Vyrai aukas renka viešajame transporte su akordeonu rankose: gresia bauda

Grįžti į straipsnį

dar ir prišiks

dar ir prišiks portretas
kita kart jei neduosit,cia juk ukr

MUMU

MUMU portretas
Valinskiene ruskat pagiedos

senas kavenskas

senas kavenskas portretas
Kokias dar ,,aukas'' blin ! sau pinigus renka , nėra kam paėmus už karšenės išmesti ! nesiskųs jokiai policijai ... nu , 3,14zdec ! laukiu nesulaukiu šitų ,,rinkėjų'' kada paklius po ranka !!!

Arvys

Arvys portretas
Dar reikėjo vaflinkiene paimt ji rušiskai gerai dainuoja.

Būtina užtikrinti viešąją tvarką

Būtina užtikrinti viešąją tvarką portretas
Ar policininkai , ar už viešąją tvarką atsakingi pareigūnai patikrino jų dokumentus, kas tai per asmenys, iš kur ir ar legaliai atvykę į mūsų šalį? .Labai keista, kad tie "muzikantai" taip laisvai ir nebaudžiami ekskursuoja viešuoju transportu. Be to, transporto vairuotjas atsakingas už tvarką jo vairuojamame troleibuse ar autobuse ir turėtų juos išprašyti išlipti, o nepaklusus - kviesti policiją.

Koks cia

Koks cia portretas
i6sigimes idiotas ridena backa ant vairuotoju? Nuo kada vairuotojas turi kazkokius igaliojimus reguliuoti viesaja tvarka!? Kas jis jums - privatus kozno sargas!? Ar jus mokate jam uz tai,ar apdrausta jo rizika sveikatai,gyvybei,kad kariautu su valkatomis!? Ar apdrausta jo civiline atsakomybe,kad netektu visa gyvenima moketi suluosintajam bemetant jega is autobuso? Mokekite jam,kaip mokama asmens sargybiniams,nupirkite draudimu polisus - tada reikalaukite,idiotai beviltiski! Tik ar beipirksite bilieteli,kai tokios salygos bus?

to Na jus brolyčiai

to  Na jus brolyčiai portretas
Aišku kad chacholai juk kalbejo rusiškai per visa sako gyvenima nemačiau kad rusas ubagautu tai tie pakraščio ukračigonei kaip erkės užpuole europa stengesi sukelti kara susidėje su jankiais ilipa du vyrai stiprus aukšti kaip mūrai prašineja nes tingi eiti dirbti Po velniais kaip šlykštu kad musu valdžia visai nori tauta pribaigti Tie vyrai turi but išsiusti i ukraina namo i statybas dirbti o ne parazituojančiai veikti kitose šalyse Važiuoji iš pačio ryto sugadinta nuotaika kad ma-žai musu biudžeta naikina jau sedim skolose bet dar ir iš kišenės išgamos traukia Kada Nausėda susirinksi savo brolius plėšikus ukrus ir Zelei pristatysi

>>>jonce

>>>jonce portretas
Jus turbut nebuvote Kanadoje arba buvote labai labai seniai? Pasidomekite kas vyksta dabar.

sddfs

sddfs portretas
ar yra tokia idv rūšis: autobusų muzikantas?

AU

AU portretas
Tegu groja gatvej,nes gali nueit,jei nepatinka,o čia turi klausyt tu posovietiniu častuškų.

elena

elena portretas
daznai vazineju troleibusu i kalnieciu poliklinika tai pastoviai ilipa su armonika ir groja ukrainieciai bloga darosi nuo tokios muzikos ir pinigu praso pavaziuoja viena sustojima ir perseda i kita negali ramiai vaziuoti kam cia idomios ju cestuskos taigi gauna pasalpas didesnes nei lietuvis pensija tai ko dar pinigu prasineja tai prie parduotuviu stovi niekada nedaviau ir jiems duoti nesiruosiu

Na jūs brolyčiai

Na jūs brolyčiai portretas
Ir įsisiautėjot taip, kad pradėjot komentuoti visiškus briedus. Iš kur jūs žinot jo tautybę? A? Kas čia blogo jei žmogelis akordeonu palinksmina važiuojančius? Kas čia blogo jei kažkas, kuriam patiko, duoda euriuką? Jis juk neprievartauja duoti, kaip mūsų valdžia. Užčiaupkit savo srėbtuves ir baikit nesąmoningus komentarus rašinėti. Eikit lodariai ką nors dirbti užuot sirgę svetimom ligom.

asd

asd portretas
Kokias dar aukas renka, ką čia kliedite? Jis yra pinigų prievartautojas. Ir įstatymų pažeidėjas. Ir viešos tvarkos pažeidėjas. Ir autobusų parko nutarimo pažeidėjas. Taigi tie, kurie jam duoda pinigų, taipogi yra įstatymo pažeidėjai, nes bendradarbiauja su nusikaltėliu. Tokiems irgi reikėtų uždėti baudas, kad neveistų parazitų. .

