tik Kauno rajoną užsėsti, bet ir mieste viską pakeisti, laisvo ploto nebeliko?

konservas

konservas portretas
O Kupčius ten nesirakino?

puiku

puiku portretas
Gal užteks, viena kartą, kišti straublį į svetimas valdas ir skaičiuoti svetimas kultūrines griuvenas šiferiniais stogais, prisidengiant kažkokiu alia "visuomenės interesu". Kažkodėl viskas, kas buvo tam mistiškajam tarpukaryje, buvo absoliutus gėris, o viskas kas kuriama dabar - absoliutus blogis. Visi romantikai atsisakykit elektros ir gyvenkit kiuženose prie balanos - visa bėda, kad šitie garsiai rėkiantys alkanieji inteligentai ir to neturi, nes gyvena tarybinėse chruščiovkėse, todėl ir trolina iš pavydo. Miestas turi tvarkytis ir valytis, užtenka jau to 20 metų letartgo.

Pranas Morkunas

Pranas Morkunas portretas
Buvo uždraustos petūnijos- invazinis augalas. Šliūžai invaziniai naikinami. ,,Žaliuosius" siulau uždrausti irgi kaip invazinius...

idiotams

idiotams portretas
Tai reikia graikų akropolį nugriauti ir atstatyti iš naujo.... su pakeltu pamatu.

palangoje dusines jau atstate

palangoje dusines jau atstate portretas
o kaune atstatys kaip visuomenines wc paslaugas teikianti pastata.

>Anonimui

>Anonimui portretas
Gal kaip tik reikėjo?...

Pranui Morkūnui

Pranui Morkūnui portretas
jei esi bukas, kaip ta medinė išvietė, tai ten ir tupėk ir nesikišk, kur nieko nenutuoki. Matyt, nosies toliau tos išvietės nebuvai iškišęs ir nenutuoki, kas pasaulyje yra vertinga.

yja

yja portretas
na gal to namo tik kiautas buvo telikęs. Stovi vienas toks paveldas Savanorių pr pradžioje priešais gimnaziją. Tai pusiau nugriuvęs lentom paramstytas paveldinis grožis. Baisu ir pagalvot kada užgrius ... gal prie jo irgi turistus veda pasigrožėt... Na gal ir nebestovi jau, taip prie jo pripratom kad net dėmesio nebekreipiam yra ar jau subyrėjo. P.S. paveldą ar šiaip išskirtinį pastatą reik saugot ir juo rūpintis nuolat, o ne dejuot jo netekus dėl kažkieno aplaidumo, nesirūpinimo jo būkle. Daug mieste yra gražių išskirtinių namelių, bet ant jų jau kryžius uždėtas... žmonės neturi lėšų tam paveldui prižiūrėti, nes čia ne paprastą namelį suremontuot, atgaivint. Tokius namus valstybė turėtų prižiūrėti ir savininkams skirti lėšų bent jau "atgaivinimo' projektams apmokėti

Pranas Morkunas

Pranas Morkunas portretas
Kažkada visas Vilnius buvo medinis...ir Kaunas beveik visas. Ir Paryžius gal buvo trečdaliu medinis...ir vietoje kanalizacijos išmatas pildavo į miesto griovius. Baikite saugoti medinias išvietes!

Kowenskos realijos

Kowenskos realijos portretas
Tuoj atbegs boksininkas chuliganas apsimetantis architektu Karalius ir visus subombins.O policija jį saugos ir guos.

Anonimas

Anonimas portretas
Pusprotis gidas

Krabograd

Krabograd portretas
visur jedinstveniko mento mentalitetas ir jo klapčiukai, dedantys parašus ant visų maklių, tokie patys. Kauno, kuriuo didžiavomės tuoj nebeliks.

Vytas

Vytas portretas
Kodėl bet koks š, bet statytas tarpukariu, turi stovėti mieste? Čia nei kultūros, nei paveldo, o tik pavydas, kad kažkas gali padaryti geriau nei buvo.

.

. portretas
Tai pirmyn, inicijuokite įstatymą, kad negalima griauti nė vieno pastato pastatyto iki 1940 metų. Negalėsite nugriauti nė lauko tualeto.

Petras

Petras portretas
Kaip ji leido nugriauti,jis turėjo būti i paveldą įtrauktas .

Kiekviena stambesne afera

Kiekviena stambesne afera portretas
Yra palaiminta korumpuotu teismu,kuriu iki siol nieks nesodina,su turto konfiskacija??

Anonimas

Anonimas portretas
Nuotraukos nera prieš griovimą,vadinasi jo griauti visai nereikejo.

Anonimas

Anonimas portretas
Šlykštu skaityti, gidas pavydi žmonėms, kad jie turės naują šiuolaikišką namą? Tikras lietuvis tas gidas. Feee ant tokių šmikių.

ironija

ironija portretas
o gal pas savivaldybės kultūros "saugotojus" pinigai stiklainiuose ir slėptuvėse, kaip pas buvusį administracijos direktorių...?

>O kas čia blogai?

>O kas čia blogai?  portretas
Tokius buriatus, kaip tu reikia šluoti nuo žemės paviršiaus.

O kas čia blogai?

O kas čia blogai? portretas
Tokius tarpukario pastatus Kaune reikia šluoti ištisais kvartalais. Nuo smarvės praeiti negali.

Viešasis interesas

Viešasis interesas portretas
Ir atstatys keturių aukštų aštuonių butų monolitinę parduotuvėlę su požeminiu garažu ir visomis "komunikacijomis". Na ir kas paneigs, kad tai ne beveik tokia pati kaip buvo kai jau dabar straipsnyje neparodomos parduotuvėlės nuotraukos ar brėžiniai?

Murevičius

Murevičius portretas
Priešais matyti medinis namas su pusiau plastikiniais langų rėmais. Tai baisiausia ką gali padaryti lietuvis seniesiems pastatams, viską matuojantis pinigais. Ir dar šalia turėtu stovėti juodas džipas.

kaunietis

kaunietis portretas
pastatys dar geresnį, negu buvo, kaip valdovų rūmus

Paf

Paf portretas
Isvis butu gerai sugriauti tuos siuksles kurie sedi savivaldybeje pasivadine kulturos paveldu...

piniguociams

piniguociams portretas
Viskas galima...o piniguociai LT ,tai daugiausia visokie vagys...

?

? portretas
Pamatų tai nebuvo...

Senai laikas

Senai laikas portretas
griaut tas lusnas

Galerijos

Daugiau straipsnių