Romas

Romas portretas
Anksčiau tokie valkatos eidavo šniūrais per kavines ir pristodavo prie žmonių, kurie atėjo pavalgyti, išgerti kavos. Bet dabar kavinės su jais susitvarkė. Iš karto kviečia policiją, o policajai duoda į kailį. Na dabar tik cigankų dar atsikratyti ir bus gerai. Nes tos kai paleidžia gerklę, tai nei valgyti nebesinori, nei kavos gerti. Jei dvi cigankos sėdi, tai net Kijeve girdėti ką jos rėkia, tipo kalba. Na o autobusų ir troleibusų parkams laikas išleisti įsakymą visiems vairuotojams, kad tų garmoškinių neįleistų į autobusą, o jei įlipa - vairuotojas turi sustoti ir nevažiuoti, jei žvygina savo garmoškas. Jei priešinasi išlipti- kviesti policiją. Keleiviai taipogi galėtų būti atsakingesni už tvarką mieste, autobusuose. Reikia imti tokius kacapus su garmoškėm už pakarpos ir mesti lauk. Ar liepti vairuotojui tai padaryti.

dddd

dddd portretas
Tokių "muzikantų" grojimas yra lyg švitrinio popieriaus traukymas per metalinį vamzdį. Kas moka groti tie visur randa darbą ir nesivalkioja po autobusus ir tarpuvartes. Muzikantų žmonėms reikia. Bet tikrai ne utelėtų bomžų autobuse, kurie persekioja žmones reikalaudami pinigų. Puola prie kiekvieno, nesigėdija net senutes pensininkes pulti.Jie tikri išgamos. Ir kada jau Lietuvoje bus laikomasi įstatymų? Kam jie iš vis kuriami , ar vien tik tam, kad bile ką sukurti, jei niekas jų nesilaiko?

to be abejo

to be abejo portretas
Autobusas ne vieta grojimui, šokimui ar bandelių kepimui. Jei nori groti - eik į kultūrnamio ar teatro sceną, pardavinėk bilietus į savo koncertą ir ten grok, taigi užsidirbinėk. O grojimas autobuse ir lindimas prie žmonių su prašymais mokėti yra priekabiavimas ir ĮSTATYMO PAŽEIDIMAS. Lietuvoje yra aiškus įstatymas, kuris draudžia groti gatvėse, autobusuose ir kitose erdvėse, kuriose nėra scenos ir draudžiama už tai prašyti pinigų. Jei jie nelįstų prie kiekvieno žmogaus su savo reikalavimais pinigų, tai dar būtų pusė bėdos. Bet prišliaužia toks utelėtas dvokiantis ir kiša savo purviną indelį žmonėms prie veido. Šlykštu. Kodėl aš turiu tai kęsti? Ir kodėl jis gali tai daryti nebaudžiamas? Jis tam neturi teisės, bet niekas nesugeba tų šliužų sustabdyti.

to to to to to to

to to to to to to  portretas
Žmonės valkatomis netampa. Jie atsitiesia po bet kokių bėdų. Normalūs ŽMONĖS nepuldinėja kitų žmonių ir nereikalauja pinigų. Jie ieško pagalbos, išeities, darbo. O valkatiškos prigimties žmogeliai smagiau leidžia laika prie konteinerių ar išmaldaudami ar po autobusus puldinėdami. Kažkada Kaune mačiau ir jaunus tokius valkataujančius "uždarbiautojus". Bernas brenčino gitara iš vis to nemokėdamas, o panelė šokinėjo prie žmonių ir kišo kažkokį indelį. Taigi jie yra prigimtiniai valkatos. Na dabar ir viešoje erdvėje nebegalima tarškinti kažkokiais instrumentais ir prašyti už tai pinigų, neleidžiama ir išmaldauti. O autobusų bendrovė, kaip matome, tvarkos ir įstatymų nesugeba laikytis.

To To Blogiau

To To Blogiau portretas
žiūrėk kad pats netaptum vakata. Tokiems išvedžiotojams dažnai taip atsitinka.

to Blogiau

to Blogiau portretas
Asile, "pelnytis duoną" reikia darbo vietoje, o ne įlindus į svetimą nuosavybę. Autobusai ne vieša erdvė, o privati bendrovės nuosavybė. Todėl negalima į juos įlipus šokti, groti ir kabinėtis prie žmonių. Kodėl aš turiu kentėti utelėtų valkatų priekabiavimą autobuse? Jei aš moku už važiavimą, tai tegul autobusų parkas suteikia man tvarkingą ir saugų važiavimą, o ne valkatų pudinėjimą, kurie eina per visą autobusą ir lenda prie kiekvieno žmogaus asmeniškai. Jie gali apleisti blusomis, apspjaudyti ŽIV užkrėstomis seilėmiis. Visi tie valkatos yra ligoniai su gausybe ligų. Normalus žmogus gyvena normaliai, o valkatos yra ligų ir visokių gyvių platintojai. Jei ŽMOGUI atsitiko nelaimė, neteko namų, darbo, tai jis prašo pagalbos savivaldybėje ir gauna nakvynės namus, paskui darbą ir atsistoja ant kojų. O jei jis ne žmogus, tai mielai tampa valkata. Jam nereikia nei darbo, nei namų tik elgetavimo, gėrimo, šiukšlių konteinerio ir puldinėjimo prie žmonių- duok duok pinigų. Utilizuot tokius.

Gerai, tik sakau,

Gerai, tik sakau,  portretas
kad autobusuose baisiau apsimyžę valkatos, o ne šitie grojantys. Vat šituos valkatas reikia naikinti kaip utėles.

Vatnykas

Vatnykas portretas
Daugely pasaulio šalių, t t. Europos mačiau gatves muzikantus. Groja, pinigus renka ir jokių problemų. Netgi gražu paklausyti. Tik fašistinej Lietuvoj viskas atvirkšciai. Kokia šlyksti šalis ir jos zmones...

joncė

joncė portretas
Kanadoje iš vis nėra ubagaujančių- ten draudžiama įstatymu. Lygiai taip pat toks įstatymas yra Taivane, N.Zelandijoje, kai kuriose Australijos vietose, kai kuriose JAV vietose, daugelyje musulmoniškų šalių, Izraelyje. Nors JAV nedraudžiama bomžu būti ir po suolu miegoti, bet tik tam tikruose šiukšlinuose rajonuose, kur emigrantai gyvena. Na o Niujorke tai priklausomai nuo mero. Vienas leidžia bomžauti visur, kitas tik kai kur. Bet jei kas įliptų į autobusą groti, šokti ir pinigų prašinėti, tai žaibiškai būtų į policiją nuvilktas ir taip sumuštas, kad pamirštų apie autobusus. Autobusai yra ne vieša erdvė, o privati nuosavybė. Ir ten negali įeiti ir groti garmoška. O gali tik tai,už ką sumokėjai- važiuoti. Na o jei Lietuvoje autobusų parko savininkai nesuvokia, kad jie negali leisti savo privačioje erdvėje daryti įstatymų pažeidimus, tai čia jau didelė problema. Ar tokie vadovai gali dirbti šį darbą? Maximose niekas negroja garmoške ir prie žmonių nesikabinėja.

Blogiau autobusuose

Blogiau autobusuose portretas
yra dvokiantys valkatos, alkoholikai apsimyžę o štai su tokiais reikia kovoti, o ne su žmonėmis kurie penosi duoną savo išmone ir gebėjimais.

Be abejo

Be abejo portretas
žmonės taip užsidirba. Tik kai kurie lietuviai nieko nemoka, tik dejuoti ir skųstis. Tai eik šok dainuok užsidirbk.

Paulius

Paulius portretas
Autobusų parko komentaras toks kvailas, kad net skaityti bjauru. Skundų jiems nėra blin. O kas tuos skundus mato, priima ir reaguoja? Ir kaip sureaguosi, jei tie valkatos seniai bus iš tos vietos išnykę? Kodėl mes, VAIRUOTOJAI, negauname griežto įsakymo varyt valkatas iš autobuso? Jei įstatymu draudžiama prašinėti pinigų, kodėl vairuotojas leidžia autobuse pažeidinėti įstatymą? Tai jeigu autobuse kažkas pardavinės narkotikus, prievartaus vaikus, tai vairuotojas irgi tylės, nes niekas nesiskundžia? O argi neaišku, kad visi sėdi susitraukę į kuprą ir bijo ką nors sakyti prieš tuos bandiugas. Pažiūrėkit kokie gambalai. Gaila, kad jie pas mane nė karto neįlipo. Tikrai nebeišliptų. Iš karto per raciją kviesčiau policiją ir savo viršininkus ir duris užblokuočiau kol neatvyktų policija. Turiu teisę tai daryti, nes tie valkatos vykdo nusikaltimą privačioje valdoje - bendrovės autobuse.Tie valkatos todėl ir siautėja, kad visi jų bijo. Vyrai tapo bailiais.

Maciau

Maciau portretas
Toki pati ( panasu) vaizdeli Kanadoje Toronto prie Operos teatro.Sedejo vyras prastokai apsirenges ir grojo smuiku o kitas irgi kiek jaunesnis laike lekstute. Mes kaip ir kiti lankytojai turejome biietus I miuzikla “ Mama Mia “ turejome dar truputi laiko.Stebejome.Kai kurie zmones dejo pinigu I lekstute,kiti praeidavo link teatro duru nekreipdami demesio.Niekas nesipiktino,nesijuoke.Mano giminaitis sake,kad cia normalu.Zmogus taip uzsidirba.

to atsikniskit

to atsikniskit portretas
Tai eik tu valkata į taborą ir tegul tave ten linksmina ir skaidrina. Todėl tau ir blogai ir nelinksma, kad esi pašalpinis ir pats dirtbi nenori, todėl ir valkatoms pritari. Dirbantys žmonės valkatavimui ir žmonių užpuldinėjimui nepritaria. Aš savo tėvynėje noriu važinėti švariuose ir ramiuose autobusuose be jokių reketininkų, valkatų ruskių ir fa.šis.ti.nių banderų, kurie utelėti prie manės puldinėja su savo ruskių kalba. Aš jiems taip duosiu pinigų, kad jie mane atsimins iki gyvenimo pabaigos. Kai kantrybė trūks, tai suvažiuosiu tokiam valkatai į dantis, galės rinkti pinigus protezams. Apkaltinisu užpuolimu ir reketavimu viešame transporte ir padarysiu viską, kad jis gautų teistumą. O po to jau seks deportavimas iš Lietuvos.

Jonas

Jonas  portretas
Įdomu kodėl įstatymų pažeidėjo ir žmonių reketuotojo ruskio snukis uždengtas? Fotografuoti viešoje vietoje nedraudžiama. Bet matyt pažeidinėti įstatymus leidžiama. Reikia kad žmonės pradėtų tas utėles patys statyti į vietą. Mesti iš autobuso kaip šiukšles. Ar surišti ir apmyžti.

alex

alex portretas
Visi sėdi rusų tankų laukia. O tie tankai, apsimetę banderovcais, jau suvažiavę. Kur jų nėra? Vairuotojai rusai, gydytojai rusai, mokytojai rusai, darželio auklėtojai rusai, statybininkai rusai ir t.t. O tie kas autobusuose pinigus renka, tie informaciją apie jus renka. Duodat pinigų, vadinas turit atliekamų pinigų kaip šieno. Taigi nenustebkit, kai po to apiplėš jūsų butą ar banko kortelę atims. O policija jų negaudo, nes matyt gauna iš tų bandiugų rusų gerus otkatus. Taipogi matyt kažkas moka mūsų valdžiai gerus otkatus ir už tai, kad Lietuva būtų parduota ir visur į visas pareigas sulystų rusai, nė žodžio lietuviškai nemokėdami. Greit absoliučiai niekur nebesusikalbėsime lietuviškai.

Tfu

Tfu portretas
Šūdros siautėja

ops

ops portretas
Man šlykštu važinėti tokiais autobusais, kuriuose pilna reketininkų, bandiugų, utelėtų chocholų ir kitokio brūdo. Ir jie kaip niekur nieko gali pulti prie manęs ir kažko reikalauti. Todėl viešo transporto vengiu kaip maro.

rokas

rokas portretas
O kodėl jie nebando UŽSIDIRBTI eidami per kaimus ir siūlydami daržus apeiti, gyvulius, malkas sukapoti, vartus suremontuoti, bulves nukasti, senutėms trobas sutvarkyti, valgį supirkti? Aš ir mieste norėčiau pagalbininko, kuris kranus remontuotų, unitazą pakeistų, lubas perdažyų, sienas pertapetuotų... Bet kur juos rasti? Niekas nenori dirbti. Visi nori tik prašinėti, reikalauti, reketuoti, vogti, plėšikauti... Kodėl aš kažkam turiu atiduoti savo pinigus? Ar jie man iš dangaus krenta? Ir kodėl policija nedirba savo darbo ir kodėl autobusų parko valdžia nedirba savo darbo ir nedaro tvarkos autobusuose?

asd

asd portretas
Ką reiškia tokia kvaila rašliava : "...bando tokiu būdu užsidirbti pinigų"? Nuo kada žmonių reketavimas yra UŽSIDIRBIMAS? Tik valkatos, bomžai ir banditai - reketininkai tokiu būdu reikalauja pinigų. Jie žiūri į žmones grasinančiai ir piktai ir tas jų "duok piinigų" reiškia tik tai, kad "jei neduosi vėlų vakarą neik į gatvę- susidorosim". Nežinau kodėl policija iš vis į tai nereaguoja ir nekuopia to mešlo iš autobusų, jei yra toks įstatymas, kad prašinėti pinigų draudžiama. KODĖL POLICIJA NEDIRBA SAVO DARBO IR NAGAUDO PAŽEIDĖJŲ? Policija moka tik šaudyti ligotas senutes? O dviejų gambalų bijo?

jokie ten vyrai

jokie ten vyrai portretas
ten tikriausiai ukrainieciai dezertyrai garbinantys putina.

ironija

ironija portretas
kai Laisvės al.kasdien grodavo kažkokie tipai pasijungę garso stiprintuvą, tai savivaldybės klerkai su meru meru priešakyje pražygiuodavo pro šalį be jokių baudų skyrimo, o paskui tie tipai įsitaisė ir prieš savivaldybės langus ir vėl nieko nors vienas klerkas iš savivaldybės atsakė, kad nelegalu. Tai tokia dviguba moralė valdininkų, rankų su ubagais nesitepa :)

eina sau

eina sau portretas
Tas viešas transportas tapo pajuokos objektu.Vairuotojas autobuse visą pamainą vežiojasi savo dviratį autobuso salone, diedas su akordeonu groja, dar trūksta keleivių su vilkšuniais.

Anonimas

Anonimas portretas
kažkaip aprimo kai jauni bet neaiškiais snukiais rinkdavo ukrainai ,nedaviau nei cento.

Pastebejimas

Pastebejimas portretas
Ko nevazyneti viešuoju transportu kaip išduoda nemokamo vaziavimo nuolatinius ukrainos pabegeliams. Dar ir euruku susirenka iš vaziuojančiuju per psichologinius triukus. Tokiu dalyku neturėtų būti.

Anonimas

Anonimas portretas
Kaip ir rašė vienas komentatorius- Žilvinas Tručyzna,teko matyti du kartus abu sukčius ir aferistus,o šį stambesni- dar kartą ir troleibusu važiuojant,kuris su kažkokia spragsinčia garsiai priemone,sėdėdamas už manęs,man spragsėjo kažkokia priemone ilgą laiką į petį.Šis vyresnis - baisiomis aferomis užsiimantis,rinkęs pinigus,galimai už narkotikus ( prie Megos teko matyti su kitais agurkiniais susitikime,apsikeičiant preke ir pinigais).

truksta

truksta portretas
garmoskes ir balalaikos su bajanu dar chahlusku paimkit su ciastuskom

otto

otto portretas
Kaip Rusijoje po II Pasaulinio Karo.

Cha

Cha  portretas
Debilas tingi dirbt tai tampo ką papuola.

;))))

;)))) portretas
O ka darysim su Tapinu?

baba

baba portretas
Kartą įlipo į autobusą, pradėjo groti, tai vairuotojas sustojo, atidarė duris ir liepė išlipti. Buvome dėkingi

Kindziulis

Kindziulis portretas
Jūs gi nieko nežinot ir nešiauškit savo skiauterių, gal ten visų liaupsinamų ir saugomų LGBT bendruomenių atstovai, taip kad prikąskit liežuvius, nes teisėsauga uoliai vykdo valdžios pavedimus, ir pajusit savo užpakaliais ką tai reiškia.

Smalsutis

Smalsutis portretas
Cigonas autobuse groja Amurskie Volny,arba Moldovanesko ! Apsepes toks !

Kadangi

Kadangi portretas
Artėja karas tai jokių skrupulų vagiant pinigus iš obščiako nes jų reikės tepant slides

Gal

Gal portretas
Ne iš gero gyvenimo groja juk nevagia valdžioje melejonų kaip ne kurie veikėjai

nu ir ka

nu ir ka portretas
ar gaila xoxolams imesti keleta centu, zelionka prisikubagavo milijardus vazinedamas ir prasinedamas pinigu, jie nors ant bambalio uzsidirba, dirbti jie tingi, o cia dar groja savo cestuskas, dziaukites buduliai

ta[ai]--,,niekur,,, --nemaciau uzsienyje tokiu vaizdu---

ta[ai]--,,niekur,,, --nemaciau uzsienyje tokiu vaizdu--- portretas
vadinasi nebuvai uzsienyje ---Paryziuj kiekvienam metro sustojime , groja akardeonais , dainas dainuoja sulipe y metro , po keliu sustojimu islipa ,kiti sulipa ir vel melodijos skamba visur pinigus renka , Paryziuj-aplamai visur juodukai trinasi ,su arabais ir visur ju,,, auku ,,, rinkeju pilna , o prie Eifelio boksto ju simtai trinasi...

Airijoje tas pats buvo

Airijoje tas pats buvo portretas
Rumunai įkyriai pristojo, groja, lenda į akis, prašo pinigų. Tai vadinasi išmaldos reikalavimas, kabinėjimasis prie žmonių Vyriausybė greitai sugriežtino išmaldos prašytojus, todėl vietos policija pradėjo persekioti, greit išvaikė

chocholu banderos pabege nuo savo rankomis

chocholu banderos pabege nuo savo rankomis portretas
sukelto karo tevyneje , sachalina pinigus is lietuvos ubagu , cigaretems ir ,,vodkai,,,[ anot libersuskiu valdzios -taip jie integruojasi y visuomene]

Atsikniskit jūs nuo jo

Atsikniskit jūs nuo jo portretas
Mačiau tą žmogų su akordeonu, klausiausi ir man netgi patiko. Nieko blogo, kad jis savo muzika praskaidrina pilką gyvenimą Lietuvoj, kur nėra jokio pozityvo, kur žinios nuolat blogos ir vis blogesnės.

Erika

Erika  portretas
Jie nesumoka už keliones ir kaip čigonai lenda į akis visiems. Supakuot ir atimt tuos nelegalius pinigus ir dar lai baudas sumoka gal tada darbo ieškotis

Anonimas

Anonimas portretas
Tikrai Žilvinas TručyZna.nuotraukoje.

As

As portretas
Cia ukropai taip megsta erzinti zmones.

Komentarijus

Komentarijus portretas
Kas kaip moka tas taip šoka.

as tai su balalaika grajinu

as tai su balalaika grajinu portretas
troleibusuose

Niekur

Niekur  portretas
uzsienyje negirdejau grojant autobuse ar traukinyje.Turiu pastaba Kauno viesajam transportui:autobusai ir troleibusai aikstelese sustoja pusmetri nuo saligatvio,kaip senam zmogui ,ypac ziemos metu,islipti is transporto priemones???

O man patinka

O man patinka portretas
Kodėl užsieny galima?

Lauk nx,

Lauk nx, portretas
tuos valkatas ruskius.

Anonimas

Anonimas portretas
DAUG SALIU GROJA LABAI SMAGU,O KAIP VILNIUJE TROLEIBUSU DAINIINKAI VAZINEJO,VIS PAIVAIRINA GYVENIMA ZMONEMS.NENORI NEDUOK,TAIP VAZIAVAU IEJO VYRAS PAGROJO LABAI NUOTAIKA PAKELE,O KAI VAGIA IS KISENIU VAGYS KAI BOMZAI PRASMIRDE VAZINEJA KLYNAIS SLAIPIAIS,PADEKOT REIKIA JEI NEDUODI PINIGU,GAL PAS JUOS TAIP PRIMTA RINKT PINIGUS,DVI SENES BAMBEJO NEPATIKO.O MAN PATIKO

Žinau

Žinau portretas
Sakai, mūsų valdžia ? Tai Matijošaičiai ir Vieningas Kaunas ?

jiems transportas nemokamai

jiems transportas nemokamai portretas
tai kodėl ta mūsų valdžia jų nesušelpia, jei taip myli dezertyravusius chocholus

jo

jo  portretas
bardakas. Tegul groja zekams.

Mari

Mari portretas
O man smagu,muzika rami.groja tyliai.As ir imetu eura,nevagia gi.O jums tik bausti,neleisti.

Kawenskas

Kawenskas  portretas
Tai juk demokratija, evropa... Vakarų šalyse madinga prašineti pinigų... Zelenskis irgi šio "verslo" įšmoko!

Galerijos

Daugiau straipsnių